koraspl
koraspl
  14 czerwca 2009 (pierwszy post)

Witam cala zgraje forum Sport ale do rzeczy:D
Po przeczytani przed chwila pewnego artykulu wlosy stanely mi deba.Jak podaje pewien portal Polska reprezentacja ma odbyc zgrupowania uwaga w Zimbabwe jako aklimatyzacja do przyszlorocznych MS w RPA.Za cala ta sytuacja stoi oczywiscie nasz wielki prezez Grzegorz Lato ktory ustalal wszystie szczegoly pobytu naszej kadry w tym kraju na Bahamach(kolejna wycieczka PZPN-u)
Chcialbym podkreslic ze Zimbabwe to kraj ktory podlega sankcja ONZ szaleja w nim rozne epidemie i jak wiadomo lamane sa prawa czlowieka.
PZPN wszystkie te informacje dementuje podkreslajac ze zadne ustalenia nie zapadly ale potwierdza informacje ze rozmowy sie odbyly wiec cos na rzeczy musi byc.
Warto jeszcze napisac ze zaden inny kraj nie bral pod uwage Zimbabwe jako kraju w ktorym moze przeprowadzic zgrupowanie aklimatyzacyjne

Jakie macie zdanie o calej tej sprawie.Czy nie mozemy znalezc bardziej odpowiedniego miejsca na aklimatyzacje??? tylko kraj w ktorym szaleja epidemie i jest mowiac krotko krajem o bardzo zlej przeszlosci.

Jak oceniacie dotychczasowe rzady naszego prezesa??? Gdzie te wszystkie zmiany,zapowiedzi,sprzedal kielbase wyborcza i co koniec??? PZPN wiecej wydaje na proporczyki i pamiatki niz na szkolenie mlodziezy.Nie wspominajac juz o pensji jaka sobie zafundowal jak i innym.

thomas893
thomas893
  15 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo o tym najmniej wiem, także tam nie komentuję :P

błąd, błąd, błąd... najlepsza dyscyplina pod słońcem :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Swoją drogą chyba porozmawiam z niektórymi ludźmi o powrocie na forum. Będzie ciekawiej..

jestem za ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: Swoją drogą przeczytałem teraz kilka słów o Obraniaku. O Polsce on wie tyle, ile ja o Burkina Faso, albo i mniej

można się było tego spodziewać :and:
19MiSka08
19MiSka08
  15 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: błąd, błąd, błąd... najlepsza dyscyplina pod słońcem

To chyba lepiej, że tam nie komentuję aniżeli miała być dla niektórych pośmiewiskiem :PPP z powodu braku nie wiedzy :)
Freddie2007
Freddie2007
  15 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Swoją drogą przeczytałem teraz kilka słów o Obraniaku. O Polsce on wie tyle, ile ja o Burkina Faso, albo i mniej Wypadałoby, że czegoś więcej się dowiedział o Reprezentacji w której będzie grał

Najlepsza była odpowiedź na pytanie kto jest trenerem reprezentacji Polski:
"Jakiś siwiejący Pan o srogim wyglądzie twarzy, ale jego nazwiska nie pamiętam":lol2:
thomas893
thomas893
  15 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: To chyba lepiej, że tam nie komentuję aniżeli miała być dla niektórych pośmiewiskiem :PPP z powodu braku nie wiedzy :)

to trzeba zacząć się interesować ;P w końcu we wrześniu ME w Polsce :P

Konto usunięte
Konto usunięte: "Jakiś siwiejący Pan o srogim wyglądzie twarzy, ale jego nazwiska nie pamiętam"

:crylol:
19MiSka08
19MiSka08
  15 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to trzeba zacząć się interesować ;P w końcu we wrześniu ME w Polsce :P

nie będzie mnie w Polsce :P ...także nie obejrzę ME :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Freddie2007: "Jakiś siwiejący Pan o srogim wyglądzie twarzy, ale jego nazwiska nie pamiętam"

:crylol: ....
Widać, że mają bogatą wiedzę :lol2:
ManOfTheMatch
ManOfTheMatch
  15 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Przecież wypowiadając się w tej sprawie nie będziesz obiektywny. Faktem jest, że prowokacje to dla mnie woda na młyn. Ale z moim obserwacji wynika, że z Karolem masz najlepsze relacje. Oczywiste jest to, że nie napiszesz na niego złego słowa.


