Fenomenka
Fenomenka
  17 stycznia 2011 (pierwszy post)

Jeśli macie pomysł na konkurs lub event, zcie się tutaj swoją wyobraźnią!

Jest to kontynuacja tematu z innego forum (http://www.fotka.pl/forum/miasto_fotki/5230,Konkursy_-_bombonier).

Jeśli po weryfikacji pomysł okaże się i ciekawy i wykonalny technicznie, chętnie zasponsoruję i nagrody i odznakę organizatora eventów i konkursów MF dla pomysłodawcy, który podejmie się wprowadzenia pomysłu w życie (mikrofonik).

Co kwartał będziemy weryfikować czy pomysłodawca nie spoczął na laurach i czy nadal zasługuje na taką odznakę!

Maadzik19
Maadzik19
  6 października 2011
Xeen
Xeen: Serio?! Co wy za konkursy organizujecie co to szkoła?! Orzeczenie i podmiot


xeen hehe twierdzisz ze to jest trudne pytania? ;D to jest na poziomie podstawowki takze to nie jest zadna szkola to byl by taki test wiedzy;D

Ewel nie zartowałam;D
TiredOFbeingKWL
TiredOFbeingKWL
  7 października 2011

Dodaję swoją propozycję na konkurs. :ziober2:.

Konkurs polegałby na zrobieniu krótkometrażowego filmiku przedstawiającego jeden dzień w Mieście Fotki. Zrobienie filmiku nie jest trudne [polecam program Movie Maker, który dostępny jest w każdym Widowsie]. W filmiku można byłoby wykorzystywać zarówno screeny, jak i video. [Do Video polecam program Fraps]

Pomysł można interpretować na dwa sposoby, pierwszy, czyli:
. jak wygląda WASZ dzień, kiedy przebywacie w mieście fotki, gdzie chodzicie,co robicie, jak spędzacie czas itp lub
. jak wygląda 'życie' Waszego avatara [czyli podmiotem nie bylibyście Wy, tylko Wasze Avatary] :-)

Trzy najbardziej kreatywne filmiki zostałyby nagrodzone, nie piszę swoich propozycji, zrobię to jeśli mój pomysł zostanie zatwierdzony :-)

BTW. Jury oceniałoby w trzech kategoriach:
POMYSŁ oraz WYKONANIE.

Pomysł, czyli fabuła, wykonanie czyli wykorzystane efekty, przejścia video, być może dialogi.. ;-)

Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  7 października 2011
:krowa: znowu
Fajny pomysł godny powtarzania
Pozdrawiam Xeen i BolekMT.
Miłej nocki :calusek:

KoCham Was

TiredOFbeingKWL
TiredOFbeingKWL
  7 października 2011
Afera74
Afera74: znowu Fajny pomysł godny powtarzania

było już coś takiego ? :[
nie wiedziałam, jestem tutaj od dwóch tygodni dopiero ;-)
Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  8 października 2011

Spokojnie :calusek:
To nie nagana a wręcz przeciwnie.
Sugeruję tylko abyś skorzystała z doświadczenia osób co już to robiły :tak:

KoCham Was

TiredOFbeingKWL
TiredOFbeingKWL
  8 października 2011
Afera74
Afera74: Spokojnie To nie nagana a wręcz przeciwnie. Sugeruję tylko abyś skorzystała z doświadczenia osób co już to robiły

Okej, miło mi :-)
Jak znajdę chwilkę czasu to przejrzę poprzednie strony, żeby wiedzieć jakie konkursy były, jakie nie :)
TiredOFbeingKWL
TiredOFbeingKWL
  8 października 2011

Doszłam do 34 strony i szczerze mówiąc, nie mam już siły - wybaczcie ;D.
Jeśli ten konkurs już się pojawił [pod warunkiem, że dawno temu] to warto go powtórzyć, bo wydaje mi się, że temat konkursu jest ciekawy, stworzyć filmik jest łatwo, a i nagrody mogą być fajne :pavarotti:.

___ ___ ___ ___ ___ ___ ___ ___ ___ ___ ___ ___ ___ ___ ___ ___

Poza tym jak już wiemy, niedługo Halloween. Może warto się tym zainspirować? Moją sugestią jest stworzenie konkursu łatwego, przyjemnego. Przykładowo:
"porozsypywać" pomarańczowe dynie po całym mieście [wykluczając pokoje użytkowników, bo byłoby chaos], zadaniem uczestników byłoby znalezienie jak największej ilości dyni oraz wysłanie screena [jako dowód] z licznikiem, ile dyni zdobył. Licznik mógłby być przykładowo w lewym dolnym rogu avatara, bądź gdziekolwiek na profilu, bądź w pokoju. ;)

Równie dobrym pomysłem, choć banalnym mogłoby być przebranie się w najbardziej odpowiedni do tego święta strój. [mrrrrrrrocznie :kv3:]

Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  10 października 2011

Grzebanie w "Bombonierce" (słodko) nie ma sensu i tak wiele pomysłów jest realizowanych z pominięciem wpisu w to forum.

