NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  29 czerwca 2013 (pierwszy post)
Temat związany z newsami o Boksie, MMA, Judo, Karate, K-1, Kick-boxing, Krav Madze, Muay - Thai jednym słowem wszelkimi sportami i sztukami walki.d83ddc4ad83ddcaa



Zapraszam do dyskusji 270c

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

OMNIPOTENCJA
OMNIPOTENCJA
  27 stycznia 2014

dawaj na ring chłopie :) !

kuba92762
kuba92762
  27 stycznia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: dawaj na ring chłopie :) !

Nie walczę z wagą piórkową :P
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  27 stycznia 2014

Amerykanie wcale nie skreślają Szpilki, co więcej dobrze się pokazał przez otwarty boks i HBO chce jego walki z Furym :D
Na razie sportowo ta walka nie ma jakiegokolwiek sensu, ale sam fakt że dla oglądalności chcą zorganizować taki pojedynek.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

JednoposladkowyTed
JednoposladkowyTed
  27 stycznia 2014

Nawiązując do tematu Szpilki. Wszyscy szumieli dookoła jaki to Szpilka jest super i że będzie świetnym bokserem, a ja wielokrotnie powtarzałem, że przyznam rację, jak dostanie dobrego zawodnika i pokaże na co go stać. Może dlatego też pałam do niego niechęcią, bo lubi się przechwalać, zachowuje się jak wsiur i nie okazuje szacunku przeciwnikom. Dla mnie nie ma miejsca w boskie dla takich ludzi. Boks to nie jest uliczna bójka, więc i trochę kultury (nie wymagając już nawet dżentelmeństwa) by się przydało. Zamiast być z niego dumny, często wstydziłem się jak widziałem jego zachowanie na ważeniach. Cóż...trafiła kosa na kamień i to wcale nie kamień z górnej półki, biorąc pod uwagę liczbę walk Jennings'a podobną do liczby walk Szpilki. Nie oceniam tutaj pojedynku, bo momenty były i ze strony Artura, ale przyznam się szczerze, że życzyłem mu trochę tej porażki, która może go nauczy trochę pokory. Teraz niech chłopak z pokorą bierze się za siebie i niech pokaże na co go stać. Pewnie nie znam się na boksie i jestem typowym hejtem-polaczkiem. No cóż d83dde12

kuba92762
kuba92762
  27 stycznia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Nawiązując do tematu Szpilki. Wszyscy szumieli dookoła jaki to Szpilka jest super i że będzie świetnym bokserem, a ja wielokrotnie powtarzałem, że przyznam rację, jak dostanie dobrego zawodnika i pokaże na co go stać. Może dlatego też pałam do niego niechęcią, bo lubi się przechwalać, zachowuje się jak wsiur i nie okazuje szacunku przeciwnikom. Dla mnie nie ma miejsca w boskie dla takich ludzi. Boks to nie jest uliczna bójka, więc i trochę kultury (nie wymagając już nawet dżentelmeństwa) by się przydało. Zamiast być z niego dumny, często wstydziłem się jak widziałem jego zachowanie na ważeniach. Cóż...trafiła kosa na kamień i to wcale nie kamień z górnej półki, biorąc pod uwagę liczbę walk Jennings'a podobną do liczby walk Szpilki. Nie oceniam tutaj pojedynku, bo momenty były i ze strony Artura, ale przyznam się szczerze, że życzyłem mu trochę tej porażki, która może go nauczy trochę pokory. Teraz niech chłopak z pokorą bierze się za siebie i niech pokaże na co go stać. Pewnie nie znam się na boksie i jestem typowym hejtem-polaczkiem. No cóż

Ba, Jennings ma nawet mniejsze doświadczenie niż Szpilka jako bokser ogólnie, bo nie wiem czy Jennings stoczył na amatorce chociażby 20 walk (chyba nie), a Szpilka prawie na olimpiadę pojechał. To jest poziom góra europejski, a i tak nie najwyższy europejski. Skończy jak Dimitrenko, tyle, że Szpilka jeszcze częściej jest na deskach.
zapomnialamhasla
zapomnialamhasla
  28 stycznia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem czy Jennings stoczył na amatorce chociażby 20 walk (chyba nie)


Podobno amatorski bilans ma 13-4, więc wychodzi na to, że nie. ;]

No ja też Szminki nie lubię, aczkolwiek źle mu nie życzę. Niech się nie załamuje i wyciągnie wnioski. Ja widziałbym właśnie, że Szpilce by Adamkowy styl boksu pasował: wskoczyć do połdystansu, trzepnąć 2-3 razy i czym prędzej uciekać z półdystansu, by nie zostać tam rozjechanym przez większego i silniejszego. Aczkolwiek nie wiem czy tak się będzie dało, jak na razie Artur nie wygląda mi na zbyt pojętnego ucznia...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  1 lutego 2014

Błachowicz w UFC 2755 co o tym myślicie ?

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  1 lutego 2014

Sobota przedstawia się pod znakiem powrotów. Najpierw w duńskim Frederikshavn Mateusz Masternak skrzyżuje rękawice z Sandro Siproszwilim. Później będzie można obejrzeć ciekawą galę z Opola i powrót Andrzeja Wawrzyka na ring - ostatnio pokonany w Rosji przez Povietkina. Jego rywalem, tuż przed walką wieczoru będzie doświadczony brytyjczyk Danny Williams, który niegdyś znokautował samego Tysona no i w karcie walk ma Kliczkę, Chisora czy Charra.

W walce wieczoru ambitny Marcin Rekowski zmierzy się z Olivierem McCallem. Co ciekawe gdy "Atomowy Byk" ostatnio przegrywał z Zimnochem jego syn właśnie dostał lanie od Marcina - więc dziś okazja dla ojca do rewanżu za młodego :)

Obie gale pokaże Polsat Sport d83ddcfa yeah :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  2 lutego 2014

Masternak i Wawrzyk w dobrym stylu powrócili na ring po ostatnich porażkach.

Ale to co się działo po walce McCalla z Rekowskim :rotfl:
Profesjonaliści sędziowie nie potrafią dodawać 10 do 9 LOL - skandal i mocna beka.

Na świecie po raz 10 tytułu MŚ broni Gienadij Gołowkin, wygrywając po raz kolejny przez K.O

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  6 lutego 2014
http://www.youtube.com/watch?v=O4DjJHw-kCQ

co ten Cipao wyprawia :crylol:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  15 lutego 2014

Dziś walki Chisory z Kevinem Johsonem, drugi to weteran - niegdyś przegrał na pkt z Witalijem, jeszcze nie znokautowany i zapowiedział jeśli zrobi to Dereck, ten zostanie jego cheerleaderką :D

Walczy też Tyson Fury - Joey Abell, który imponuje bilansem nokautów (28 K.O) tyle, że ze średniakami.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 lutego 2014

Chisora wygrywa, Fury to samo i jak zawsze dobry wywiad po walce :D
Teraz pewnie zmierzą się w bezpośredniej walce, chyba że Dereck powalczy z Povietkinem. A Fury po raz kolejny wyzywa Kliczkę do walki.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

xxxXDarkLoveXxxx
xxxXDarkLoveXxxx
  5 marca 2014

Coraz bliżej KSW 26 :)

psemo91
psemo91
  5 marca 2014

czekam na azhiev vs sowiński

xxxXDarkLoveXxxx
xxxXDarkLoveXxxx
  5 marca 2014

a ja na materle i jay silve :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.