W przeciwieństwie do Ciebie mam tu z większością osób dobre relacje, choć jak tu zaczynałem wywoływałem zdecydowanie większe kontrowersje niż Ty teraz :)

Konto usunięte
Konto usunięte: ja tylko o tym temacie dyskutuję ? Także żadna inna kłótnia mnie nie dotyczy nie widziałam tego. Także nie mogę nic więcej powiedzieć prócz właśnie beznadziejnego posta Twojego kolegi w tym temacie a poza tym tematem nie widziałam. :)))


tak tylko, że on do tego posta został sprowokowany.

Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego starsi użytkownicy tu nie komentują ? Na to pytanie odpowiedzmy sobie my sami.


gówno mnie obchodzi dlaczego ktoś odszedł z forum kiedy mnie tu nie było, ale widzę że jeśli nic się nie zmieni to za parę miesięcy zostanie na forum z 5 osób :tak:
A już największą hipokryzją byłoby o odejście tamtych z forum obwinianie Karola, bo gdy on przyszedł na forum ich już nie było.
Chcecie forumowej wojny proszę bardzo, też się będę czepiał każdej głupoty tak jak kiedyś. Sprowokowaliście mnie do tego. Równo rok tego byłem najbardziej chamskim z użytkowników i chyba pora do tych czasów wrócić.

Konto usunięte
Konto usunięte: Idiotyczna wypowiedź nie jest nazywaniem kogoś od idioty. Poza napisaniem głupiego posta osoba może być elokwentna.


komu jak komu, ale Karolowi elokwencji ani tym bardziej wiedzy czysto sportowej (w wielu dziedzinach) nie brakuje.

Konto usunięte
Konto usunięte: Oczywiście, że tak. Cierpimy z powodu braku przyzwoitych boisk. Dlatego cieszą nowe ośrodki tak, jak ten w Opalenicy. Jednak to nie zawsze wina PZPN, czasami to miasto wcale nie pomaga w działalności klubu. Gdyby miasto postępowało tak elegancko, jak w Wrocławiu piłka klubowa wyglądałaby inaczej.


prawda, tyle, że jeśli PZPN nadal będzie odstawiał takie szopki z ekstraklasą jak w tym sezonie, to nie łudźmy się żaden sponsor nie będzie chciał się z futbolem wiązać.

Konto usunięte
Konto usunięte: Zobaczymy, czy jednak kiedyś na Miodową nie zawita. Wszystko się może zdarzyć. W Widzewie już pracował jako trener bramkarzy. Nic mnie już nie zaskoczy..


Nie wiem jak musiałaby wyglądać polska piłka, żeby mu się podobało i nie krytykował związku :lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Wojtek ja Twojego kolegę nazwałam idiotą. Tak apropo.


no i widzisz to już jest prowokacja :tak:
bo co Ty wiesz o jego inteligencji?
Skibę pokazujące dupę na scenie też nazwałabyś idiotą...
bo dla mnie ten całus to było takie... "weź pocałuj mnie w dupę".
koraspl
koraspl
  15 czerwca 2009

Wy to macie problemy :and:
Nie potraficie sie ignorowac???:nielapie:

ManOfTheMatch
ManOfTheMatch
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie potraficie sie ignorowac???


:ssh: dopiero robi się ciekawie :rotfl:
NeverMind1910
NeverMind1910
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: W przeciwieństwie do Ciebie mam tu z większością osób dobre relacje, choć jak tu zaczynałem wywoływałem zdecydowanie większe kontrowersje niż Ty teraz :)

A może wreszcie zauważysz, że mi nijak zależy o dobrych relacjach? Nikomu się nie płaszcze i każdego traktuję identycznie. Każdy nierozsądny i głupi post skomentuje w negatywnym świetle. A chwalenie się dobrymi relacjami jest chore.

Konto usunięte
Konto usunięte: choć jak tu zaczynałem wywoływałem zdecydowanie większe kontrowersje niż Ty teraz :)

Nie znasz mnie, nie znasz mojego zachowania na forum. Z pewnością nie jesteś jeszcze na forum tak długo, aby znać moje początki.

Konto usunięte
Konto usunięte: gówno

Trochę kultury?

Konto usunięte
Konto usunięte: ale widzę że jeśli nic się nie zmieni to za parę miesięcy zostanie na forum z 5 osób

Kolejna aluzja. Człowieku proszę cię pisz jak mężczyzna. Możesz to zrobić dla mnie? Nie dziwie się, że każdy z tobą ma fantastyczne relację. Ja traktowałbym cię jak małe dziecko które boi się wypowiedzieć w prost własnego zdania.
Czy nie można tu pisać w prost, tylko się czaić?

Konto usunięte
Konto usunięte: A już największą hipokryzją byłoby o odejście tamtych z forum obwinianie Karola, bo gdy on przyszedł na forum ich już nie było.

Nikt tego nie napisał.

