koraspl
koraspl
  14 czerwca 2009 (pierwszy post)

Witam cala zgraje forum Sport ale do rzeczy:D
Po przeczytani przed chwila pewnego artykulu wlosy stanely mi deba.Jak podaje pewien portal Polska reprezentacja ma odbyc zgrupowania uwaga w Zimbabwe jako aklimatyzacja do przyszlorocznych MS w RPA.Za cala ta sytuacja stoi oczywiscie nasz wielki prezez Grzegorz Lato ktory ustalal wszystie szczegoly pobytu naszej kadry w tym kraju na Bahamach(kolejna wycieczka PZPN-u)
Chcialbym podkreslic ze Zimbabwe to kraj ktory podlega sankcja ONZ szaleja w nim rozne epidemie i jak wiadomo lamane sa prawa czlowieka.
PZPN wszystkie te informacje dementuje podkreslajac ze zadne ustalenia nie zapadly ale potwierdza informacje ze rozmowy sie odbyly wiec cos na rzeczy musi byc.
Warto jeszcze napisac ze zaden inny kraj nie bral pod uwage Zimbabwe jako kraju w ktorym moze przeprowadzic zgrupowanie aklimatyzacyjne

Jakie macie zdanie o calej tej sprawie.Czy nie mozemy znalezc bardziej odpowiedniego miejsca na aklimatyzacje??? tylko kraj w ktorym szaleja epidemie i jest mowiac krotko krajem o bardzo zlej przeszlosci.

Jak oceniacie dotychczasowe rzady naszego prezesa??? Gdzie te wszystkie zmiany,zapowiedzi,sprzedal kielbase wyborcza i co koniec??? PZPN wiecej wydaje na proporczyki i pamiatki niz na szkolenie mlodziezy.Nie wspominajac juz o pensji jaka sobie zafundowal jak i innym.

NeverMind1910
NeverMind1910
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakakolwiek próba powrócenia do tematu będzie surowo karana

Złość piękności szkodzi :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ma nawet o tym mowy. ten Wojciechowski to drugi Ptak polskiej piłki

W sumie to Ptak poza fuzją Pogoni z Piotrcovią oraz pomysłem na "Brazylijską" Pogoń nic nie zrobił :P

Konto usunięte
Konto usunięte: no niestety tam gdzie jadę telewizor zepsuty i nie mają ochoty go naprawiać...parodia...

Telewizja psuje ludzi. Nie należy jej oglądać. M jak miłość niszczy mózg :rock:

Konto usunięte
Konto usunięte: Dzięku Bogu, że to napisałeś...;p

Droga Misiu. I ty Brutusie?

A teraz pysie gumisie njus. ŁKS nie dostał licencji na grę w Ekstraklasie.. ponownie. Ostateczna decyzja zostanie podjęta 25 czerwca.

Taki żarcik :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Koniec pieprzenia o dupie Maryni.

O dupie Maryni vel Anny Przybylskiej mógłbym dyskutować jeszcze długo..
:and: Ha !
19MiSka08
19MiSka08
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Telewizja psuje ludzi. Nie należy jej oglądać. M jak miłość niszczy mózg

Nie ogladam tego serialu od prawie dwoch lat :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Droga Misiu. I ty Brutusie?

Droga Beniu (dla przypomnienia) ;) A skąd ten Brutus ? :D. Po prostu nie chce Damianowi niszczyć tematu. Bo temat naprawdę jest ciekawy. :))) I w koncu napiszcie coś na temat :P
NeverMind1910
NeverMind1910
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Droga Beniu (dla przypomnienia)

Wiem. Jednak w nicku masz Misia. A wszyscy wiemy, jakie misie potrafią być przyjazne :)

Konto usunięte
Konto usunięte: ) A skąd ten Brutus ? :D

Żart. Odwołanie do śmierci Juliusza Cezara i spisku który zaplanował jego przyjaciel Brutus. Cezar został dźgnięty nożem i zdetronizowany. Spekuluje się, że ostatnie słowa które wypowiedział Cezar brzmiały " I ty Brutusie".
Przysłowie, które odnosi się do zdrady

Jak napisałem, to żart.