ZBIERANIE DYNI
Faktycznie: zbieramy róże, ciastka, puchary i misie
Dynie podobnie.
Oprócz stałych skarbów, mogą się pojawiać okolicznościowe :tak:
Fajnie by było :calusek:

FILM MF

Konto usunięte
Konto usunięte: temat konkursu jest ciekawy,
zgadza się i bez marudzenia :calusek:

KoCham Was

stvn
stvn
  10 października 2011
Afera74
Afera74: i tak wiele pomysłów jest realizowanych z pominięciem wpisu w to forum.

Dokładnie! Uzgadnia się wszystko w PW i później pojawia się niespodziewanie wpis na blogu i gracze mogą wziąć udział w konkursie, o którym nic nie wiedzą, że będzie. Taka niespodzianka. A jak tutaj, to się wie, że dane coś być może będzie. Ot, taka bombonierka 2.0 ale doskonale działająca.

Afera74
Afera74: Oprócz stałych skarbów, mogą się pojawiać okolicznościowe

Popieram. Zobaczcie, były puchary, misie, ciastka i róże i myśleliśmy, że to wszystko. Później doszedł lisek, ochroniarz, złodziej, dziewczynki na plaży. Co jakiś czas pojawia się nowe znalezisko. Więc nie zdziwię się, jak będą się pojawiać w/w dynie na halloween. Ale niech mają po 200 FP a nie standardowe 100 FP, taka zachęta do znajdowania.
TiredOFbeingKWL
TiredOFbeingKWL
  10 października 2011
Afera74
Afera74:

więc teraz czekać tylko na odzew Fenomenki?
Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  10 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko na odzew Fenomenki?

Albo sama pal cholewki do niej.
Jest tak po tajniacku, żeby z byle czym do Fenoemenki nie latali i dla niespodzianki też [stvn], ale to się tyczy drobniejszych projektów niż Konkurs Film MF.
Tylko Fenomenka przyznaje nagrody od smeet'a w konkursach.
(no chyba, że chcesz sama fundować)
Ona też patrzy który konkurs fajniejszy, wygodniejszy lepszy i takie tam.
Faktycznie niedawno był konkurs na "Najlepszy film o MF" BolkaMT
Było masa kibicujących a mniej uczestniczących.
Sam BolekMT swoją postawą bardzo promuje filmiki.
Brak dokształcenia się ludzi na MF jest ciągle bardzo widoczne.
Proponuję abyś dołączyła go tych osób które tym się interesują i chcą innych uczyć.
Kolejna edycja jest kooonieczna. MUSI BYĆ !!! Kolejny [KONKURS] Na najładniejszy film, aż doczekać sie nie możemy :calusek:

TERAZ Z CZYM PRZYSZŁAM
1. [KONKURS] Na Najśmieszniejszy Komiks, aż się prosi

2. [KONKURS] Moda Jesienna
Takie smędzienie jest z tą jesienią.
Był Konkurs Moda Wielkanocna.
Tak samo Moda Jesienna, tzn. ss z ludzikiem ubranym jesiennie na tle własnego jesiennego pokoju.
3. Przydałby się jakiś konkurs na wiersz
Chętnie pokicuję
4. Konkursy do powielania te z grami
może od nowa zaczynamy
weśmy sie galopem
za AstrooShooter

KoCham Was

Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  10 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dziewczynki na plaży.

yyy to było coś do brania?
bo ja tego nie tykała
ino szybko wiała

KoCham Was

stvn
stvn
  10 października 2011
Afera74
Afera74: yyy to było coś do brania?

Tak. Jak się je weźmie, to dadzą. Znaczy Fame Points.
TiredOFbeingKWL
TiredOFbeingKWL
  10 października 2011
Afera74
Afera74: Brak dokształcenia się ludzi na MF jest ciągle bardzo widoczne. Proponuję abyś dołączyła go tych osób które tym się interesują i chcą innych uczyć.

czyli że pasowałoby zrobić taki tutorial, "jak zrobić filmik?"
da radę:tak:, jeśli o to chodzi:)
pisz jasniej
Afera74
Afera74: 1. [KONKURS] Na Najśmieszniejszy Komiks, aż się prosi

fajne :tak:
Afera74
Afera74: 3. Przydałby się jakiś konkurs na wiersz

jakiś tematyczny, jesienny?;D
Afera74
Afera74: 4. Konkursy do powielania te z grami

a może Mahjong? uwielbiam to:D
Fujin
Fujin
  12 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Poza tym jak już wiemy, niedługo Halloween. Może warto się tym zainspirować? Moją sugestią jest stworzenie konkursu łatwego, przyjemnego. Przykładowo: "porozsypywać" pomarańczowe dynie po całym mieście [wykluczając pokoje użytkowników, bo byłoby chaos], zadaniem uczestników byłoby znalezienie jak największej ilości dyni oraz wysłanie screena [jako dowód] z licznikiem, ile dyni zdobył. Licznik mógłby być przykładowo w lewym dolnym rogu avatara, bądź gdziekolwiek na profilu, bądź w pokoju. ;)


mogliby dodać też maski postaci z filmów np. Myersa ;] Jakieś zakrwawione noże, stroje, a na imprezie muzyka mroczna, mroczne opowieści. Np Showmani by mogli opowiadać straszne historie przez kamerkę. Mogłoby się to odbywać w jakimś prywatnym pokoju, bo publiczne nie są mroczne, chyba, że ktoś zrobiłby wystrój mroczny np Bunkra Techno albo Catwalk.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.