koraspl
koraspl
  14 czerwca 2009 (pierwszy post)

Witam cala zgraje forum Sport ale do rzeczy:D
Po przeczytani przed chwila pewnego artykulu wlosy stanely mi deba.Jak podaje pewien portal Polska reprezentacja ma odbyc zgrupowania uwaga w Zimbabwe jako aklimatyzacja do przyszlorocznych MS w RPA.Za cala ta sytuacja stoi oczywiscie nasz wielki prezez Grzegorz Lato ktory ustalal wszystie szczegoly pobytu naszej kadry w tym kraju na Bahamach(kolejna wycieczka PZPN-u)
Chcialbym podkreslic ze Zimbabwe to kraj ktory podlega sankcja ONZ szaleja w nim rozne epidemie i jak wiadomo lamane sa prawa czlowieka.
PZPN wszystkie te informacje dementuje podkreslajac ze zadne ustalenia nie zapadly ale potwierdza informacje ze rozmowy sie odbyly wiec cos na rzeczy musi byc.
Warto jeszcze napisac ze zaden inny kraj nie bral pod uwage Zimbabwe jako kraju w ktorym moze przeprowadzic zgrupowanie aklimatyzacyjne

Jakie macie zdanie o calej tej sprawie.Czy nie mozemy znalezc bardziej odpowiedniego miejsca na aklimatyzacje??? tylko kraj w ktorym szaleja epidemie i jest mowiac krotko krajem o bardzo zlej przeszlosci.

Jak oceniacie dotychczasowe rzady naszego prezesa??? Gdzie te wszystkie zmiany,zapowiedzi,sprzedal kielbase wyborcza i co koniec??? PZPN wiecej wydaje na proporczyki i pamiatki niz na szkolenie mlodziezy.Nie wspominajac juz o pensji jaka sobie zafundowal jak i innym.

19MiSka08
19MiSka08
  15 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja też pisałem o sobie...

dziwne ze mi nie odpisales na drugi komentarz . Prawda w oczy kole? :))))

Konto usunięte
Konto usunięte: Spokojnie. Nie wyzywaj go.. Trzeba zachować zimną krew.

W sumie racja. Idiota to też człowiek.... :x ale w inny sposób to należy interpretować. :ninja:


Konto usunięte
Konto usunięte: spójrzmy na naszego prezydenta który został wybrany demokratycznie, większością głosów. Inna sprawa, że dzisiaj te osoby pukają się w czoło.

Ja bym pewnie się w czoło pukała, ale mialam szczęście, że byłam na śląsku, gdy było głosowanie na prezydenta ;x

Konto usunięte
Konto usunięte: Leśne dziadki wybrały go, ale Polacy to nie inny naród

Szkoda, że kibice nie mogą wybierać odpowiednich ludzi do PZPN-u :x Nieźle by było :lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Myślę, że Lato od początku do końca miał wygrać wybory. W pierwszej turze zdecydował jeden głos ! Czy to nie wydaje się podejrzane? Chciałbym, aby działacze byli obiektywni ale bądźmy rozsądni. Przecież tu liczą się własne interesy i własne mordy.

Owszem to wygląda podejrzanie.:and:
I stołki i kasa..:ninja:


Konto usunięte
Konto usunięte: Wszyscy piszą nie na temat, nie ma osoby, której się to nie zdarza, a wieczne wypominanie tego do niczego nie prowadzi. poza tym co innego nabijanie głupich postów nie na temat, a co innego wtrącenie czegoś na końcu swojego postu..

Wojtek nie jestem pewna czy wszyscy na temat komentują. Do pewnych osób mam pewne wątpliwości, a nawet powiem zastrzeżenia. :ninja:
NeverMind1910
NeverMind1910
  15 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Szkoda, że kibice nie mogą wybierać odpowiednich ludzi do PZPN-u :x Nieźle by było

Czy ja wiem? Ludzie również nie byliby obiektywnie. Głosowaliby kibice.. A czy dla przykładu zagorzały kibic Legii, czy ŁKS zagłosowałby na wywodzącego się z Bydgoszczy piłkarza Widzewa? Szczerzę w to wątpię. Tak naprawdę pałeczka będzie przekazywana już zawsze. Bo, czy źle jest działaczom aby mieli coś zmieniać? Gdyby wybrany został Boniek spadłoby kilka stołków.

Konto usunięte
Konto usunięte: dziwne ze mi nie odpisales na drugi komentarz . Prawda w oczy kole? :))))

Zostaw chłopca w spokoju. Zazwyczaj wszyscy go popierają, jest w niezręcznej sytuacji.

Konto usunięte
Konto usunięte: jakby każdy dbał o swój poziom, a nie o poziom innych to ten byłby z pewnością wyższy.

