NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  29 czerwca 2013 (pierwszy post)
Temat związany z newsami o Boksie, MMA, Judo, Karate, K-1, Kick-boxing, Krav Madze, Muay - Thai jednym słowem wszelkimi sportami i sztukami walki.d83ddc4ad83ddcaa



Zapraszam do dyskusji 270c

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  3 listopada 2013

Gołovkin to rzeźnik pięknie się ogląda jego walki.
Janika nie obejrzałem, ale ponoć wstydu nie było..

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

KendrickLlama
KendrickLlama
  3 listopada 2013

Janika końcówkę oglądałem tylko. Browne'a w ogóle przegapiłem. ;/

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  9 listopada 2013

dziś w nocy na Polsacie Sport Extra około 3.00 walka Garcia - Martinez a już teraz transmisja z gali w Ełku, ale bez szału

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  14 listopada 2013

Adamek chory i zrezygnował z walki z Głazkowem, jego następca będzie Garret Wilson. No to w przyszłym roku raczej Tomek bez szans jeśli chodzi o walkę z Kliczkiem.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 listopada 2013

EEee Kzyhu myślałem, że będzie jakiś nokaut a Glazkow tylko wypunktował - gdyby walczył z Adamkiem, już by leczył rany,,

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Alucard
Alucard
  17 listopada 2013

Willson ani skazy a Glazkow wyglądał jakby po wojnie był.

szadoll
szadoll
  17 listopada 2013

st pierre znowu wygral

dobra walka polecam

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  18 listopada 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Fury szuka rywala ? nie widzę najmniejszego problemu żeby pokazać mu co to znaczy Polskie Pierd...cie...... ta walka na pewno była by bardzo interesująca...


Co ten Szpilka wypisuje, Fury pewnie nie wiem kto to jest i w ogóle Szpila leżałby obity w 2 rundzie

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kuba92762
kuba92762
  18 listopada 2013
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Co ten Szpilka wypisuje, Fury pewnie nie wiem kto to jest i w ogóle Szpila leżałby obity w 2 rundzie

Przez Fury'ego? Nie żartuj Nuti.
Nienawidzę Fury'ego, ale to jest bzdura.
Fury nikogo nie pokonał. Kevin Johnson to śmierdzący leń, który stał w ringu i dał się punktować jak dzi*ka.
Chisora nie przewidywał, że będzie aż tak wysoko w świecie w HW więc też olał sobie walkę. Teraz by Fury;ego zniszczył jak szmatkę, bo nie może sobie pozwolić na porażki. Cunningham ośmieszał Fury'ego, ale przegrał z jego wagą, a nawet Szpilka jest silniejszy od USSa choć takiej mobilności nie ma.
Reasumując, jedyne co mógłby zrobić Fury ze Szpilką to trzymać go na dystans i jakoś przeboksować spokojnie 12 rund. Już dla Szpilki trudniejszym rywalem byłby grubas Solis o ile zredukowałby liczbę spożywanych dziennie BicMaców do 6.
zapomnialamhasla
zapomnialamhasla
  18 listopada 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Nienawidzę Fury'ego, ale to jest bzdura


O to chodzi. Fury to jest najbardziej pompowany balonik w HW. Juniorciężcy prędzej się ze śmiechu przewracali niż po ciosach Cunna. A ten sam Cunn - juniorciężki w dodatku bez ciosu przewrócił strzałem w czoło (w szczękę gdyby trafił, to byłoby po Furym i upset roku) i zamroczył naturalnego, dużego ciężkiego. Pod tym względem Fury jest podobny do naszego Pshemka Sałaty - obaj przewracają się od podmuchu wiatru i nawet Władymir, o którym mówi się, ze jest szklany przy nich wychodzi na twardziela. :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Już dla Szpilki trudniejszym rywalem byłby grubas Solis

Z tą częścią postu się nie zgodze, Solisa widziałbym jeko zdecydowanego faworyta ze Szminką i uważam, ze taka walka na tym etapie kariery jest nieporzebnym ryzykiem. ;]
kuba92762
kuba92762
  19 listopada 2013

Ale to wlasnie o to mi chodzi:) Nawet bez formy Solis powinien wypykać Szpilkę. oczywiście Wasilewski nie wypuści go na Solisa. Oczywiste zagrożenie, ale co za różnica, skoro Szpilka nie ma przyszłości w wadze ciężkiej, poza widowiskowymi walkami ze średniakami :)

kuba92762
kuba92762
  19 listopada 2013
zapomnialamhasla
zapomnialamhasla: Juniorciężcy prędzej się ze śmiechu przewracali niż po ciosach Cunna.

Warto też wspomnieć, że Fury leżał na dechach po ciosie Pajkica? Uwaga, kogo? No właśnie :)
zapomnialamhasla
zapomnialamhasla
  20 listopada 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Warto też wspomnieć, że Fury leżał na dechach


Bardzo możliwe, że to też nastąpi w niedalekiej przyszłosci, bo wśród potencjalnych oponentów Furego na luty są takie nazwizska jak Arreola, Stiverne, Wilder czy Ortiz (przyznam, że nie słyszałem o nim). Niewykluczony również rewanż z Czisorą. Fury może teraz przebierać w ofertach. :D
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  22 listopada 2013

Ciekawy weekend przed nami, oprócz potyczek reprezentacji Polski z Kubą i Czechami odbędzie się gala Wojak Boxing Night, na której powalczy Jonak i Kołodziej.
Do tego hitowa gala w Manchesterze i brytyjski pojedynek Froch vs Groves oraz w niedzielę w nocy Pacquiao vs Rios.

Let's get ready to rumble d83ddce2

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kuba92762
kuba92762
  23 listopada 2013

Kołodziej, Jonak ...- co za ofermy. Kołodziej pokazuje, że jest balonem jakich mało, a Jonak zaraz pokaże.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.