koraspl
koraspl
  14 czerwca 2009 (pierwszy post)

Witam cala zgraje forum Sport ale do rzeczy:D
Po przeczytani przed chwila pewnego artykulu wlosy stanely mi deba.Jak podaje pewien portal Polska reprezentacja ma odbyc zgrupowania uwaga w Zimbabwe jako aklimatyzacja do przyszlorocznych MS w RPA.Za cala ta sytuacja stoi oczywiscie nasz wielki prezez Grzegorz Lato ktory ustalal wszystie szczegoly pobytu naszej kadry w tym kraju na Bahamach(kolejna wycieczka PZPN-u)
Chcialbym podkreslic ze Zimbabwe to kraj ktory podlega sankcja ONZ szaleja w nim rozne epidemie i jak wiadomo lamane sa prawa czlowieka.
PZPN wszystkie te informacje dementuje podkreslajac ze zadne ustalenia nie zapadly ale potwierdza informacje ze rozmowy sie odbyly wiec cos na rzeczy musi byc.
Warto jeszcze napisac ze zaden inny kraj nie bral pod uwage Zimbabwe jako kraju w ktorym moze przeprowadzic zgrupowanie aklimatyzacyjne

Jakie macie zdanie o calej tej sprawie.Czy nie mozemy znalezc bardziej odpowiedniego miejsca na aklimatyzacje??? tylko kraj w ktorym szaleja epidemie i jest mowiac krotko krajem o bardzo zlej przeszlosci.

Jak oceniacie dotychczasowe rzady naszego prezesa??? Gdzie te wszystkie zmiany,zapowiedzi,sprzedal kielbase wyborcza i co koniec??? PZPN wiecej wydaje na proporczyki i pamiatki niz na szkolenie mlodziezy.Nie wspominajac juz o pensji jaka sobie zafundowal jak i innym.

19MiSka08
19MiSka08
  15 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Lato został wybrany w pierwszej tury. O wyborze zadecydował jeden głos. Co ciekawe, mandat posiadany z imienia Sylwestra Cacka został unieważniony. Jak wiadomo głosował on na Zbigniewa Bońka. Zresztą śmiesznych historii jest więcej.

w to nie wątpie....;p


Konto usunięte
Konto usunięte: Nie nazywajmy szamba perfumerią.

:lol2: hahaha :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Jezeli wprowadzilby to wszystko co zapowiadal to PZPN bylby rajem...

wątpie zeby część z tym swoich postanowień spełnił....każdy dla stołka zrobi wszystko ;x
NeverMind1910
NeverMind1910
  15 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: WP to internetowy Fakt tralalaa

:and:

Konto usunięte
Konto usunięte:

Dlaczego na forum pozwala się pisać tak nierozsądnym użytkownikom?
Przecież ten człowiek to kpina wyraża to w każdym poście.

Konto usunięte
Konto usunięte: W sumie racja ale szumu to troche by bylo gdyby Boniek zostal prezesem.

Kto wie, może szum byłby pozytywny? Jak to mówią, nie bój się zmiany na lepsze.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jezeli wprowadzilby to wszystko co zapowiadal to PZPN bylby rajem...

Z pewnością napotkałby trudności. Jednak Boniek to nie osoba która idzie na łatwiznę, jest przeciwieństwem Laty. Dlatego przegrał wybory zarówno z nim jak i z Listkiewiczem.

Konto usunięte
Konto usunięte: wątpie zeby część z tym swoich postanowień spełnił....każdy dla stołka zrobi wszystko ;x

Boniek wszystko? On ma zawsze własną opinie, nikomu nie wchodzi w "pupę" .
Freddie2007
Freddie2007
  15 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego na forum pozwala się pisać tak nierozsądnym użytkownikom? Przecież ten człowiek to kpina wyraża to w każdym poście.

Też Cię loffciam:zakochany:

Konto usunięte
Konto usunięte: Warto jeszcze napisac ze zaden inny kraj nie bral pod uwage Zimbabwe jako kraju w ktorym moze przeprowadzic zgrupowanie aklimatyzacyjne

Ale ładne wodospady tam są podobno i prezes z rodzinką chce je zwiedzić:ssh:
krzychu7818
krzychu7818
  15 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Też Cię loffciam


po kiego go prowokujesz ? :nie:

Freddie2007
Freddie2007
  15 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: po kiego go prowokujesz ?

A nie uważasz że to były prowokacje?:woot:
Konto usunięte
Konto usunięte: . Powiedział co wiedział.


Konto usunięte
Konto usunięte: Dlatego takie komentarze uważam za idiotyczne.


Olewałem go ciepłym moczem nie reagowałem na jego zaczepki ale bez przesady...
19MiSka08
19MiSka08
  15 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego na forum pozwala się pisać tak nierozsądnym użytkownikom? Przecież ten człowiek to kpina wyraża to w każdym poście.

ja w ogole nie rozumiem czemu tu tacy niekompetentni komentują... :and:...

