koraspl
koraspl
  14 czerwca 2009 (pierwszy post)

Witam cala zgraje forum Sport ale do rzeczy:D
Po przeczytani przed chwila pewnego artykulu wlosy stanely mi deba.Jak podaje pewien portal Polska reprezentacja ma odbyc zgrupowania uwaga w Zimbabwe jako aklimatyzacja do przyszlorocznych MS w RPA.Za cala ta sytuacja stoi oczywiscie nasz wielki prezez Grzegorz Lato ktory ustalal wszystie szczegoly pobytu naszej kadry w tym kraju na Bahamach(kolejna wycieczka PZPN-u)
Chcialbym podkreslic ze Zimbabwe to kraj ktory podlega sankcja ONZ szaleja w nim rozne epidemie i jak wiadomo lamane sa prawa czlowieka.
PZPN wszystkie te informacje dementuje podkreslajac ze zadne ustalenia nie zapadly ale potwierdza informacje ze rozmowy sie odbyly wiec cos na rzeczy musi byc.
Warto jeszcze napisac ze zaden inny kraj nie bral pod uwage Zimbabwe jako kraju w ktorym moze przeprowadzic zgrupowanie aklimatyzacyjne

Jakie macie zdanie o calej tej sprawie.Czy nie mozemy znalezc bardziej odpowiedniego miejsca na aklimatyzacje??? tylko kraj w ktorym szaleja epidemie i jest mowiac krotko krajem o bardzo zlej przeszlosci.

Jak oceniacie dotychczasowe rzady naszego prezesa??? Gdzie te wszystkie zmiany,zapowiedzi,sprzedal kielbase wyborcza i co koniec??? PZPN wiecej wydaje na proporczyki i pamiatki niz na szkolenie mlodziezy.Nie wspominajac juz o pensji jaka sobie zafundowal jak i innym.

NeverMind1910
NeverMind1910
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: bo na razie nie było tu żadnego kontrowersyjnego tematu

Załóż i wykaż się.

Konto usunięte
Konto usunięte: nie znasz mnie.

Masz rację. Co nie zmienia faktu, że gdzie wypowiada się Freddy, wypowiadasz się i ty. A wszystko to wygląda tak, jakby sam sobie on nie mógł poradzić. Dlatego czasami daj mu się samemu wypowiedzieć.

Konto usunięte
Konto usunięte: to Ty się wywyższasz tym jak długo tutaj jesteś :) jakby to miało jakiekolwiek znaczenie dzisiaj.

Ja się wywyższam? Jeszcze wcale mnie nie znasz. Nie wiesz jaki potrafię być nieprzewidywalny. Od początku mojego pisania na forum, sabotowałeś każdy mój post i zrzucałeś całe zło za nieporozumienia na forum na moją skromną osobę.

Konto usunięte
Konto usunięte: ich decyzja :) jedni przychodzą inni odchodzą.

Jakościowo nie wygląda to najlepiej.

Konto usunięte
Konto usunięte: obrażając czyjąś twórczość obrażasz także daną osobę

Nie prawda. Nie ma dla mnie znaczenia jaką osobę cytuję.

Konto usunięte
Konto usunięte: taka, że odkąd tu przyszedłeś wiecznie są o coś kłótnie.

Jak wyżej. Nie muszę czytać twoich postów, aby wiedzieć co wcześniej napiszesz.
Jako to ja jestem zły, że wszystko psuję prawda?

Konto usunięte
Konto usunięte: swoje widzę :) dlaczego ktoś ma Ciebie ignorować jeśli ty nie ignorujesz innych :)

Nie da się nie ignorować nędznie kierowanych aluzji na poziomie przedszkolaka.

Konto usunięte
Konto usunięte: czymże jest chłopak który nie potrafi napisać słowa "wprost" czepiać się każdy może :)

Myślę, że wytykanie błędów ortograficznych napisanych w pośpiechu jest oznaką bezsilności.
ManOfTheMatch
ManOfTheMatch
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Załóż i wykaż się.


jak mi coś konstruktywnego wpadnie do głowy to założę.

