NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  29 czerwca 2013 (pierwszy post)
Temat związany z newsami o Boksie, MMA, Judo, Karate, K-1, Kick-boxing, Krav Madze, Muay - Thai jednym słowem wszelkimi sportami i sztukami walki.d83ddc4ad83ddcaa



Zapraszam do dyskusji 270c

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  23 listopada 2013
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Froch vs Groves

no mistrz w pierwszej na deskach

ładnie sie okładają

to nie to co waga ciężka i 10 ciosów w 12 rund
...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  24 listopada 2013

uu sędzia uratował mistrza

komentator jak się oburzył :D.. prawie sypał kur... i uja.. :D

ogólnie najgorsze z możliwych zakończenie

...Ignorance is bliss...
kuba92762
kuba92762
  24 listopada 2013

Ogólnie to sędzia trochę to zepsuł. Carl i tak w przeciągu dwóch wymian zniszczyłby Grovesa bez pomocy sędziego, a tak pozostanie niesmak i smród, a wszystko mogło się zakończyć tak jak przewidywano.

kuba92762
kuba92762
  24 listopada 2013

Punktacja tego amerykańskiego Ledermana też skandaliczna. Na pewno nie było w rundach 5-1 dla Grovesa. Groves był już zajechany, nawet jeśli przetrwałby jakoś ten atak to Carl odrobiłby straty z początkowych rund. Jestem pod wrażeniem Grovesa, zażenowany sędzią, zdziwiony Carlem, że był dość słabo przygotowany, ale walka zmierzała już i tak ku końcowi dla Grovesa. Sędzia nie powinien przerywać walki, choć na powtórce widać, że Groves już przyjmował tam ciosy na czysto i po chwili i tak siedziałby na dechach.

zapomnialamhasla
zapomnialamhasla
  24 listopada 2013

Mnie też się wydaje, ze lada chwila byłoby po Grovesie, Cobra zaczynał się wstrzeliwać. Ale przerwanie przewczesne, typowo w brytyjskim stylu. Poza tym dziury w obronie u Cobry były zawsze (Kesssler w obu walkach łapał go czymś bardzo podobnym do tego czym skończył Green'a), ale nieco zaskoczyło mnie to, ze Cobra aż tak blado pod względem szybkościowym na tle Groves'a. Rewanż bardzo chętnie zobaczę.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  24 listopada 2013
RexMundi
RexMundi: no mistrz w pierwszej na deskach

2 dechy w karierze 261d
A cała walka to te słynne angielskie przerywania, gdyby sędzia był z innego kraju tak by nie było. Najnormalniej w świecie pretendent udzielił mistrzowi niezłej lekcji twardego boksu i powinien to wygrać a ten Howard (oni chyba tak z imienia mają wszyscy) - pokazał mega brak profesjonalizmu i wyczucia ringowego.
Dla mnie walka powinna być uznana za nie odbytą !

---
Fajnie, że Many wygrał - nawet w dobrym stylu, może Floyd zechcę z nim powalczyć ale to daleka droga ...

---
Polaków widziałem tylko ostatnią rundę Jonaka więc za dużo nie napiszę :P
Przy okazji tej gali mówili o możliwej walce Wacha z Furym, bo jak wiemy Haye odpuścił boks gdyż ma 6 śrub w barku i ledwo nim rusza.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kuba92762
kuba92762
  24 listopada 2013

Na punkty Froch też już by wygrał bo Groves nie istniał, choć i tak jestem pod jego wrażeniem.

zapomnialamhasla
zapomnialamhasla
  27 listopada 2013

Trochę nudnawa ta walka pacmana. Zwycięstwo zdecydowane, ale wystarzczyło obejrzeć 3 rundy i to tak jakby się oglądnęło całą walkę.

A Groves'owi dałbym tak ze 3% szans do dotrwania do ostatniego gongu. W ewentualnym rewanżu bez wyraźnego faworyta, minimalnie jednak foworytem nadal Frodż.

Czytałem (nie oglądałem, ale wkrótce mam zamiar nadrobić zaległość) co odyebał Tor Hamer. Podobno gładko punktował Ruiza przez 4 rundy, w 4 dostał 2 ciosy, które go trochę naruszyły (ale mega zagrożenia nie było). W kolejnej przerwie między rundami nie wyszedł do kolejnego starcia, co zaskutkowało rozwiązaniem kontraktu z promotorem. A szkoda, bo skoro robił Andy Ruiz'a to bardzo ciekawy prospekt mółgby być.

kuba92762
kuba92762
  27 listopada 2013

z Glazkowem Hammer zrobił to samo więc śmialo mozna powiedziec, kariera kolesia, ktory w Prizefighterze osmieszyl Kevina Johnsona dobiegla konca.

zapomnialamhasla
zapomnialamhasla
  27 listopada 2013

Obejrzałem i powiem, ze widać było pewną słabość Andy Ruiz'a. Będzie miał arcytrudno z zawodnikami dobrze operującymi jab'em i z dużym zasięgiem przez swój brak balansu.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  1 grudnia 2013

Chisora wygrał walkę, ale znowu w roli głównej sędzia ringowy :/ Ten Czech Pala nie taki Jasiek jak myślałem.
A walka Wach - Jennings nie odbędzie się bo Polak nie jest jeszcze gotowy na wejście z bomby w ring tak szybko, ponoć Adamek chce go zastąpić ..

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  5 grudnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Zawieszanie rękawic na kołku w bardzo młodym wieku zrobiło się ostatnio bardzo modne na Wyspach Brytyjskich. Ostatnio do grupy młodych emerytów dołączył Tyson Fury (21-0, 15 KO), który miał zmierzyć się z Davidem Haye'em (26-2, 24 KO), ale po ostatecznym odwołaniu tej walki postanowił "na zawsze" zakończyć karierę. 25-letni Fury uaktualnił nawet opisy na portalach społecznościowych, zapewniając w nich, że jest na emeryturze, nigdy nie wróci i generalnie wszystko ma w d****. O tym, jak niestabilny emocjonalnie jest ten olbrzym, przekonaliśmy się już jednak wielokrotnie i chyba nikt nie jest zdziwiony, że Fury zamierza powrócić. Ba, do niektórych pewnie nie dotarło, że przez ładnych kilkanaście dni był wypalony i skończony jako bokser... Przeczytajcie świąteczne życzenia Tysona: - Myślę nad powrotem z emerytury po to, żeby zniszczyć wagę ciężką w 2014 roku. Oto lista moich oponentów, których chciałbym dostać w prezencie: Kliczko, Wilder, Charr, Chisora, Ruiz Jr, Jennings, Browne, Arreola, Adamek, Pulew, Powietkin, Stiverne. Proszę, Święty Mikołaju, będę dobrym chłopcem! – napisał Brytyjczyk.


Co ten Fury wyprawia :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  6 grudnia 2013

Dziś Diablo w nocy broni tytułu 6 raz, walcząc po raz 3 z Włochem Giacobbe Fragomenim, tranmisja w Polsacie Sport od 1.00

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  7 grudnia 2013

No dziś KSW 25, w końcu zmądrzeli i będzie w otwartym Polsacie.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  7 grudnia 2013

Obejrzałem powtórkę wygranej walki Diablo, faktycznie Włoch miał dobrą piepkę pod okiem i sędziowie nie pozwolili walczyć mu dalej.
---
A już za parę minut KSW 25 :



d83ddcaa

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.