Konto usunięte
Konto usunięte: Chcecie forumowej wojny proszę bardzo, też się będę czepiał każdej głupoty tak jak kiedyś. Sprowokowaliście mnie do tego. Równo rok tego byłem najbardziej chamskim z użytkowników i chyba pora do tych czasów wrócić.

Mam się bać? Mi to na rękę. Dla twojej wiadomości podaliśmy sobie dzisiaj ręce z Karolem. Ale ciesze się, że będę miał kolejnego adoratora.

Konto usunięte
Konto usunięte: komu jak komu, ale Karolowi elokwencji ani tym bardziej wiedzy czysto sportowej (w wielu dziedzinach) nie brakuje.

Jesteś jego adwokatem, prawda?

Konto usunięte
Konto usunięte: prawda, tyle, że jeśli PZPN nadal będzie odstawiał takie szopki z ekstraklasą jak w tym sezonie, to nie łudźmy się żaden sponsor nie będzie chciał się z futbolem wiązać.

Sponsor tytularny zrezygnował ze względu na zbyt wysokie żądania. Mamy trefny towar a żądamy za niego niebotycznych sum.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem jak musiałaby wyglądać polska piłka, żeby mu się podobało i nie krytykował związku

ŁKS Mistrzem Polski, więzienie dla Bońka i wykluczenie Widzew ze struktur PZPN.

Konto usunięte
Konto usunięte: bo dla mnie ten całus to było takie... "weź pocałuj mnie w dupę".

Mam zupełnie inne odczucia. Czytałbyś uważnie forum to byś zrozumiał do czego się odnosi.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wy to macie problemy Nie potraficie sie ignorowac???

Dzisiaj miałem pisać kulturalnie, zresztą piszę. Ale po ostatnim poście Wojtka mam ochotę zobaczyć jego "czarną stronę".
Wiem, wiem.. ciekawość to pierwszy stopień do piekła. Ale przecież jestem zły.

Konto usunięte
Konto usunięte: ManOfTheMatch

Ciesze się, że cie zmotywowałem do pisania dłuższych postów. To dla mnie powód do dumny.
ManOfTheMatch
ManOfTheMatch
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciesze się, że cie zmotywowałem do pisania dłuższych postów. To dla mnie powód do dumny.


przepraszam Cię, ale najdłuższy post w historii tego forum należy do mnie i pewnie w tym stuleciu nikt się nawet do niego zbliży :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale po ostatnim poście Wojtka mam ochotę zobaczyć jego "czarną stronę".


niektórzy tu jeszcze ją pamiętają :lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jesteś jego adwokatem, prawda?


nie po prostu lubię się kłócić o pierdoły :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Nikt tego nie napisał.


ale pisanie najpierw o tym jaki to z niego idiota, a później zadawanie pytania dlaczego inni odeszli należy interpretować jednoznacznie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie znasz mnie, nie znasz mojego zachowania na forum. Z pewnością nie jesteś jeszcze na forum tak długo, aby znać moje początki.


napisałem że jak Ty teraz, mam gdzieś czasy kiedy zaczynałeś, bo miałem wtedy lepsze zajęcia niż siedzenie tutaj.

Konto usunięte
Konto usunięte: Trochę kultury?


dobre czasy się skończyły.

Konto usunięte
Konto usunięte: A może wreszcie zauważysz, że mi nijak zależy o dobrych relacjach? Nikomu się nie płaszcze i każdego traktuję identycznie. Każdy nierozsądny i głupi post skomentuje w negatywnym świetle. A chwalenie się dobrymi relacjami jest chore.


ale czy tu ktoś chwali się dobrymi relacjami?

Konto usunięte
Konto usunięte: Sponsor tytularny zrezygnował ze względu na zbyt wysokie żądania. Mamy trefny towar a żądamy za niego niebotycznych sum.


bo mimo wszystko futbol to jedna z największych pasji człowieka.
19MiSka08
19MiSka08
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Chcecie forumowej wojny proszę bardzo, też się będę czepiał każdej głupoty tak jak kiedyś. Sprowokowaliście mnie do tego. Równo rok tego byłem najbardziej chamskim z użytkowników i chyba pora do tych czasów wrócić.

eee nie warto wojny robić tylko wystarczy wyrazić swoją opinię :) Też byłam bardzo chamska :D a miła dla znajomych :P

Konto usunięte
Konto usunięte: no i widzisz to już jest prowokacja bo co Ty wiesz o jego inteligencji?

Na podstawie posta, którym to sprowokował, a opinię mam prawo wyrazić i nikomu nic do tego.