Konto usunięte
Konto usunięte: Bo temat naprawdę jest ciekawy. :))) I w koncu napiszcie coś na temat :P

Oczywiście. Jednak uważam, że jeszcze nie wiele zostało do powiedzenia. Dlatego założyłem nowy temat, chociaż obiecywałem coś innego. Jednak tak was kocham, że zrobiłem wyjątek.
19MiSka08
19MiSka08
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiem. Jednak w nicku masz Misia. A wszyscy wiemy, jakie misie potrafią być przyjazne :)

Miło mi dzięki hehe :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Odwołanie do śmierci Juliusza Cezara i spisku który zaplanował jego przyjaciel Brutus. Cezar został dźgnięty nożem i zdetronizowany. Spekuluje się, że ostatnie słowa które wypowiedział Cezar brzmiały " I ty Brutusie". Przysłowie, które odnosi się do zdrady

to wiem :P nie musiales mi rozpisywac calego wydarzenia ;))) :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak napisałem, to żart.

A ja napisałam także w żarcie skąd Brutus ?:D

Konto usunięte
Konto usunięte: Oczywiście. Jednak uważam, że jeszcze nie wiele zostało do powiedzenia. Dlatego założyłem nowy temat, chociaż obiecywałem coś innego. Jednak tak was kocham, że zrobiłem wyjątek.

Uparty to ty jesteś :))) No to dobra koniec i piszemy w koncu na temat :))
WueRZet
WueRZet
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Złość piękności szkodzi :)

A wakacje od forum poprawiają atmosferę ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Dzięku Bogu, że to napisałeś...;p

Od tych dyrdymałów jakie tu wypisywaliście głowa tylko bolała :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Żart. Odwołanie do śmierci Juliusza Cezara i spisku który zaplanował jego przyjaciel Brutus. Cezar został dźgnięty nożem i zdetronizowany. Spekuluje się, że ostatnie słowa które wypowiedział Cezar brzmiały " I ty Brutusie". Przysłowie, które odnosi się do zdrady

:ziober2: Trochę niedokładności się w tym historycznym wywodzie znalazło, ale zostawmy to :D

A jako, że nie wyraziłem swojego zdania w temacie teraz to zrobię :) Jestem zażenowany faktem, że nasi grajkowie, w przypadku ewentualnego awansu, będą przygotowywać się w kraju rządzonym przez jeden z najbardziej zbrodniczych, oraz wyniszczających państwo reżimów obecnego świata.
NeverMind1910
NeverMind1910
  17 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A wakacje od forum poprawiają atmosferę ;)

Ale jesteś. To ciekawe, co ja będę miał na forum robić, jak taką dyscyplinę chcesz wprowadzić. Przemyśl to jeszcze..

Konto usunięte
Konto usunięte: Trochę niedokładności się w tym historycznym wywodzie znalazło, ale zostawmy to :D

Racja, jednak zbyt długo nie zastanawiałem się nad tym co piszę. To miał być lekki zarys.

Konto usunięte
Konto usunięte: A jako, że nie wyraziłem swojego zdania w temacie teraz to zrobię :) Jestem zażenowany faktem, że nasi grajkowie, w przypadku ewentualnego awansu, będą przygotowywać się w kraju rządzonym przez jeden z najbardziej zbrodniczych, oraz wyniszczających państwo reżimów obecnego świata.

Aż tak?
Ostro :P
WueRZet
WueRZet
  17 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale jesteś. To ciekawe, co ja będę miał na forum robić, jak taką dyscyplinę chcesz wprowadzić. Przemyśl to jeszcze..

Od dyscypliny jeszcze nikt nie umarł.

Konto usunięte
Konto usunięte: Racja, jednak zbyt długo nie zastanawiałem się nad tym co piszę. To miał być lekki zarys.

Dlatego zostawmy to, bo o rzekomej zdradzie Marka Juniusza Brutusa, można pisać długo :ziober2: (się oblało z tego kiedyś egzamin, to teraz długo się będzie pamiętać :crylol: )

Konto usunięte
Konto usunięte: Aż tak? Ostro :P

Ciekawy jestem dlaczego nie wybrano jakiegoś ośrodka w samym RPA :woot: Koszta zapewne porównywalne, czynniki wewnętrzne i zewnętrzne podobne. Lato po prostu jest głupi i nie wie co się tam dzieje :nie: Innej opcji nie mogę sobie wyobrazić :nie:
koraspl
koraspl
  17 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciekawy jestem dlaczego nie wybrano jakiegoś ośrodka w samym RPA

Wlasnie mnie to rowniez zastanawialo.Jezeli sie aklimatyzowac to najlepiej w kraju do ktorego ma sie przyjechac.
NeverMind1910
NeverMind1910
  17 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: (się oblało z tego kiedyś egzamin, to teraz długo się będzie pamiętać )

W sumie to nadal mam przed oczami akcje serialu "Rome". Swoją drogą solidne dzieło.