Kolejna aluzja do mojej skromnej osoby. Powiedz mi Wojtku ( Mogę tak pisać ? ) dlaczego nie nazywasz rzeczy po imieniu? Przyznaje się pilnuje poziomu innych, przy czym zastrzegam, że staram się pisać neutralnie i na temat.

Konto usunięte
Konto usunięte: ale ile razy przesuwał walne zjazdy PZPN-u na których miał się podać do dymisji?

Masz rację. Jednak z perspektywy czasu pomimo wiecznego uśmiechu i samozadowolenia trochę przez kilka lat osiągnął.

Konto usunięte
Konto usunięte: Lacie należy się stołek za to jakim był piłkarzem, Piechniczkowi należy się uznanie za to jakim był trenerem, Listkiewiczowi za to jakim był sędzią...

Ahh jeszcze o stołek zacznie się upominać "Człowiek który zatrzymał Anglię".
ManOfTheMatch
ManOfTheMatch
  15 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wojtek nie jestem pewna czy wszyscy na temat komentują. Do pewnych osób mam pewne wątpliwości, a nawet powiem zastrzeżenia.


ja to widzę inaczej, zupełnie inaczej, sytuacja w tym temacie jest tylko pochodną wielu innych tematów...
zgoda w tym temacie Karol przesadził z tym całusem, ale w innym to nevermind naśmiewał się bez sensu z podpisu Karola, już nie mówiąc o ciągłym gadaniu o głupocie Karola.
na forum powinna wreszcie zapanować zgoda, a dyskusje powinny dotyczyć merytorycznych rzeczy.
Nikt nie ma monopolu na mądrość na tym forum.
ManOfTheMatch
ManOfTheMatch
  15 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Kolejna aluzja do mojej skromnej osoby. Powiedz mi Wojtku ( Mogę tak pisać ? ) dlaczego nie nazywasz rzeczy po imieniu? Przyznaje się pilnuje poziomu innych, przy czym zastrzegam, że staram się pisać neutralnie i na temat.


Ale popatrz na to z innej strony, Ty wyzywając kogoś od idiotów tylko jeszcze bardziej prowokujesz go do nabijania bezsensownych postów (przykład - ten temat).

Konto usunięte
Konto usunięte: Masz rację. Jednak z perspektywy czasu pomimo wiecznego uśmiechu i samozadowolenia trochę przez kilka lat osiągnął.


Wielu sukcesów nie da mu się odmówić, to w końcu za jego kadencji nasza piłka reprezentacyjna wróciła na swój średni poziom, wywalczył EURO w Polsce, z drugiej jednak strony piłka klubowa upada...

Konto usunięte
Konto usunięte: Ahh jeszcze o stołek zacznie się upominać "Człowiek który zatrzymał Anglię".


on woli trwać w opozycji chyba :lol2:
NeverMind1910
NeverMind1910
  15 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale w innym to nevermind naśmiewał się bez sensu z podpisu Karola, już nie mówiąc o ciągłym gadaniu o głupocie Karola.

Przecież wypowiadając się w tej sprawie nie będziesz obiektywny. Faktem jest, że prowokacje to dla mnie woda na młyn. Ale z moim obserwacji wynika, że z Karolem masz najlepsze relacje. Oczywiste jest to, że nie napiszesz na niego złego słowa.

Konto usunięte
Konto usunięte: na forum powinna wreszcie zapanować zgoda, a dyskusje powinny dotyczyć merytorycznych rzeczy.

Masz rację. Jednak forum jest przeznaczone do dyskusji. Nie każdy musi się ze wszystkim zgadzać i przyklaskiwać. Dlatego wymiana zdań i różne poglądy są wskazane.
Konto usunięte
Konto usunięte: Nikt nie ma monopolu na mądrość na tym forum.

Proszę cię pisz w prost, że chodzi o mnie. Po co te podchody? Nie ukrywam, że jestem zarozumiały i arogancki. Dlatego nie obrażam się o byle co, znam swoją wartość.

PS: Tak zrozumiałem co napisałeś.
19MiSka08
19MiSka08
  15 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: goda w tym temacie Karol przesadził z tym całusem,

ja tylko o tym temacie dyskutuję ? Także żadna inna kłótnia mnie nie dotyczy nie widziałam tego. Także nie mogę nic więcej powiedzieć prócz właśnie beznadziejnego posta Twojego kolegi w tym temacie a poza tym tematem nie widziałam. :)))

Konto usunięte
Konto usunięte: Gdyby wybrany został Boniek spadłoby kilka stołków.

Bardzo możliwe.

Konto usunięte
Konto usunięte: Zostaw chłopca w spokoju. Zazwyczaj wszyscy go popierają, jest w niezręcznej sytuacji.

:ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: na forum powinna wreszcie zapanować zgoda, a dyskusje powinny dotyczyć merytorycznych rzeczy. Nikt nie ma monopolu na mądrość na tym forum.