Konto usunięte
Konto usunięte: tak tylko, że on do tego posta został sprowokowany.

nie zauwazyłam a jak już został sprokowany to tak jak Damian napisał. Nie potrafi zignorować ? Tylko robi z siebie nie wiadomo jaką ofiarę. Poza tym zbaczamy z tematu. Nie będę niszczyła tematu Damianowi.
Ode mnie tyle. I zacznijmy na temat pisać.
Gutek909
Gutek909
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wy to macie problemy Nie potraficie sie ignorowac???

popieram, nie umiecie ze sobą żyć w zgodzie bez żadnych kłótni ?
ManOfTheMatch
ManOfTheMatch
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: eee nie warto wojny robić tylko wystarczy wyrazić swoją opinię :) Też byłam bardzo chamska :D a miła dla znajomych :P


ale to nie chodzi o różnicę zdań, a o zwykłe chamstwo. Z tego co wiem na forum nie można nikogo obrażać, a wiele postów do tej pory było obraźliwych.

Konto usunięte
Konto usunięte: Na podstawie posta, którym to sprowokował, a opinię mam prawo wyrazić i nikomu nic do tego.


czymże jest ten jeden post wobec ogólnie panującej na forum sytuacji. Zgoda sam bym się w życiu na takie coś nie zdecydował, ale żeby od razu robić burzę w szklance wody.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie potrafi zignorować ?


ile razy może ignorować to, że ktoś go wyzywa od idioty?

Konto usunięte
Konto usunięte: nie umiecie ze sobą żyć w zgodzie bez żadnych kłótni ?


dobrze wiesz, że umiemy :)
NeverMind1910
NeverMind1910
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: niektórzy tu jeszcze ją pamiętają

W takim razie również chce ją zobaczyć. Na razie widzę "ciepłe kluchy"

Konto usunięte
Konto usunięte: nie po prostu lubię się kłócić o pierdoły :)

Nie prawda.

Konto usunięte
Konto usunięte: napisałem że jak Ty teraz, mam gdzieś czasy kiedy zaczynałeś, bo miałem wtedy lepsze zajęcia niż siedzenie tutaj.

Wywyższasz się? Uważasz się za lepszego?

Konto usunięte
Konto usunięte: dobre czasy się skończyły.

:and:. Masz rację z chwilą kiedy odeszli szanowani użytkownicy :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: ale czy tu ktoś chwali się dobrymi relacjami?

Owszem. Na forum reprezentujesz siebie pisząc na dany temat, a nie relacjami ze "znajomymi".

Konto usunięte
Konto usunięte: ale to nie chodzi o różnicę zdań, a o zwykłe chamstwo. Z tego co wiem na forum nie można nikogo obrażać, a wiele postów do tej pory było obraźliwych.

Zauważ, że nigdy nie obraziłem człowieka, tylko jego twórczość.

Konto usunięte
Konto usunięte: czymże jest ten jeden post wobec ogólnie panującej na forum sytuacji.

Jaka na forum panuję sytuacja?

Konto usunięte
Konto usunięte: ile razy może ignorować to, że ktoś go wyzywa od idioty?

A ty swoje.. Myślę, że nic do ciebie nie dociera.

Konto usunięte
Konto usunięte: dobrze wiesz, że umiemy :)

Kolejna aluzja.

Czymże jest chłopak nie potrafiący powiedzieć w prost?
ManOfTheMatch
ManOfTheMatch
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: W takim razie również chce ją zobaczyć. Na razie widzę "ciepłe kluchy"


bo na razie nie było tu żadnego kontrowersyjnego tematu :nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie prawda.


nie znasz mnie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wywyższasz się? Uważasz się za lepszego?


to Ty się wywyższasz tym jak długo tutaj jesteś :)
jakby to miało jakiekolwiek znaczenie dzisiaj.

Konto usunięte
Konto usunięte: . Masz rację z chwilą kiedy odeszli szanowani użytkownicy


ich decyzja :)
jedni przychodzą inni odchodzą.

Konto usunięte
Konto usunięte: Zauważ, że nigdy nie obraziłem człowieka, tylko jego twórczość.


obrażając czyjąś twórczość obrażasz także daną osobę :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jaka na forum panuję sytuacja?


taka, że odkąd tu przyszedłeś wiecznie są o coś kłótnie.

Konto usunięte
Konto usunięte: A ty swoje.. Myślę, że nic do ciebie nie dociera.


swoje widzę :) dlaczego ktoś ma Ciebie ignorować jeśli ty nie ignorujesz innych :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Kolejna aluzja. Czymże jest chłopak nie potrafiący powiedzieć w prost?


czymże jest chłopak który nie potrafi napisać słowa "wprost" :and:

czepiać się każdy może :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.