Fenomenka
Fenomenka
  17 stycznia 2011 (pierwszy post)

Jeśli macie pomysł na konkurs lub event, zcie się tutaj swoją wyobraźnią!

Jest to kontynuacja tematu z innego forum (http://www.fotka.pl/forum/miasto_fotki/5230,Konkursy_-_bombonier).

Jeśli po weryfikacji pomysł okaże się i ciekawy i wykonalny technicznie, chętnie zasponsoruję i nagrody i odznakę organizatora eventów i konkursów MF dla pomysłodawcy, który podejmie się wprowadzenia pomysłu w życie (mikrofonik).

Co kwartał będziemy weryfikować czy pomysłodawca nie spoczął na laurach i czy nadal zasługuje na taką odznakę!

stvn
stvn
  4 sierpnia 2011
Piotrus
Piotrus: Najkulturalniejszy Użytkownik Miasta Fotki:)

Conajmniej jednego takiego mamy. Nie chcę wskazywać palcem, by nie wywołać oburzenia wśród innych (także kulturalnych), żeby nie było sajgonu jak pod wpisem o czołówce DJów.

Kto zna tą osobę, ten przyzna mi rację, że tak jest. Jeśli medal, to właśnie dla niego.

Wybaczcie offtop, natchnęło mnie, by to napisać, czytając powyższą propozycję konkursu.
Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  4 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: by nie wywołać oburzenia wśród innych (także kulturalnych)
:lol: :lol:

KoCham Was

DJHoccik
DJHoccik
  4 sierpnia 2011

Witam chciałbym zorganizować konkurs o książkach bedą pytania na przykład kto napisał taką i taką książke kto odpowie pierwszy ma punkt będzie 10 pytań.Nagrody 1 miejsce 900 Fame Points i złoty medal 2 miejsce 500 fame points i srebrny medal 3 miejsce 300 fame points i brązowy medal:)))

stvn
stvn
  4 sierpnia 2011

Coś nowego. Było by super!

Isleen
Isleen
  5 sierpnia 2011

ze lump* nie widzialam ze braklo literki ;p

Piotrus
Posty: 315 (po ~73 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Piotrus
  5 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam chciałbym zorganizować konkurs o książkach bedą pytania na przykład kto napisał taką i taką książke kto odpowie pierwszy ma punkt będzie 10 pytań.Nagrody 1 miejsce 900 Fame Points i złoty medal 2 miejsce 500 fame points i srebrny medal 3 miejsce 300 fame points i brązowy medal:)))

Jestem za tylko może nagrody bardziej równe 1 miejsce 850 fp i zloty medal ,2 miejsce 500 fp i srebrny medal i,3 miejsce 250 fp i brązowy medal
monsterBoRnThIsWaY
Posty: 3 (po ~216 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
monsterBoRnThIsWaY
  6 sierpnia 2011

hmm a ja bym proponował zrobić konkurs na bootsy kto najwięcej zbierze 2 dni 1 miejsce 7000 boots 2 miejsce 5000 boots 4000 boots
Nagrody
1 miejsce złoty medalik
2 miejsce tygrys szablo zębny
3 miejsce kwiatek do klikania

Xeen
Xeen
  6 sierpnia 2011
monsterBoRnThIsWaY
monsterBoRnThIsWaY:

1 miejsce złoty medalik
2 tygrys szablastozębny? o . O to coś nie tak ta nagroda
buhaha:)
Xeen
Xeen
  6 sierpnia 2011
Piotrus
Piotrus: Piotrus

Do do quizów Fenomenka powiedziała żeby lepiej tylko jedną nagrodę
i wątpię aby się zgodziła na 850 czy 900 fame points, gdyż nawet za trudne quizy
czy coś daje się po 500-600 ;)
monsterBoRnThIsWaY
Posty: 3 (po ~216 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
monsterBoRnThIsWaY
  6 sierpnia 2011

a no tak zapomniałem dać fame points upps
1 miejsce 500
2 miejsce 300
3 miejsce 150

xXBadiiXx
xXBadiiXx
  10 sierpnia 2011

konkurs dla facetow jak bardzo sa romantczni ......... Zrobimy nowy temat na forum i kazda osoba co biedze udzal moze tam pisac o sobie jak najbardzej jest romantyczni i wybierzemy naj lepcze 3 osoby i damy im nagroy fame points

1 miejsce 600
2 miejsce 400
3 miejsce 200

stvn
stvn
  10 sierpnia 2011
monsterBoRnThIsWaY
monsterBoRnThIsWaY: hmm a ja bym proponował zrobić konkurs na bootsy kto najwięcej zbierze 2 dni 1 miejsce 7000 boots 2 miejsce 5000 boots 4000 boots Nagrody 1 miejsce złoty medalik 2 miejsce tygrys szablo zębny 3 miejsce kwiatek do klikania

AYFKM?:zly:
FireStarter2
FireStarter2
  18 sierpnia 2011

Chciałabym zorganizować Konkurs, który polegałby na wyłapaniu różnic w screenach ,
4 pokoje i po dwie trzy różnice na drugim screenie do wychwycenia..
Nagrody :
I miejsce 600 FP i zwierzak do wyklikania
II miejsce 400 FP i zwierzak do wyklikania
III miejsce 300 FP i zwierzak do wyklikania

stvn
stvn
  18 sierpnia 2011

Super, tylko ja pomarudzę znowu. Dobrze? Nierówno rozłożone FP, bo 300, 400 i 600.

P.S. Wybaczcie marudzenie.

FireStarter2
FireStarter2
  18 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: P.S. Wybaczcie marudzenie.


Hehe jakoś to zboleje:DDD
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.