Fenomenka
Fenomenka
  17 stycznia 2011 (pierwszy post)

Jeśli macie pomysł na konkurs lub event, zcie się tutaj swoją wyobraźnią!

Jest to kontynuacja tematu z innego forum (http://www.fotka.pl/forum/miasto_fotki/5230,Konkursy_-_bombonier).

Jeśli po weryfikacji pomysł okaże się i ciekawy i wykonalny technicznie, chętnie zasponsoruję i nagrody i odznakę organizatora eventów i konkursów MF dla pomysłodawcy, który podejmie się wprowadzenia pomysłu w życie (mikrofonik).

Co kwartał będziemy weryfikować czy pomysłodawca nie spoczął na laurach i czy nadal zasługuje na taką odznakę!

Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  27 sierpnia 2011

Krótka piłka :lol:. Moniczka ma ponad 8tys., jeszcze Natalka, Buli, Magda. Cała ekipa wsparcia wzajemnego. Fakt :zakochany:

KoCham Was

Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  27 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: temacie Astreologów - karaoke.

To jest bardzo stary pomysł i tutaj w bombonierce też sie poniewiera już od paru miesięcy.

KoCham Was

Dekke
Dekke
  27 sierpnia 2011
Afera74
Afera74: To jest bardzo stary pomysł i tutaj w bombonierce też sie poniewiera już od paru miesięcy.


Ale jest dobry. :>
Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  27 sierpnia 2011

Tak.
I tak przy okazji :mrgreen:
Proszę zgadnąć, kto ma taką odznakę

KoCham Was

Xeen
Xeen
  27 sierpnia 2011
Afera74
Afera74:

kto ? :evil:
Avatar użytkownika sucharsuchar
Posty: 188 (po ~154 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 30
suchar
  28 sierpnia 2011
Afera74
Afera74: Tak. I tak przy okazji

Nie nabijaj - poza tematem
aGuLLa175
Posty: 17 (po ~184 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
aGuLLa175
  12 września 2011

jaki to tytuł?
chciałabym zorganizować konkurs pt. jaki to tytuł? konkurs polegałby na stworzeniu filmiku na youtube przez organizatorów i w danym dniu byłby puszczony w mieście fotki. a na filmik ten by składała sie składanka utworów hip hopowych zadaniem każdego byłoby podanie wszystkich poprawnych tytułów piosenek co wy na to?? nagroda byłaby tylko dla pierwszej trójki która odgadła jak najwięcej tytułów.:punk::punk::punk::punk::banan::banan::banan:

Xeen
Xeen
  12 września 2011
agulla175
agulla175: agulla175

Uuu fajnie kiedyś taki pomysł zgłaszałem. :mrgreen: Super!
SebiQ
Posty: 85 (po ~345 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
SebiQ
  14 września 2011
Witam mam pomysł na konkurs na motto MF najciekawsze lub najśmieszniejsze 3 zostały by nagrodzone w tym celu każdy robi ss swojej postaci wraz z widocznym mottem.Odpisz !!!

życie jest jak prezerwatywa działa do czasu póki się nie wytrze!!!

stvn
stvn
  14 września 2011

Lotto, motto, rizotto. Nazwy konkursów są tendendyjne.

Fenomenka
Fenomenka
  16 września 2011

Po przeczytaniu pomysłów od str.55, mój wybór pada na:

Pantomimę Afery74 (jeśli znajdzie osobę z prawem do pokazania sie na telebimie albo sama zadeklaruje chęć)
Odwiedziny tez sa fajne, da sie obejść ta grupkę osób z największa ilością?
Konkurs na najlepszy kawałek muzyczny tez jest ok

Xeen, smudoku jest ok
z kolekcjonerem trochę poczekajmy, bo ostatnio kolekcjonowalismy funkcyjnych

agulla175, Jaki to tytuł

SebiQ, kalambury
Motto, w swoim czasie

Szkoda ze nie doczekaliśmy sie artykułu o gwiaździstej nocy...

