koraspl
koraspl
  14 czerwca 2009 (pierwszy post)

Witam cala zgraje forum Sport ale do rzeczy:D
Po przeczytani przed chwila pewnego artykulu wlosy stanely mi deba.Jak podaje pewien portal Polska reprezentacja ma odbyc zgrupowania uwaga w Zimbabwe jako aklimatyzacja do przyszlorocznych MS w RPA.Za cala ta sytuacja stoi oczywiscie nasz wielki prezez Grzegorz Lato ktory ustalal wszystie szczegoly pobytu naszej kadry w tym kraju na Bahamach(kolejna wycieczka PZPN-u)
Chcialbym podkreslic ze Zimbabwe to kraj ktory podlega sankcja ONZ szaleja w nim rozne epidemie i jak wiadomo lamane sa prawa czlowieka.
PZPN wszystkie te informacje dementuje podkreslajac ze zadne ustalenia nie zapadly ale potwierdza informacje ze rozmowy sie odbyly wiec cos na rzeczy musi byc.
Warto jeszcze napisac ze zaden inny kraj nie bral pod uwage Zimbabwe jako kraju w ktorym moze przeprowadzic zgrupowanie aklimatyzacyjne

Jakie macie zdanie o calej tej sprawie.Czy nie mozemy znalezc bardziej odpowiedniego miejsca na aklimatyzacje??? tylko kraj w ktorym szaleja epidemie i jest mowiac krotko krajem o bardzo zlej przeszlosci.

Jak oceniacie dotychczasowe rzady naszego prezesa??? Gdzie te wszystkie zmiany,zapowiedzi,sprzedal kielbase wyborcza i co koniec??? PZPN wiecej wydaje na proporczyki i pamiatki niz na szkolenie mlodziezy.Nie wspominajac juz o pensji jaka sobie zafundowal jak i innym.

koraspl
koraspl
  15 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: To bez znaczenia jaki wybierzemy kraj na takie zgrupowanie

Jak dla mnie ma znaczenie.Nawiazywac kontakty z takim krajem jak Zimbabwe to lekka przesada.Pokazuje to tylko jaki jest obraz naszej pilki.Moze zorganizujmy zgrupowanie na Bialorusi???

Konto usunięte
Konto usunięte: Najważniejsza jest infrastruktura sportowa

W Zimbabwe zapewne infrastruktura jest na najwyzszym poziomie...

Konto usunięte
Konto usunięte: Przecież nasi reprezentanci nie będą w bezpośrednim kontakcie z narodowością Zimbawe

Nie trzeba miec kontatku a i tak jakis syf moze sie przyplatac...

Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie zmiany?

Wlasnie jakie zmiany???
Wiem ze bylo to do przewidzenia ze Lato nic nie zdziala ale myslalem ze bedzie przynajmniej dyskretniej przeprowadzal rozne decyzje .Tak to wychodzi ze dostal sie do stolka i chce jak najwiecej wyssac z tej posady.Pier... komuch
WueRZet
WueRZet
  15 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wirtualna Polska to portal który informacje czerpie z innych stron internetowych. Nie są to informacje twórczości newsmenów portalu.

Brednie.
Wirtualna Polska posiada swoją ekipę dziennikarską, która również podaje swoje wiadomości. Fakt, przeważnie po prostu podają wiadomości z innych źródeł, jednak zawsze przy tym podają źródło. W innym wypadku są to wypociny ichniejszego dziennikarzyny.
19MiSka08
19MiSka08
  15 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie zmiany?

Został wybrany Ok...Tylko, że wybrali tego, który nie ma sobą co prezentować. Taka prawda. Tylko Kasa Kasa i jeszcze raz KASA. To jest kukła jak sam napisałeś i sie z tym zgadzam. A co do PZPN i Grzegorzu Lato..po co nerwy sobie szargać? Jak będą zmieniać Prezesa Lato na kogoś innego to myślicie, że się znajdzie jakiś godny następca? Marne szanse..Nie tu nie w Polsce.