Gdybyś bywał z dwa lata wstecz na forum. Z ciekawości zajrzyj jak było. Bo ja dwa lata temu lubiałam tu wchodzić i komentować. Ze starej ekipy brakuje tu osób. Nevermind tu wchodził, choć później ode mnie wszedł :). Hm.. co mogę jeszcze dodać. Aha bo bym zapomniała zadać pytania retorycznego. Dlaczego starsi użytkownicy tu nie komentują ? Na to pytanie odpowiedzmy sobie my sami.
:ninja:
NeverMind1910
NeverMind1910
  15 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale popatrz na to z innej strony, Ty wyzywając kogoś od idiotów tylko jeszcze bardziej prowokujesz go do nabijania bezsensownych postów


Idiotyczna wypowiedź nie jest nazywaniem kogoś od idioty. Poza napisaniem głupiego posta osoba może być elokwentna.

Konto usunięte
Konto usunięte: z drugiej jednak strony piłka klubowa upada...

Oczywiście, że tak. Cierpimy z powodu braku przyzwoitych boisk. Dlatego cieszą nowe ośrodki tak, jak ten w Opalenicy. Jednak to nie zawsze wina PZPN, czasami to miasto wcale nie pomaga w działalności klubu. Gdyby miasto postępowało tak elegancko, jak w Wrocławiu piłka klubowa wyglądałaby inaczej.

Konto usunięte
Konto usunięte: on woli trwać w opozycji chyba

Zobaczymy, czy jednak kiedyś na Miodową nie zawita. Wszystko się może zdarzyć. W Widzewie już pracował jako trener bramkarzy. Nic mnie już nie zaskoczy..
19MiSka08
19MiSka08
  15 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale popatrz na to z innej strony, Ty wyzywając kogoś od idiotów tylko jeszcze bardziej prowokujesz go do nabijania bezsensownych postów (przykład - ten temat).

Wojtek ja Twojego kolegę nazwałam idiotą. Tak apropo.
thomas893
thomas893
  15 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie macie zdanie o calej tej sprawie

:lol: :zonk: - to mój komentarz.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy nie mozemy znalezc bardziej odpowiedniego miejsca na aklimatyzacje??? tylko kraj w ktorym szaleja epidemie i jest mowiac krotko krajem o bardzo zlej przeszlosci.

jak widać niestety nie :and: pzpn, pzpn... :nutki:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak oceniacie dotychczasowe rzady naszego prezesa???

raczej pozytywów nie jestem w stanie dojrzeć

Konto usunięte
Konto usunięte: Gdzie te wszystkie zmiany,zapowiedzi,sprzedal kielbase wyborcza i co koniec???

poszły się kochać :tak:
19MiSka08
19MiSka08
  15 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:

Kogo me oczy widzą :szok2: hehe ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: poszły się kochać

hahaha zawsze odkąd pamiętam zabawnie odpisywałeś :D
thomas893
thomas893
  15 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Kogo me oczy widzą :szok2: hehe ;)

a wcześniej nie widziały? :P

Konto usunięte
Konto usunięte: hahaha zawsze odkąd pamiętam zabawnie odpisywałeś :D

:ziober2: trzeba jakoś urozmaicać swe wypowiedzi :mrgreen:
19MiSka08
19MiSka08
  15 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a wcześniej nie widziały? :P

no odkąd tu weszlam po półroczej przerwie to Ciebie nie zauwazyłam:P

Konto usunięte
Konto usunięte: trzeba jakoś urozmaicać swe wypowiedzi

ależ oczywiście :D :ziober2: nie inaczej ;p
thomas893
thomas893
  15 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no odkąd tu weszlam po półroczej przerwie to Ciebie nie zauwazyłam:P

znaczy, że nie zaglądasz to każdego tematu :ninja: :P ale fakt, już taki aktywny jak kiedyś tu nie jestem :]

Konto usunięte
Konto usunięte: ależ oczywiście :D nie inaczej ;p

bo nudy nikt nie lubi :P
NeverMind1910
NeverMind1910
  15 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no odkąd tu weszlam po półroczej przerwie to Ciebie nie zauwazyłam:P

Nie odwiedzasz tematów o koszykówce.

Swoją drogą chyba porozmawiam z niektórymi ludźmi o powrocie na forum. Będzie ciekawiej..

Swoją drogą przeczytałem teraz kilka słów o Obraniaku. O Polsce on wie tyle, ile ja o Burkina Faso, albo i mniej :and:
Wypadałoby, że czegoś więcej się dowiedział o Reprezentacji w której będzie grał :and:
19MiSka08
19MiSka08
  15 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie odwiedzasz tematów o koszykówce.

Bo o tym najmniej wiem, także tam nie komentuję :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Swoją drogą chyba porozmawiam z niektórymi ludźmi o powrocie na forum. Będzie ciekawiej..

Pasowałoby :P
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.