Konto usunięte
Konto usunięte: Masz rację. Co nie zmienia faktu, że gdzie wypowiada się Freddy, wypowiadasz się i ty. A wszystko to wygląda tak, jakby sam sobie on nie mógł poradzić. Dlatego czasami daj mu się samemu wypowiedzieć.


wypowiadam się bo nie podoba mi się to co się dzieje i nie dotyczy to tylko Karola, równie dobrze gdyby sytuacja dotyczyła każdego innego użytkownika zachowywałbym się tak samo :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja się wywyższam? Jeszcze wcale mnie nie znasz. Nie wiesz jaki potrafię być nieprzewidywalny. Od początku mojego pisania na forum, sabotowałeś każdy mój post i zrzucałeś całe zło za nieporozumienia na forum na moją skromną osobę.


jak wytłumaczysz zatem fakt iż przez pół roku nie dochodziło do żadnych kłótni, Ty przyszedłeś i naraz jakieś konflikty?
Poza tym ja nie sabotuję twoich postów, po prostu widzę to co widzę :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Jakościowo nie wygląda to najlepiej.


wszędzie tylko ta jakość i jakość. Człowieku spójrz na swoje posty. Temat o transferach to jawna kpina i nabijanie na całego, co z tego, że na temat, ale nabijanie, jak po raz setny człowiek czyta, że ten i ten transfer dogadany, a wcale tak nie jest to można konwulsji dostać na miejscu. I Ty śmiesz mówić o jakości :)

Po prostu nie potrafisz znieść, że ktoś wnosi trochę prywaty na forum :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie prawda. Nie ma dla mnie znaczenia jaką osobę cytuję.


wiesz pal licho kiedy idzie o kwestie sportowe, ale te dogryzanie z bosym Karolem widziałem na własne oczy i nie powiesz mi, że nie było to wymierzone konkretnie w danego użytkownika.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak wyżej. Nie muszę czytać twoich postów, aby wiedzieć co wcześniej napiszesz. Jako to ja jestem zły, że wszystko psuję prawda?


Psujesz dobrą atmosferę na forum :tak:
nie tak dawno ono tętniło życiem, teraz większości się odechciewa.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie da się nie ignorować nędznie kierowanych aluzji na poziomie przedszkolaka.


nie od dzisiaj zauważam, że sztuka sarkazmu jest Ci na tyle obca, że nie tolerujesz jej w żadnym stopniu u innych :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Myślę, że wytykanie błędów ortograficznych napisanych w pośpiechu jest oznaką bezsilności.


a ja myślę, że oznaką bezsilności jest to, że zarzucasz mi pisanie aluzjami, a właśnie że będę tak robił, bo mam na tyle oleju w głowie, że potrafię, a kto będzie miał zrozumieć ten zrozumie.

btw. wreszcie jakaś dyskusja na tym forum od pół roku :)
NeverMind1910
NeverMind1910
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wypowiadam się bo nie podoba mi się to co się dzieje i nie dotyczy to tylko Karola, równie dobrze gdyby sytuacja dotyczyła każdego innego użytkownika zachowywałbym się tak samo :)

A ja uważam inaczej.

Konto usunięte
Konto usunięte: jak wytłumaczysz zatem fakt iż przez pół roku nie dochodziło do żadnych kłótni, Ty przyszedłeś i naraz jakieś konflikty?

Jestem zły?

Konto usunięte
Konto usunięte: po prostu widzę to co widzę :)

Czyli obiektywnie patrząc nic nie widzisz.

Konto usunięte
Konto usunięte: wszędzie tylko ta jakość i jakość. Człowieku spójrz na swoje posty. Temat o transferach to jawna kpina i nabijanie na całego, co z tego, że na temat, ale nabijanie, jak po raz setny człowiek czyta, że ten i ten transfer dogadany, a wcale tak nie jest to można konwulsji dostać na miejscu. I Ty śmiesz mówić o jakości :)

Masz coś do zarzucenia moim postom to napisz wprost. A skoro temat o transferach jest kpiną to dlaczego się w nim udzielasz? Mamy obecnie sezon ogórkowy i lepszych tematów jest na lekarstwo. Bynajmniej ja nie zamierzam zakładać nowych tematów. Proste, nieskomplikowane tematy cieszą się większą popularnością. Z cyklu " Kto wygra mecz".

Konto usunięte
Konto usunięte: Po prostu nie potrafisz znieść, że ktoś wnosi trochę prywaty na forum :)

To teraz napisałeś coś głupiego. Wręcz gorączkuje się, kiedy tworzysz offtopic.

Konto usunięte
Konto usunięte: wiesz pal licho kiedy idzie o kwestie sportowe, ale te dogryzanie z bosym Karolem widziałem na własne oczy i nie powiesz mi, że nie było to wymierzone konkretnie w danego użytkownika.

Czepiam się wszystkiego, co zdążę złapać. Jestem złym człowiekiem i publicznie się do tego przyznaje. Taka aura mi nawet bardzo pasuje.

Konto usunięte
Konto usunięte: Psujesz dobrą atmosferę na forum nie tak dawno ono tętniło życiem, teraz większości się odechciewa.

Myślę, że niepotrzebnie wypowiadasz się za wszystkich. Nie mniej jednak masz rację jestem postacią bardzo kontrowersyjną i jestem z tego powodu "rad".