Konto usunięte
Konto usunięte: Myślał indyk o niedzieli...

a w sobotę łeb mu ścięli :and:
GabriellaAcMilan
GabriellaAcMilan
  15 czerwca 2009

Tylko Boniek jest odpowiednim kandydatem na prezesa PZPN ! Od dawna to powtarzam i za nic nie zmienię zdania na jego temat. Mam mniej szacunku do Grzegorza Lato. To, co wyprawia woła pomstę do nieba. Ok, w przeszłości był dobrym bramkarzem, ale nie pasuje do wizerunku prezesa.

Wszystkiemu winni są działacze PZPN. I wcale nie dziwię się Beenhakkerowi. Nawet, gdyby jakiś młody trener wszedł na jego miejsce, to tak nic nie zmieni się :) Od lat trwa ta sama szopka..

ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  15 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: k, w przeszłości był dobrym bramkarzem,

ja sie pewnie nie znam, ale on był bramkarzem ? :O

Ogólnie PZPN to jedno wielkie gwno w tej chwili...
GabriellaAcMilan
GabriellaAcMilan
  15 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: le on był bramkarzem ? :O

Tu masz mnie. Pomyliłam z kims innym.
NeverMind1910
NeverMind1910
  15 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ok, w przeszłości był dobrym bramkarzem,

Piłkarzem.

Ciężka nocka była..

Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko Boniek jest odpowiednim kandydatem na prezesa PZPN !

Oczywiście. A same wyboru na fotel prezesa PZPN były istnym kabaretem. Jednak nasz drogi Lato zapowiedział, że jeżeli w ciągu roku niczego nie zmieni odejdzie. Trzymam go za słowo.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wirtualna Polska posiada swoją ekipę dziennikarską, która również podaje swoje wiadomości

E tam. Zazwyczaj są to relacje z meczu albo zapowiedzi. Rzadko kiedy podpisują się swoim źródłem pod innymi formami wypowiedzi.

Konto usunięte
Konto usunięte: Został wybrany Ok.

Z tym jego wybieraniem to śmieszna historia.

Konto usunięte
Konto usunięte: W Zimbabwe zapewne infrastruktura jest na najwyzszym poziomie...

Nie mam pojęcia. Nie byłem..

Konto usunięte
Konto usunięte: Wiem ze bylo to do przewidzenia ze Lato nic nie zdziala ale myslalem ze bedzie przynajmniej dyskretniej przeprowadzal rozne decyzje .Tak to wychodzi ze dostal sie do stolka i chce jak najwiecej wyssac z tej posady.Pier... komuch

Dziwie się, że co niektórzy spodziewali się czegoś innego.. Jak mógł zostac wybrany inny prezes, skoro to towarzystwo wzajemnej adoracji która krzywdy sobie nie zrobi? Nie będzie nowych obiektów, szkółek piłkarskich tylko pensje dla urzędników.

Różnica między Listkiewiczem a Lato? Ten pierwszy załatwił nam EURO i ma znajomości,a Lato nie ma nic.. Nawet wypowiedzieć się nie potrafi. Mamy clowna za prezydenta, mamy też za prezesa PZPN.
Wniosek? Polski naród uwielbia cyrk.
A co ja myślę o cyrku? Śmierdzi..
GabriellaAcMilan
GabriellaAcMilan
  15 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciężka nocka była..

Prawda, za duzo alkoholu. W koncu mialam co swietowac.
NeverMind1910
NeverMind1910
  15 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Tu masz mnie. Pomyliłam z kims innym.

Pewnie ze spoconą świnią.. ( Czytaj Jan Tomaszewski)

Konto usunięte
Konto usunięte: Prawda, za duzo alkoholu. W koncu mialam co swietowac.

