Fenomenka
Fenomenka
  17 stycznia 2011 (pierwszy post)

Jeśli macie pomysł na konkurs lub event, zcie się tutaj swoją wyobraźnią!

Jest to kontynuacja tematu z innego forum (http://www.fotka.pl/forum/miasto_fotki/5230,Konkursy_-_bombonier).

Jeśli po weryfikacji pomysł okaże się i ciekawy i wykonalny technicznie, chętnie zasponsoruję i nagrody i odznakę organizatora eventów i konkursów MF dla pomysłodawcy, który podejmie się wprowadzenia pomysłu w życie (mikrofonik).

Co kwartał będziemy weryfikować czy pomysłodawca nie spoczął na laurach i czy nadal zasługuje na taką odznakę!

PrincessLover16
PrincessLover16
  30 lipca 2011

przecież to wszystko jest powiązane w mf są astrolodzy wiec nie jest to aż tak odległy temat

Xeen
Xeen
  30 lipca 2011

a jak ktoś z internetu skopiuje moim zdaniem bez sensu siedzieć z aparatem i robić zdjecie

PrincessLover16
PrincessLover16
  30 lipca 2011
Xeen
Xeen: Emm zdjęcia realne trzeba robić ? ; o a tu chodzi o mf

a co mają quizy i konkursy sportowe do miasta fotki ???? o ile wiem nie uprawia się tu sportu:)))


Xeen
Xeen: a jak ktoś z internetu skopiuje moim zdaniem bez sensu siedzieć z aparatem i robić zdjecie

na pewno wiele osób będzie robiło foto bo ta noc jest tylko jeden raz w roku :PPP
nie wydaje mi się żeby bezsensem było przegapienie czegoś takiego ale co kto lubi
:zonk:


mi chodzi tylko o uaktywnienie grupy astrologicznej i zainteresowanie fotkowiczów astrologią skoro nadarza się taka okazja... ze swojej strony dodam artykuł o tym wydarzeniu żeby każdy był dobrze poinformowany czyli co? gdzie? kiedy?dlaczego?


Proszę o wypowiedz Fenomenkę :P
PrincessLover16
PrincessLover16
  30 lipca 2011

PS. Pomysł łatwy ,prosty i przyjemny

Xeen
Xeen
  30 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mi chodzi tylko o uaktywnienie grupy astrologicznej

Szkoda, że o tym wcześniej nie pomyśleliście tylko ja musiałem myśleć o imprezie astrologicznej bo astrolodzy jeszcze nic nigdy nie mieli żadnej imprezy.

Konto usunięte
Konto usunięte: PS. Pomysł łatwy ,prosty i przyjemny

Nie prawda:)

Konto usunięte
Konto usunięte:

Większymi się nie dało?
Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  31 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w nocy z 12 na 13 sierpnia oczekiwać możemy tzw. maksimum,
leonidy jak co roku

KoCham Was

Gh0st
Gh0st
  31 lipca 2011

Z tym Mrągowem, to może nieco inaczej. Zorganizować Piknik Country w MF np na basenie, plażowym disco i Catwalk. Same piosenki Country. Dobrze by było też jakby był jakiś mały konkurs na takim evencie. ;p

Piotrus
Posty: 315 (po ~73 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Piotrus
  31 lipca 2011
Gh0st
Gh0st: Z tym Mrągowem, to może nieco inaczej. Zorganizować Piknik Country w MF np na basenie, plażowym disco i Catwalk. Same piosenki Country. Dobrze by było też jakby był jakiś mały konkurs na takim evencie. ;p

Lepiej w pokojach takich gdzie może wejść strefa nastolatków i dorosli
Isleen
Isleen
  4 sierpnia 2011

chcialam zapytac bądź jeśli nie było dac propozycję. Konkurs projektowania ciuchów np zrobić ankiete która obejmuje kategorie w której ktoś zaznacza odpowiedz:

Jaki stroj chcialbys zaprojektowac:?
a)bluzka
b)koszulka
c)sukienka
d)spodnie
c)buty

i najbardziej popularna kategoria wygrywa wtedy zrobic ten konkurs o ktorym mowilam (jesli by sie stworcy gry zgodzili bo ja nie wiem nawet kto nim jest) :D aby osoby dostaly szablon ubrania z danej kategorii np podkoszulek czysty i robi z nim co chce i najlepszy projekcik bylby dodany do gry :)

a jeśli da sie gdzies wysylac swoje projekty (bo lubie sie bawic graficznie) to prosze o namiar :)

Isleen
Isleen
  4 sierpnia 2011

a zapomnialam dodac nagrod:

2 najlepsze projekty umieszczone w grze + dla tych \bdwóch\b osób wpłynięcie na konto tyle coinsów po ile taki ciuszek bylby wystawiony w sklepie (zeby byla mozliwosc odrazu zakupu swojego projektu) :))))

stvn
stvn
  4 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Konkurs projektowania ciuchów

Było.

Konto usunięte
Konto usunięte: (jesli by sie stworcy gry zgodzili bo ja nie wiem nawet kto nim jest)

Ona nie jest twórcą, tylko Administratorem.

Konto usunięte
Konto usunięte: najlepszy projekcik bylby dodany do gry :)

Można zapomnieć. Nie dodają ciuchów wojskowych, o które truję od pół roku, a byle lump z konkursu dodadzą?

Konto usunięte
Konto usunięte: wpłynięcie na konto tyle coinsów po ile taki ciuszek bylby wystawiony

Nie stosuje się Coins jako nagród konkursowych.
Xeen
Xeen
  4 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Isleen

Konkurs był - projektowanie ciuchów i włosów wymyślony przeze mnie :D odbywał się już taki na MF
Xeen
Xeen
  4 sierpnia 2011

Jak stvn mówił!

To nie stwórca tylko Administrator
Administratorzy nie dodają projektów ciuchów do MF
Nie dodaje się Coins jako nagrody w konkursach.

Piotrus
Posty: 315 (po ~73 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Piotrus
  4 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam Nowy Konkurs:) Najkulturalniejszy Użytkownik Miasta Fotki:) Konkurs Polega Na Tym Żeby Wszyscy Uczestnicy Pomagali Innym,Nie Przeklinali,Nie Wyzywali Innych A Im Pomagali:) Najkulturalniejsza Osoba Dostanie Odznakę Najkulturalniejszego Użytkownika MF I 100Coins:) 2-Miejsce 200 Srebnych I 50Coins:) 3-Miejsce 100 Srebnych:) Mam Nadzieje Że Taki Konkurs Może Być:) Pozdrawiam

Coins nie rozdaje się na konkursach
Piotrus
Posty: 315 (po ~73 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Piotrus
  4 sierpnia 2011
Piotrus
Piotrus: MilutkiPatryk: Mam Nowy Konkurs:) Najkulturalniejszy Użytkownik Miasta Fotki:) Konkurs Polega Na Tym Żeby Wszyscy Uczestnicy Pomagali Innym,Nie Przeklinali,Nie Wyzywali Innych A Im Pomagali:) Najkulturalniejsza Osoba Dostanie Odznakę Najkulturalniejszego Użytkownika MF I 100Coins:) 2-Miejsce 200 Srebnych I 50Coins:) 3-Miejsce 100 Srebnych:) Mam Nadzieje Że Taki Konkurs Może Być:) Pozdrawiam Coins nie rozdaje się na konkursach

UPS strony mi sie pomylily nie waze juz sorki
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.