Konto usunięte
Konto usunięte: nie od dzisiaj zauważam, że sztuka sarkazmu jest Ci na tyle obca, że nie tolerujesz jej w żadnym stopniu u innych :)

Moim zdaniem ty nie masz pojęcia czym jest sarkazm. A jako szyderca doskonale znam pojęcie ironii i sarkazmu.

Konto usunięte
Konto usunięte: a właśnie że będę tak robił, bo mam na tyle oleju w głowie, że potrafię, a kto będzie miał zrozumieć ten zrozumie.

Do tego nie potrzeba rozumu. Takie zagrywki są popularne w wieku przedszkolnym czy też okresie szkoły podstawowej.

btw. Uwielbiam pisać z przymrużeniem oka. To sprawia mi ogromną satysfakcję.

Konto usunięte
Konto usunięte: btw. wreszcie jakaś dyskusja na tym forum od pół roku :)

Bo nie na temat :and:
koraspl
koraspl
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: btw. wreszcie jakaś dyskusja na tym forum od pół roku :)

ale niestety o dupie maryny ...
Gutek909
Gutek909
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dobrze wiesz, że umiemy :)

chyba nie za bardzo albo przez pare dni, ale co tam, nie moja sprawa...
ManOfTheMatch
ManOfTheMatch
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale niestety o dupie maryny ...


:ssh: ważne że się coś dzieje.

Konto usunięte
Konto usunięte: A ja uważam inaczej.


masz do tego prawo :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem zły?


nie zły, a po prostu czepiasz się :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Czyli obiektywnie patrząc nic nie widzisz.


tak jesteś ślepy :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Masz coś do zarzucenia moim postom to napisz wprost. A skoro temat o transferach jest kpiną to dlaczego się w nim udzielasz? Mamy obecnie sezon ogórkowy i lepszych tematów jest na lekarstwo. Bynajmniej ja nie zamierzam zakładać nowych tematów. Proste, nieskomplikowane tematy cieszą się większą popularnością. Z cyklu " Kto wygra mecz".


twoje posty mi dawno koło tyłka latają do póki nikogo nie obrażają :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Czepiam się wszystkiego, co zdążę złapać. Jestem złym człowiekiem i publicznie się do tego przyznaje. Taka aura mi nawet bardzo pasuje.


ale nie powiesz chyba, że to było pisanie na temat, czepiasz się głupoty innych, a sam w wielu przypadkach się nią popisujesz.

Konto usunięte
Konto usunięte: Myślę, że niepotrzebnie wypowiadasz się za wszystkich. Nie mniej jednak masz rację jestem postacią bardzo kontrowersyjną i jestem z tego powodu "rad".


raczej chcesz za wszelką cenę taką osobą być :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Moim zdaniem ty nie masz pojęcia czym jest sarkazm. A jako szyderca doskonale znam pojęcie ironii i sarkazmu.


przecież Ty tak kochasz pisać wprost :szok2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Do tego nie potrzeba rozumu. Takie zagrywki są popularne w wieku przedszkolnym czy też okresie szkoły podstawowej.


widocznie jesteś dobrze zaznajomiony z tamtym środowiskiem :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Uwielbiam pisać z przymrużeniem oka. To sprawia mi ogromną satysfakcję.


nie sądzisz chyba, że ja mam inaczej.

Konto usunięte
Konto usunięte: Bo nie na temat


tak wyszło.
ManOfTheMatch
ManOfTheMatch
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: chyba nie za bardzo albo przez pare dni, ale co tam, nie moja sprawa...


krótką masz pamięć Łukaszu :)
Gutek909
Gutek909
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: krótką masz pamięć Łukaszu

bardzo możliwe...
NeverMind1910
NeverMind1910
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie zły, a po prostu czepiasz się

Wcześniej już to sam napisałem. Nic wymyśliłeś niczego nowego..
Konto usunięte
Konto usunięte: tak jesteś ślepy

:ziew:

Konto usunięte
Konto usunięte: twoje posty mi dawno koło tyłka latają do póki nikogo nie obrażają :)

Skoro latają ci obok tyłka, to po co je czytasz? Czasami pomyśl zanim napiszesz, to nie boli.

Konto usunięte
Konto usunięte: ale nie powiesz chyba, że to było pisanie na temat, czepiasz się głupoty innych, a sam w wielu przypadkach się nią popisujesz.

Nie mam sobie nic do zarzucenia na temat moich wypowiedzi.. Jak wcześniej napisałem czepiam się wszystkich, nie szukam w obecnym gronie przyjaciół i nie staram się być na pokaz miły.
Kreuje się więc we mnie postać przerysowana i czepiająca się.

