Fenomenka
Fenomenka
  17 stycznia 2011 (pierwszy post)

Jeśli macie pomysł na konkurs lub event, zcie się tutaj swoją wyobraźnią!

Jest to kontynuacja tematu z innego forum (http://www.fotka.pl/forum/miasto_fotki/5230,Konkursy_-_bombonier).

Jeśli po weryfikacji pomysł okaże się i ciekawy i wykonalny technicznie, chętnie zasponsoruję i nagrody i odznakę organizatora eventów i konkursów MF dla pomysłodawcy, który podejmie się wprowadzenia pomysłu w życie (mikrofonik).

Co kwartał będziemy weryfikować czy pomysłodawca nie spoczął na laurach i czy nadal zasługuje na taką odznakę!

Xeen
Xeen
  1 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Nie doczytałeś napisałem osób widać, że masz problemy :) chyba, że
dla ciebie to osoby.
Xeen
Xeen
  4 lipca 2011

Konkurs Quiz o siatkówce
takiego quizu jeszcze chyba nie było:)

Xeen
Xeen
  4 lipca 2011

Co do quizu, będzie 10 pytań (pytanie mam już przygotowane).
Osoba, która odpowie poprawnie na najwięcej pytań otrzyma:
500 Fame Points, kosz na piłki "siatkówka", gablotka "siatkówka", oraz złoty puchar.

LadyHardElectro
LadyHardElectro
  7 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Wymyślić. 2. Opracować "brudnopis" screeów do tej historyjki. 3. Porobić screeny. 4. Ułozyć z nich całość.


Dla chcącego nic trudnego :D
LadyHardElectro
LadyHardElectro
  7 lipca 2011

a może by tak zrobić konkurs na najlepszy plażowy strój : O zrobiło by na prawdę gorąco po tych deszczach xd ;D

Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  7 lipca 2011

" nie interesuj się bo kociej mordy dostaniesz ; D ; D" Postaram się

KoCham Was

LadyHardElectro
LadyHardElectro
  8 lipca 2011

Czepiasz się już czegoś ? -,-

SebiQ
Posty: 85 (po ~345 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
SebiQ
  10 lipca 2011

Mam pomysł na Evencik mam w tym temacie doświadczenie z gier zracji tego znam temat.A mianowicie super pomysłem moim zdaniem i zachęceniem do kupowania coins było by evenciki co tydzień z tańcem i zabawą na określonym pokoju brane były by pod uwagę:
1 Taniec czas jego wykonywania.
2 wstawianie muzyki tematycznej zależy od opcji eventu.
3.pisanie na czacie zachęcających hasełek oraz rozmowy z innymi
4 oraz stój odpowiedni do danej muzyki.
Sumując nagrody zachęcające czyli np VIP na 2 tygodnie za 1 miejsca za 2 miejsce na tydzień a za 3 coś innego oczywiście to przykładowe nagrody wiec nie bierzcie pod uwagę tego ale pomysł wydaje się super ponieważ jednoczy zabawę z korzyścią dla MF

życie jest jak prezerwatywa działa do czasu póki się nie wytrze!!!

PrincessLover16
PrincessLover16
  11 lipca 2011
Konkurs Literacki

Witam :mrgreen:
Zauważyłam ze dawno takiego nie było wiec proponuje go zorganizować.
Konkurs literacki, temat przedni "Mój jeden dzień w Mieście Fotki ". Mile widziana dobra ortografia, interpunkcja i stylistyka.

Nagrody przygotują admini jeśli pomysł się spodoba ;)
Nadsyłane na konkurs teksty powinny być opatrzone godłem (pseudonimem).
Formą literacką prac konkursowych powinno być krótkie opowiadanie limit slow 120-150.
Konkurs rozpocznie się z chwila jego zatwierdzenia do końca sierpnia 2011 roku.

Dziękuję za rozpatrzenie mojego konkursu ,z niecierpliwością oczekuję odpowiedzi.
stvn
stvn
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nagrody przygotują admini jeśli pomysł się spodoba ;)

Nagrodę określasz Ty. Fenomenka zaakceptuje ją, bądź zaproponuje inną.
PrincessLover16
PrincessLover16
  11 lipca 2011

ok w takim razie czekam na propozycje nagród osób zainteresowanych konkursem :)
przewiduje 1,2,3 miejsce

adamus08
adamus08
  11 lipca 2011
http://pl.20dollars2surf.com/?ref=275244 posiwiec 15 min i zarabiaj wystarczy sie zarejestrowac naprawde dziala .
SebiQ
Posty: 85 (po ~345 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
SebiQ
  14 lipca 2011

Witam mój pomysł już opisałem na forum MF ale Fenomenka kazała tu zgłosić to wiec ponawiam pomysł a mianowicie konkurs na Logo MF ,wiadomo tematyka Miasta Fotki zawarta w Logo które możliwe że było by pokazane na MF zależne od team fotka.pl
ale pomysł uważam za dość ciekawy inspirujący i dający masę frajdy dla użytkowników MF
co do nagród to już team od tego ale ja mam jeszcze pomysł jak uhonorować zwycięzcę, a mianowicie specjalnym oznaczeniem np.Grafik MF lub Winner czyli zwycięzca konkursu
ale opcje nagród wiadomo są ograniczenia wiec to szeroki temat,no to chyba na tyle nie będę rozwijał już tego.Pozdrawiam

życie jest jak prezerwatywa działa do czasu póki się nie wytrze!!!

SebiQ
Posty: 85 (po ~345 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
SebiQ
  14 lipca 2011

Kolejny pomysł to konkurs na najpiękniejszy pokój ale nie taki który mają ci z wysokimi levelami ale przeciętny pokoik którego każdy by przerobił screana na coś wspaniałego za pomocą różnych programów w ten sposób każdy miał by szanse oraz zachęciło by to ozdabiania swoich pokoi na MF wiec znowu + dla MF pomysłów mam ogrom ale nie chce wstawiać wszystkich na raz poczekam może ktoś z was wymyśli podobne .Pozdrawiam

życie jest jak prezerwatywa działa do czasu póki się nie wytrze!!!

SebiQ
Posty: 85 (po ~345 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
SebiQ
  14 lipca 2011

A cha ok wiec jeśli któryś z pomysłów jest ok to Fenomenka pliss na PW a ja wybiorę nagrody :D ale nie ma co gdybać wiec jak będzie na tak to napiszę o nagrodach.pozdrawiam

życie jest jak prezerwatywa działa do czasu póki się nie wytrze!!!

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.