NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  29 czerwca 2013 (pierwszy post)
Temat związany z newsami o Boksie, MMA, Judo, Karate, K-1, Kick-boxing, Krav Madze, Muay - Thai jednym słowem wszelkimi sportami i sztukami walki.d83ddc4ad83ddcaa



Zapraszam do dyskusji 270c

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

xxxXDarkLoveXxxx
xxxXDarkLoveXxxx
  22 lipca 2014

oby się odbyła :)

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  23 lipca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: oby się odbyła :)


gadasz jakbyś był z Polsatu i PPV :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Szczena
Posty: 5 (po ~81 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 121
Szczena
  24 lipca 2014

Siema jestem nowy na tym forum i chciałbym zadać pytanie, jestem ciekawy kogo uważacie za najlepszego zawodnika mma w polsce ?

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  24 lipca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Siema jestem nowy na tym forum i chciałbym zadać pytanie, jestem ciekawy kogo uważacie za najlepszego zawodnika mma w polsce ?


Witaj nowy :)

No to zależy w jakiej kategorii wagowej czy chodzi Ci ogólnie.
Ja dam mój mały ranking niektórych kategorii, które gdzieś tam śledzę.

66kg - nr 1 Artur Sowiński
70kg - nr 1 Piotr Hallmann, swoją drogą żołnierz służący blisko mojej JW, widziałem jak naparzał treningi - hardcore
duży plus za występy za Oceanem
77kg - tu się waham między Borysem Mańkowskim a Aslambkiem Saidovem
84kg - najciekawsza z kategorii, Mamed i Materla

jeszcze najcięższa z kategorii +120kg tam Pudzian, ale na pewno nie nr 1 bo Grabowski to rzeźnik

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

KStrange
KStrange
  19 sierpnia 2014
NuTiiiiii
NuTiiiiii: 66kg - nr 1 Artur Sowiński 70kg - nr 1 Piotr Hallmann, swoją drogą żołnierz służący blisko mojej JW, widziałem jak naparzał treningi - hardcore duży plus za występy za Oceanem 77kg - tu się waham między Borysem Mańkowskim a Aslambkiem Saidovem 84kg - najciekawsza z kategorii, Mamed i Materla jeszcze najcięższa z kategorii +120kg tam Pudzian, ale na pewno nie nr 1 bo Grabowski to rzeźnik


Borys pokonał Aslambka przecież, a grabowski dostał po dupie od Marcina Tybury.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  22 sierpnia 2014

Aslambek nie wystąpi już na galach raczej, został zatrzymany za udział w jakiś grupach przestępczych za co grozi do 7,5 lat za kratkami.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

romciotomcio
romciotomcio
  20 września 2014

Adamek i tak rozpieniczy szminke.....pozdro

zwinny
Posty: 2 (po ~196 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
zwinny
  20 września 2014

Witam wszystkich jestem tu nowy, NuTiiiiii zapomniełeś tam o Janku Błachowiczu w 94 kg, Co do Artura to juz nie jest chyba nr 1 , zresztom on teraz zmienia kat. idzie do 61kg, Anzor ma wiekszy potencjał. A waga ciezka to juz chyba Tybura rzadzi bo wygrał w dobrym stylu.

Zmienmy temat co powiecie o walce Adamek & Szpilka

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  20 września 2014
zwinny
zwinny: powiecie o walce Adamek & Szpilka

do walki jeszcze długo, długo
tak na teraz powiem, że Tomek bardziej doświadczony, pewnie będzie szybszy a Szpilka wyszczekany i znów bęcki jak od Jenningsa

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

zwinny
Posty: 2 (po ~196 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
zwinny
  20 września 2014

ja mysle jak Szpilka go ni znokautuje , To wygra doswiadczenie

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 września 2014

ale wczoraj smutny dzień dla polskiego boksu, Lebiediev zlał Kołodzieja i Polak wyglądał jakby chciał uciec do mamy
natomiast porażki Diablo się nie spodziewałem, najsłabsza walka jaką widziałem w jego wykonaniu

jedynie na plus 4 zwrotki polskiego hymnu na ziemi rosyjskiej d83ddc4d

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  4 października 2014

Polsat pokazuje KSW bez ppv szok ;)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  5 października 2014

Nieciekawie z kolanem Różalskiego, ale Bedorf i Marela pokozali dobry fight 261d :)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  8 października 2014

W grudniu na Mikołaja KSW 29, będzie Marela vs Manhoef, w końcu dojdzie do walki Pudziana z Nastulą, zobaczymy też Mameda ale na razie przeciwnik nieznany.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Alucard
Alucard
  17 października 2014

Jak Mamed dostanie wkońcu Drwala to cały hype na czeczena się skończy po tym jak opuści k.o znokautowany przez Gorille.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.