Biuna
Biuna
  9 maja 2010 (pierwszy post)

Chciałam się dowiedzieć coś odnośnie prezentacji z j. polskiego :ninja: .
Czy jak ktoś zajmie np. 11 minut na prezentacji, to od góry jest założone ,że nie zda ? :and:
Jakich pytań należy się spodziewać od komisji ?

Czy zdać jest łatwo ? :and: .

juleczkusia
juleczkusia
  10 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: dziękuje :)

nie ma za co:)
a tak z czystej ciekawości- bo jestem ciekawa, jak ją napisałaś, tzn. chciałabym zobaczyć, bo jestem bardzo ciekawa interpretacji tematu. :tak:
malinek998
malinek998
  10 maja 2010
julCiak69
julCiak69: a jaki masz temat?


Literackie obrazy wsi nie tylko "spokojnej i wesołej" w utworach pisarzy polskich od renesansu do Młodej Polski
91kasia
91kasia
  10 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty masz 11 min a ja sie nie moge zamknac w 15, musze duzo skrocic ;/

A ja mam równiutko 15 min :D tylko wiadomo, że jak się zestresuję to albo będę mówić 2 razy szybciej albo będę się zacinać i mówić wolniej...
pijana
pijana
  10 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Literackie obrazy wsi nie tylko "spokojnej i wesołej" w utworach pisarzy polskich od renesansu do Młodej Polski

Mam "Na dowolnie wybranych przykładach przedstaw obraz wsi w literaturze" piona :ziober2:
GdzieJestem
GdzieJestem
  10 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:

co matury ustnej .. wszystko zalezy od komisje.. czy lubia sie czepiac.. ja w stresie zaczęłam sięjąkać połowy zapomniałam i dopowiadałam na końcu.. miałam obrazy naszykowane i zapomniałam o nich.. dopowiedziałam na końcu jak mi o nich komisja przypomniała.. a jednak zdałam na 19 :)
Biuna
Biuna
  10 maja 2010
GdzieJestem
GdzieJestem: co matury ustnej .. wszystko zalezy od komisje.. czy lubia sie czepiac.. ja w stresie zaczęłam sięjąkać połowy zapomniałam i dopowiadałam na końcu.. miałam obrazy naszykowane i zapomniałam o nich.. dopowiedziałam na końcu jak mi o nich komisja przypomniała.. a jednak zdałam na 19 :)


a ilu minutach sie wyrobiłas ?
jAKIE putania zadawali ?
Ciężko zdać ?
GdzieJestem
GdzieJestem
  10 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a ilu minutach sie wyrobiłas ? jAKIE putania zadawali ? Ciężko zdać ?

ja zdawałam 3 lata temu :) nie bardzo pamietam pytan ale miałam temat słynne historie miłosne wzięłam "Lalkę" "Romeo i Julia" oczywiście i "Ludzie bezdomni" nie wiem ile czasu mi to zajęło ponieważ byłam w strasznym stresie!! :)
dokładnie pytań nie pamiętam ale wiem na pewno że były do lektur o Izabelę i Wokulskiego.. bardzo się Lalki uczepili bo obszerna jest więc mieli o co pytać
Biuna
Biuna
  10 maja 2010
GdzieJestem
GdzieJestem: ja zdawałam 3 lata temu :) nie bardzo pamietam pytan ale miałam temat słynne historie miłosne wzięłam "Lalkę" "Romeo i Julia" oczywiście i "Ludzie bezdomni" nie wiem ile czasu mi to zajęło ponieważ byłam w strasznym stresie!! :) dokładnie pytań nie pamiętam ale wiem na pewno że były do lektur o Izabelę i Wokulskiego.. bardzo się Lalki uczepili bo obszerna jest więc mieli o co pytać


eh ;/
Ja się boje, że szybko sie uwinę w czasie, że zadadza mi pytania na które kompletnie nie bede umiala odpowiedziec :(
GdzieJestem
GdzieJestem
  10 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja się boje, że szybko sie uwinę w czasie, że zadadza mi pytania na które kompletnie nie bede umiala odpowiedziec :(

jeżli sama pisałaś prace i znasz dobrze lektury to czego się bać :) chyba że poszłaś na skróty i ktoś za ciebie odwałił brudną robotę..
Biuna
Biuna
  10 maja 2010
GdzieJestem
GdzieJestem: jeżli sama pisałaś prace i znasz dobrze lektury to czego się bać :) chyba że poszłaś na skróty i ktoś za ciebie odwałił brudną robotę..


sama pisałam prace :tak: . A lektury to czytałam przy omawianiu epoki, a teraz streszczenia.
GdzieJestem
GdzieJestem
  10 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A lektury to czytałam przy omawianiu epoki, a teraz streszczenia.

myślę że nie będzie źle. kiedy zdajesz? daj mi znać w prywatnej na ile zdałaś :)
Biuna
Biuna
  10 maja 2010
GdzieJestem
GdzieJestem: myślę że nie będzie źle. kiedy zdajesz? daj mi znać w prywatnej na ile zdałaś :)


w czwartek. :D
zdane jest od 6 tak ?
to chyba nie ciezko zdac.
ok, napisze :)
GdzieJestem
GdzieJestem
  10 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: zdane jest od 6 tak ?

wiesz że nawet nie wiem od ilu :)
Biuna
Biuna
  10 maja 2010
GdzieJestem
GdzieJestem: wiesz że nawet nie wiem od ilu :)

tak mi sie wydaje, że od 6.
PiesekLeszek1
PiesekLeszek1
  10 maja 2010

Dołączę się do tematu i opowiem na swoim przykładzie. Otóż ja miałem temat o reportażach Ryszarda Kapuścińskiego , całkiem przyjemny temat.Prezentacji uczyłem się już od marca. Przedstawienie jej zajęło mi 11 min. Moim zdaniem ważniejsze od czasu jest odpowiedzenie na zadane przez komisję pytania najczęściej trzy, ja odpowiedziałem na wszystkie i dzięki temu zdobyłem 18 punktów. Takich samych wyników a nawet i lepszych życzę wszystkim zdającym :). Pamiętajcie najważniejsze jest aby się nie stresować , wtedy najczęściej zapomina się połowy prezentacji.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.