Konto usunięte
Konto usunięte: (się oblało z tego kiedyś egzamin, to teraz długo się będzie pamiętać )

Nie ładnie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Od dyscypliny jeszcze nikt nie umarł.

Że tak powiem. To tylko Fotka :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Ciekawy jestem dlaczego nie wybrano jakiegoś ośrodka w samym RPA Koszta zapewne porównywalne, czynniki wewnętrzne i zewnętrzne podobne.

Sporo reprezentacji na jednym skupisko. Z pewnością Leo znowu planowałby ukryte dla prasy i ludzi z zewnątrz treningi szkoleniowe. Dzisiaj z doświadczenia po EURO wiemy, że prochu na tych treningach szkoleniowiec nie wymyślił.

Konto usunięte
Konto usunięte: Lato po prostu jest głupi i nie wie co się tam dzieje Innej opcji nie mogę sobie wyobrazić

Ostatnio wypowiadał się w tej sprawie. Uważał, że Zimbawe to państwo jak każde inne w RPA. Wszędzie jest niebezpiecznie i galopują szalone gazele.
koraspl
koraspl
  17 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Uważał, że Zimbawe to państwo jak każde inne w RPA

Klawo te zdanie wyglada ;D
WueRZet
WueRZet
  17 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: W sumie to nadal mam przed oczami akcje serialu "Rome". Swoją drogą solidne dzieło.

Pod względem widowiskowym owszem :tak:
Pod względem historycznym bardzo słabe :nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: Wlasnie mnie to rowniez zastanawialo.Jezeli sie aklimatyzowac to najlepiej w kraju do ktorego ma sie przyjechac.

Zwłaszcza, że podróż samolotem, nawet na krótkie w kwestii globalne odległości, również męczą.

Konto usunięte
Konto usunięte: Że tak powiem. To tylko Fotka :D

Że tak powiem. Netykieta ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Ostatnio wypowiadał się w tej sprawie. Uważał, że Zimbawe to państwo jak każde inne w RPA. Wszędzie jest niebezpiecznie i galopują szalone gazele.

Z takim myśleniem, gdyby był prezesem w czasie Mundialu 2002 kwaterowalibyśmy się u czerwonych z Północy :) Nie oszukujmy się. Poszło o kasę, w Zimbabwe będzie znacznie taniej. A takimi wypowiedziami po raz kolejny się ośmiesza. W kwestii prezesa. Mieliśmy nieudacznika, teraz mamy nieudacznika i głupka :and:
NeverMind1910
NeverMind1910
  17 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Klawo te zdanie wyglada ;D

Kurde nie myślę już w Afryce.
Idę w takim razie spać, bo mózg mi się wyłącza. Ale dobrze, że zauważasz takie błędy. Żyłbym w przekonaniu, że napisałem coś mądrego :nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: Wlasnie mnie to rowniez zastanawialo.Jezeli sie aklimatyzowac to najlepiej w kraju do ktorego ma sie przyjechac.

Jak powiedziałby prezes. Rzut beretem.

Idę spać, już nic innego mądrego nie wymyślę.
Ciao kwiatuszki :*
19MiSka08
19MiSka08
  17 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A wakacje od forum poprawiają atmosferę ;)

Tak moja 3-miesięczna przerwa. Wytrzymacie ? :rock:
:ninja:


Konto usunięte
Konto usunięte: Od tych dyrdymałów jakie tu wypisywaliście głowa tylko bolała

Zgadzam się. ;x

Konto usunięte
Konto usunięte: Klawo te zdanie wyglada ;D

Trzeba przyznać :D
O gazelach nie wspomnę :lol2:
krzychu7818
krzychu7818
  17 czerwca 2009

mały offtop

Korea Północna awansowała na mundial :rock:

JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  17 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Korea Północna awansowała na mundial

Na styk ale się udało :rock: A Irańczycy mogą pluć sobie w brodę za to, że nie dowieźli w meczu z Koreą Płd tego skromnego 1:0 do końca... :mrgreen:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.