Czasami można i bez powodu. Jednak świętowanie sukcesu libacją alkoholową jest wskazane. A powiedziałbym, że wręcz obowiązkowe.
19MiSka08
19MiSka08
  15 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Z tym jego wybieraniem to śmieszna historia.

wiem o tym :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Czasami można i bez powodu. Jednak świętowanie sukcesu libacją alkoholową jest wskazane. A powiedziałbym, że wręcz obowiązkowe.

dokładnie :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte:

:zakochany: :pavarotti: Co tam Evuś?
GabriellaAcMilan
GabriellaAcMilan
  15 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ( Czytaj Jan Tomaszewski)

Właśnie, nie wiem, czemu pomyliłam te nazwiska. A przecież wczesnie doskonale orientowałam się, kto i na jakiej pozycji grał.
Konto usunięte
Konto usunięte: Jednak świętowanie sukcesu libacją alkoholową jest wskazane. A powiedziałbym, że wręcz obowiązkowe.

Dokładnie. Dzisiaj miałam hardcorowy egzamin, tzw. zbója. Kolejne imprezy się szykuja.
koraspl
koraspl
  15 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko Boniek jest odpowiednim kandydatem na prezesa PZPN !

Niby tak ale Boniek rowniez ma sowoje odchylenia.Nie od dzis wiadomo ze jest osoba konfliktowa i raczej na kompromis nie idze.Z drugiej strony jest dobrym ziomkiem Platiniego
Sam bylem zwolennikiem Zbycha ale trzeba powiedziec otwarcie ze on doskonaly rowniez nie jest.

Konto usunięte
Konto usunięte: Mamy clowna za prezydenta, mamy też za prezesa PZPN.

Kaczynski przy Grzesiu to wielki maz stanu ;O
Lato wywodzi sie z szeregow SLD wiec sie nie dziwie ze tak a nie inaczej postepuje ;O
NeverMind1910
NeverMind1910
  15 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Niby tak ale Boniek rowniez ma sowoje odchylenia.Nie od dzis wiadomo ze jest osoba konfliktowa i raczej na kompromis nie idze

I bardzo dobrze. Walczy o swoje. Czasami trzeba postawic na swoim. Jedno jest pewne, jego rządy byłyby pełne zmian.
A propos. Lato 17 czerwca ogłosi abolicję. Wcześniej Widzew dostanie punkty ujemne za udział w korupcji, której dokonał się Szymański.
Ciekaw jestem jak zawiedzione będą media i kibice. Zauważyłem, że trwa nagonka i każdy chce spuścić Widzew z ligi.

Konto usunięte
Konto usunięte: Kaczynski przy Grzesiu to wielki maz stanu ;O

Nie nazywajmy szamba perfumerią.

Konto usunięte
Konto usunięte: wiem o tym :D

Lato został wybrany w pierwszej tury. O wyborze zadecydował jeden głos. Co ciekawe, mandat posiadany z imienia Sylwestra Cacka został unieważniony. Jak wiadomo głosował on na Zbigniewa Bońka. Zresztą śmiesznych historii jest więcej.

Konto usunięte
Konto usunięte: Właśnie, nie wiem, czemu pomyliłam te nazwiska. A przecież wczesnie doskonale orientowałam się, kto i na jakiej pozycji grał.

O Tomaszewskim nie ma co wspominać. Spocony zwyczajnie robi szum w okół własnej osoby. Nie może sobie wybaczyć, że został nikim po zakończeniu kariery.
Dlatego śpiewa w mediach absurdalne rzeczy. A przecież mediom to na rękę. Szukają kontrowersyjnego autorytetu który będzie z siebie robił idiotę.

Konto usunięte
Konto usunięte: Dokładnie. Dzisiaj miałam hardcorowy egzamin, tzw. zbója. Kolejne imprezy się szykuja.

Ehh te imprezy.
Freddie2007
Freddie2007
  15 czerwca 2009
:nutki: WP to internetowy Fakt tralalaa:nutki:
:crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: NeverMind1910

:calusek:
koraspl
koraspl
  15 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: I bardzo dobrze. Walczy o swoje. Czasami trzeba postawic na swoim

W sumie racja ale szumu to troche by bylo gdyby Boniek zostal prezesem.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jedno jest pewne, jego rządy byłyby pełne zmian.

Jezeli wprowadzilby to wszystko co zapowiadal to PZPN bylby rajem...

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie nazywajmy szamba perfumerią.

Ojca Dyrektora w to nie mieszajmy ;D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.