NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  29 czerwca 2013 (pierwszy post)
Temat związany z newsami o Boksie, MMA, Judo, Karate, K-1, Kick-boxing, Krav Madze, Muay - Thai jednym słowem wszelkimi sportami i sztukami walki.d83ddc4ad83ddcaa



Zapraszam do dyskusji 270c

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  15 listopada 2015

no to Joanna Jędrzejczyk nadal niepokonana w UFC i obroniła mistrzowski pas

ale to co Holly Holm zrobiła z Ronda Rousey :wtf: - spora niespodzianka - czas Ronda skupić się na treningach a nie wystepach w TV

...Ignorance is bliss...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  29 listopada 2015

Tyson Fury mistrzem wszechwag, w końcu Kliczko pokonany, ale Anglik nie był lepszy bo sama walka średnia, po prostu Ukrainiec był słabszy.

W KSW Mamed mistrz, 30 sekund dobrze, że nie brałem PPV pokażą całą walkę w Teleexpresie.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

SkazanyNaSukces
Posty: 25 (po ~217 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 16
SkazanyNaSukces
  7 stycznia 2016

uważacie szpilka mistrzem wagi krolkrólewskiej?

DesertAssassin
DesertAssassin
  9 stycznia 2016
SkazanyNaSukces
SkazanyNaSukces: uważacie szpilka mistrzem wagi krolkrólewskiej?

Ja tam mam nadzieje tylko, że to nie będzie pierwszy wiatrak Wildera. ;] Artur kompletnie nie ma na niego atutów.

Z kim innym też nie ma szans. Ładny poziom w tej słabej w ostatnich latach kategorii się robi. Joshua, Parker, Fury, Whyte, Powietkin_v.2...I Luis Ortiz to kawał zakapiora - ostatnio przejechał się po pogromcy Szpilki jak czołg po młodej brzózce - ao z kolei qwiele daje do myślenia. Stawiam, ze Wład też by został zdekapitowany, gdyby do takiego starcia dzoszło. Ery Włada już nikt nie pamięta, powrót lat '90 nadchodzi, jaram się...
SkazanyNaSukces
Posty: 25 (po ~217 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 16
SkazanyNaSukces
  9 stycznia 2016

ja ssercem jestem ze szpila chlop spelnia swoje marzenia moze techniki i precyzji mu braknie. Ale na pewno nie zabraknie mu charakteru

DesertAssassin
DesertAssassin
  9 stycznia 2016

No nie takie upset'y w boksie się zdarzały (patrz Tyson vs Douglas). ;] No to nie, sam Borek jakiś czas temu mówił, że Artur na wieść o walce z Jenningsem się bardzo cieszył, więc to jest pewien fenomen pod tym względem.

SkazanyNaSukces
Posty: 25 (po ~217 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 16
SkazanyNaSukces
  9 stycznia 2016

Ja trzymam kciuki War!

Polishgypsy
Posty: 2 (po ~18 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Polishgypsy
  21 lutego 2016

Szkoda My Zimnocha

StanikPL
Posty: 2 (po ~80 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
StanikPL
  29 lutego 2016

Witam, mam pytanie, czy te forum dotyczy jedynie oglądania sportu w telewizji ? czy jest ktoś kto może dać mi porady dotyczące treningu ? :/

FreestyleTeam17
Posty: 26 (po ~84 znaków)
Reputacja: -9 | BluzgometrTM: 24
wpis jest ukryty
Aksport
Aksport
  13 kwietnia 2016

Trenuje ktoś sztuki walki w 3miescie?

SkazanyNaSukces
Posty: 25 (po ~217 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 16
SkazanyNaSukces
  3 maja 2016

Ja trenuje zawodowo mieszane sztuki walki jak masz pytania śmiało na priv

Sexowny775
Posty: 10 (po ~63 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 3
wpis jest ukryty
duli28
Posty: 1 (po ~163 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
duli28
  31 sierpnia 2016

Jakiś klub sportowy w Warszawie ktoś poleca? Trenuje od dłuższego czasu BJJ i szukam czegoś w rozsądnej cenie i sporej ilości treningu tygodniowo d83dde03

BeneNatus
BeneNatus
  29 listopada 2016

W sobotę startuje kolejna gala KSW "cyrk coś tam" i walka Pudzianowskiego z Popkiem, która dla typowych "januszy" sportów walki jest mega hiciorem. Macie swoje typy ?

Osobiście liczę na Pudzianowskiego, który pokaże rywalowi, że miesiąc ciężkiej pracy nie przebije miesięcy treningów.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.