Konto usunięte
Konto usunięte: Boniek wszystko? On ma zawsze własną opinie, nikomu nie wchodzi w "pupę" .

możliwe...ja uważam jednak ze nikt nie jest święty :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Olewałem go ciepłym moczem nie reagowałem na jego zaczepki ale bez przesady...

ale go prowokujesz niepotrzebnie człowieku...:and: :wtf: i teraz zwalasz na niego jak sam zacząłeś? Zacznij w koncu patrzeć na to co robisz ;| Matko z córką jacy tu idioci są.....;x

Konto usunięte
Konto usunięte: po kiego go prowokujesz ?

dobre pytanie....;x
19MiSka08
19MiSka08
  15 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A nie uważasz że to były prowokacje?

z Twojej strony? :tak: !!
Freddie2007
Freddie2007
  15 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Matko z córką jacy tu idioci są.....;x

Ale tego idiotę sama zaprosiłaś do znajomych:)

Konto usunięte
Konto usunięte: ale go prowokujesz niepotrzebnie człowieku...

No pewnie, zwłaszcza że on odpisywał na moje posty ja wcale na to nie reagowałem, on dziś znów zaczął pisać to faktycznie ja zaczepiam:brawo:

Miłego dnia życzę:bye:
19MiSka08
19MiSka08
  15 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale tego idiotę sama zaprosiłaś do znajomych:)

pisałam o tobie..umiesz czytać? Gratuluję mózgu ktorego Tobie w tym moemncie zabrakło...

Konto usunięte
Konto usunięte: No pewnie, zwłaszcza że on odpisywał na moje posty ja wcale na to nie reagowałem, on dziś znów zaczął pisać to faktycznie ja zaczepiam

Spojrz kto pierwszy komentnął....;] Widzisz świat przez różowe okulary wielka szkoda :lol2:
Spojrz natomiast przez szare - Rzeczywistość bo u Ciebie mózgu brakuje takze musze napisać co to oznacza :)a te oklaski to dla Twojego brakującego mózgu? Masz rację bij te brawo dalej sobie :)))
Freddie2007
Freddie2007
  15 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: pisałam o tobie..umiesz czytać? Gratuluję mózgu ktorego Tobie w tym moemncie zabrakło...

Ja też pisałem o sobie...
:bye:
ManOfTheMatch
ManOfTheMatch
  15 czerwca 2009

Przyglądam się tak tej waszej dyskusji i widzę, że ci którzy na ogół apelują o to, by pisać na temat, na temat nie piszą, ci którzy twierdzą, że są zaczepiani sami zaczepiają, a z forum robi się szopka.

ludzie kurde luzu trochę.

to tylko FOTKA.PL

NeverMind1910
NeverMind1910
  15 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Też Cię loffciam

Człowieku. Proszę cię opanuj się.. Masz 21 lat a zachowujesz się na 12. Za każdym razem szukasz zaczepki. Z innymi nie mam zatargów, ale ty za każdym razem szukasz zaczepki. Nie wspominając o tym, że piszesz nie na temat. Poza tym widzę, że jesteś kserokopiarką.
Konto usunięte
Konto usunięte: po kiego go prowokujesz ?

Abym dostał bana. Chciałem zauważyć, że ta osoba w każdym poście stara się poruszyć moją osobę lub pisze głupoty.
Tak racja, jestem konfliktowy i arogancki. Przeszkadza to jeszcze komuś?

Konto usunięte
Konto usunięte: Olewałem go ciepłym moczem nie reagowałem na jego zaczepki ale bez przesady...

Moim zdaniem jesteś za malutką osobą, aby wypowiadać się w tym tonie. Najpierw zaprezentuj się kompetentnym pisaniem a następnie oceniaj ludzi.

Konto usunięte
Konto usunięte: Matko z córką jacy tu idioci są.....;x

Spokojnie. Nie wyzywaj go.. Trzeba zachować zimną krew.

Konto usunięte
Konto usunięte: No pewnie, zwłaszcza że on odpisywał na moje posty ja wcale na to nie reagowałem, on dziś znów zaczął pisać to faktycznie ja zaczepiam

Nie zwracam na nick, kiedy odpowiadam na posty..

Konto usunięte
Konto usunięte: Przyglądam się tak tej waszej dyskusji i widzę, że ci którzy na ogół apelują o to, by pisać na temat, na temat nie piszą, ci którzy twierdzą, że są zaczepiani sami zaczepiają, a z forum robi się szopka.

Uważam, że twoje wypowiedzi nie są obiektywne.