Konto usunięte
Konto usunięte: przecież Ty tak kochasz pisać wprost :szok2:

Oczywiście, że tak. Nie piszę na forum ironicznie, ani sarkastycznie ponieważ może to być różnie interpretowane. Jestem prostym człowiekiem i piszę w prosty sposób do ludzi.

Konto usunięte
Konto usunięte: widocznie jesteś dobrze zaznajomiony z tamtym środowiskiem :)

To było niegrzeczne. Zarzucasz mi obrażanie innych użytkowników i ich opinii. Myślę, że nie zachowujesz się lepiej. Jedynie chcesz mi udowodnić jaki jesteś "fajny". Nie imponuje mi to.

Konto usunięte
Konto usunięte: nie sądzisz chyba, że ja mam inaczej.

Nie zamierzam tego komentować. To twoja prywatna sprawa. Jak sam napisałeś nie znam cię.

Wracając do tematu. Lato w wywiadzie przyznał się do wizyty w Zimbawe. Odparł jednak, że do porozumienia jeszcze daleka droga a sprawa będzie omawiano przy ewentualnym awansie Reprezentacji do Mundialu.

Fakt jest przekonany, że w lidze zagra jednak 18 drużyn. Włącznie z Cracovią,Koroną, Widzewem i ŁKS . Poza tym Widzew prawdopodobnie dobrowolnie odda się karze a będzie ona wynosić -10 punktów. Władze chcę skupić się na wzmacnianiu drużyny a nie ciągłymi walkami prawnymi z ciągle zmieniającymi się instancjami.
Projekt może zostać zaakceptowany wyłącznie przy ewentualnej akceptacji Canal+.

Możliwe, że ponownie zobaczymy w Ekstraklasie 18 drużyn. Jednak nie sugerowałbym się wiadomościami z faktu. Najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest spadek Górnika i Cracovii oraz gra w Ekstraklasie ŁKS i Widzew.

Za bardzo nie wierzę w fuzję Górnika z Polonią. A nawet jeżeli tak, to i tak w Ekstraklasie zagra Polonia pod szyldem.. Górnika.
Carlsb
Carlsb
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Za bardzo nie wierzę w fuzję Górnika z Polonią. A nawet jeżeli tak, to i tak w Ekstraklasie zagra Polonia pod szyldem.. Górnika.


hmm co prawda jestem kibicem Legii, ale wypowiem się na ten temat... Myślę że do tej fuzji nie dojdzie, gdyż pan Wojciechowski znany jest z ciągłego płaczu (tak jak pan Walter) o kasę z miasta..cały czas słychać że się wycofuje z warszawy, że będzie grał poza Warszawą, że już nie chce Polonii, a myśli o innym klubie...typowe granie pod publiczkę.. teraz znowu powstała opcja , tym razem z Górnikiem Zabrze... z tym, że włodarze Górnika nie chcą o takim czymś słyszeć, także myślę że nie dojdzie do tego..chociaż z drugiej strony Wojciechowski w gorącej wodzie kąpany .. ale jednak nie jest to zmiana "tylko" trenera..

jednym słowem: nie spodziewałbym się rewelacji
WueRZet
WueRZet
  16 czerwca 2009

Koniec pieprzenia o dupie Maryni.
Wszelkie niesmaki załatwiajcie na PW.

Jakakolwiek próba powrócenia do tematu będzie surowo karana :martuska:

WueRZet
WueRZet
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakakolwiek próba powrócenia do tematu

oczywiście chodzi o wymianę zdań nie na temat. :zonk:
thomas893
thomas893
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie będzie mnie w Polsce :P ...także nie obejrzę ME :P

rozumiem, że będziesz gdzieś na Antarktydzie, gdzie nie ma tv? :P

Konto usunięte
Konto usunięte: btw. wreszcie jakaś dyskusja na tym forum od pół roku :)

dajcie jakiś luźny temat, to zobaczycie jakie dyskusje będą :lol2:
ManOfTheMatch
ManOfTheMatch
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Za bardzo nie wierzę w fuzję Górnika z Polonią.


Nie ma nawet o tym mowy.

ten Wojciechowski to drugi Ptak polskiej piłki :and:
19MiSka08
19MiSka08
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: rozumiem, że będziesz gdzieś na Antarktydzie, gdzie nie ma tv? :P

no niestety tam gdzie jadę telewizor zepsuty i nie mają ochoty go naprawiać...parodia...


Konto usunięte
Konto usunięte: Koniec pieprzenia o dupie Maryni. Wszelkie niesmaki załatwiajcie na PW. Jakakolwiek próba powrócenia do tematu będzie surowo karana

Dzięku Bogu, że to napisałeś...;p
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.