DJ Hoccik, pomysł kto napisał książkę jest OK

monsterBornThisWay - konkurs na boost to tez fajny pomysł

FirerStarter2, czekam na konkursy z cyklu znajdź różnice

LadyElectro - Super pomysł z dokańczaniem piosenek

Osoby zainteresowane zorganizowaniem własnego pomysłu, proszone sa o dopracowanie szczegółów i przesłanie mi ich na pw na portalu fotka.pl

Powodzenia!

stvn
stvn
  16 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Odwiedziny tez sa fajne, da sie obejść ta grupkę osób z największa ilością?

Jeśli mogę wtrącić swoje 3 grosze... dysponuję (chyba kompletną) listą osób z kosmiczną ilością odwiedzin, mogę tą listę zaktualizować, gdy zajdzie potrzeba i dostarczyć organizatorce konkursu, by te osoby wykluczyła.
Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  17 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: da sie obejść ta grupkę osób z największa ilością?


Skoro mam ponad 5100odwiedzin; to sprawdzę ile faktycznie na dobę odwiedzam pryw. pok. !!! obiecuję
Zakładam, że jest to ok. 500 lub więcej szt.

"albo sama zadeklaruje chęć)" PANTONIMA.
Bardzo mi miło.
Mam bardzo bogatą mimikę twarzy, ale muszę dojrzeć ponownie do kam. Zraziłam się do kam. w lutym tego roku (new kam. w pudełku :p sobie siedzi)

KoCham Was

stvn
stvn
  17 września 2011
Afera74
Afera74: (new kam. w pudełku :p sobie siedzi)

To rozpakuj. Na szczęście nie potrzeba do tego czerwonych bobków.:jezyk:
Apasionada
Apasionada
  18 września 2011

Mam wiele pomyslow ale nie wiem ktore byly wykorzystane:
1. Wiersz o Miescie Fotki
2. Najlepsze motto avatara - tematyka dowolna .
3. Znajomosc filmow - szczegolnie lecacych w naszym kochanym kinie .. ;)
4.Tak, to lecialo !! - zaczynam piosenke a osoba wyznaczona ma chwile by dokonczyc , czas okreslony [ do przemyslenia ]
5.Najsłodszy avatar - cos w stylu barbie girl , w sklepiku znajduje sie duzo ubran ' rozoffiastych ' i duzo osob zapewne lubi sie w takie szalone wrecz wdzianka odziac .
6. Subkultury - wiedza o subkulturach .
7. Jesienna moda - zbliza sie jesien , 23 wrzesnia przywitamy ja a wiec .. jesienna odziez , zapewne znajdziemy wiele ciekawych rzeczy w naszym sklepie , a takze w swojej garderobie ! :)
8. Najzabawniejszy screen z MF
9. Miss / Misster Miasta Fotki :p
10. Kawalarz ! - pomysl bardziej na odsnake niz na konkurs ale moze przejdzie , osoba smieszek - ktos kto kawalem rozbawi do lez ! i zeby nie bylo zamieszania m konkurs na blogu Miasta Fotki .
11.Diabelska impreza ! - Osoby ubrane demonicznie , diabelsko i jeszcze jak wolicie ! Do tego kilka pytan na temat demonow , duchow i innych dziwnych rzeczy ;)
12. Przebieramy sie za gwiazde ! - przebieramy sie za osobe slawna , screeny osoby i Twojego avatara w specjalnie wyznaczonym albumie , pozniej konkurs na najbardziej podobna ! :P
13. Wiedza o jednym z OP [ mysle o Stvn ] bo jest baardzo dlugo na MF i idealnie sie nadaje ^^ - jesli nie ma nic przeciwko :P Oczywiscie poprawne odpowiedzi zna tylko on a pozniej wybiera ktore najbardziej trafne :P cos podobnego do rozgryz ladyprincipesse czy jakos tak :P
14. Jak spedzamy wolny czas - 6 screenow z tego jak mozna spedzac wolny czas w MF ! ;]
15. Wiedza o wybranej sławie ;] - dajmy na to znana kazdemu Dode ; ] taki maly quiz ; ]

no i wiele innych ale mam tu zanudzac ? ; D czy po ' kilka dawac '

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.