Co do tematu. Grzegorz lato ma jeszcze kilka miesięcy, żeby się wykazać. Następnie pójdą naciski na jego odejście. Zresztą uzasadnione, ponieważ sam zaapelował, że odejdzie z pracy jeżeli czegoś nie zmieni.
A propos. Politycy mieszają się do struktur PZPN zauważyli dziwną sytuacje i luki w przepisach dlatego Andrzej Biernat z Platformy Obywatelskiej poinformował, że w tym tygodniu komisja Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki zajmie się sprawami łódzkich klubów piłkarskich - ŁKS i Widzewa.
ManOfTheMatch
ManOfTheMatch
  15 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Uważam, że twoje wypowiedzi nie są obiektywne.


a ja uważam, że nie zrozumiałeś tego co napisałem, ale ok koniec tematu.

Konto usunięte
Konto usunięte: Grzegorz lato ma jeszcze kilka miesięcy, żeby się wykazać. Następnie pójdą naciski na jego odejście.


Naciskać to sobie można, ile naciskano żeby odszedł Listkiewicz i co? i jest jeszcze gorzej. Listkiewicz był przynajmniej reprezentatywny, a Lato to typowy żelbeton.
Tak z perspektywy czasu jasne staje się dla mnie, że Kręcina i jego kandydatura byli podstawieni tylko po to, by media miały kogo uważać za przedstawiciela starego układu i bardziej przychylnie nastawiały się do kandydatury Laty.
NeverMind1910
NeverMind1910
  15 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a ja uważam, że nie zrozumiałeś tego co napisałem, ale ok koniec tematu.

Owszem zrozumiałem co napisałeś. Skierowałeś aluzję z mojej strony, że pisze nie na temat. Co dla mnie jest obrazą :and: .
Poza tym naturalne będzie, że będziesz bronił swojego kolegi. Nie mam ci tego za złe.

Konto usunięte
Konto usunięte: Naciskać to sobie można, ile naciskano żeby odszedł Listkiewicz i co?

Jednak Listkiewicz nigdy nie deklarował odejścia, zaś Lato to zrobił. Jak dzisiaj pamiętam jego słowa dzień po ogłoszeniu wyników.

Konto usunięte
Konto usunięte: Lato to typowy żelbeton.

Leśne dziadki wybrały go, ale Polacy to nie inny naród spójrzmy na naszego prezydenta który został wybrany demokratycznie, większością głosów. Inna sprawa, że dzisiaj te osoby pukają się w czoło.

Konto usunięte
Konto usunięte: Tak z perspektywy czasu jasne staje się dla mnie, że Kręcina i jego kandydatura byli podstawieni tylko po to, by media miały kogo uważać za przedstawiciela starego układu i bardziej przychylnie nastawiały się do kandydatury Laty.

Myślę, że Lato od początku do końca miał wygrać wybory. W pierwszej turze zdecydował jeden głos ! Czy to nie wydaje się podejrzane?
Chciałbym, aby działacze byli obiektywni ale bądźmy rozsądni. Przecież tu liczą się własne interesy i własne mordy.

Konto usunięte
Konto usunięte: to tylko FOTKA.PL

Czy fotka nie może mieć wysokiego poziomu?
ManOfTheMatch
ManOfTheMatch
  15 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy fotka nie może mieć wysokiego poziomu?


jakby każdy dbał o swój poziom, a nie o poziom innych to ten byłby z pewnością wyższy.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jednak Listkiewicz nigdy nie deklarował odejścia, zaś Lato to zrobił. Jak dzisiaj pamiętam jego słowa dzień po ogłoszeniu wyników.


ale ile razy przesuwał walne zjazdy PZPN-u na których miał się podać do dymisji?

Konto usunięte
Konto usunięte: Skierowałeś aluzję z mojej strony, że pisze nie na temat.


Wszyscy piszą nie na temat, nie ma osoby, której się to nie zdarza, a wieczne wypominanie tego do niczego nie prowadzi.
poza tym co innego nabijanie głupich postów nie na temat, a co innego wtrącenie czegoś na końcu swojego postu...

Konto usunięte
Konto usunięte: Leśne dziadki wybrały go, ale Polacy to nie inny naród spójrzmy na naszego prezydenta który został wybrany demokratycznie, większością głosów. Inna sprawa, że dzisiaj te osoby pukają się w czoło.


Kaczyński swój sukces zapewnia SLD i temu jakie wtedy nastroje panowały w kraju.

Konto usunięte
Konto usunięte: Myślę, że Lato od początku do końca miał wygrać wybory. W pierwszej turze zdecydował jeden głos ! Czy to nie wydaje się podejrzane? Chciałbym, aby działacze byli obiektywni ale bądźmy rozsądni. Przecież tu liczą się własne interesy i własne mordy.


jak można coś zmienić kiedy o zmianie mają zdecydować ludzie, którzy siedzą w tym od lat. Oni myślą, że im się to należy. Lacie należy się stołek za to jakim był piłkarzem, Piechniczkowi należy się uznanie za to jakim był trenerem, Listkiewiczowi za to jakim był sędzią... :ninja:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.