Biuna
Biuna
  9 maja 2010 (pierwszy post)

Chciałam się dowiedzieć coś odnośnie prezentacji z j. polskiego :ninja: .
Czy jak ktoś zajmie np. 11 minut na prezentacji, to od góry jest założone ,że nie zda ? :and:
Jakich pytań należy się spodziewać od komisji ?

Czy zdać jest łatwo ? :and: .

xXssweeteyessXx
xXssweeteyessXx
  9 maja 2010

bedą Ci dłużej zadawać pytania, przemglują Cię :p
i chyba mogą odjąc punkty za prezentacje.
Ty masz 11 min a ja sie nie moge zamknac w 15, musze duzo skrocic ;/

pytan mozna sie spodziewac dotyczacych jakis pojec, np jak masz uzyte irracjonalizm, to co to znaczy, albo jak masz podanego jakiegos filozofa to musisz wiedziec cos wiecej o nim. zalezy od prezentacji, jakbym zobaczyla to moze cos bym powiedziala wiecej.

umiesz juz?

Biuna
Biuna
  9 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: bedą Ci dłużej zadawać pytania, przemglują Cię :p i chyba mogą odjąc punkty za prezentacje. Ty masz 11 min a ja sie nie moge zamknac w 15, musze duzo skrocic ;/ pytan mozna sie spodziewac dotyczacych jakis pojec, np jak masz uzyte irracjonalizm, to co to znaczy, albo jak masz podanego jakiegos filozofa to musisz wiedziec cos wiecej o nim. zalezy od prezentacji, jakbym zobaczyla to moze cos bym powiedziala wiecej. umiesz juz?


a od ilu pkt jest zdana matura ?
Nie moge w ogole napisać zakonczenia, bo nie wiem jak :and: .
Nie umiem jeszcze własnie, a mam w czwartek :/
a Ty umiesz ?
xXssweeteyessXx
xXssweeteyessXx
  9 maja 2010

od 6 pkt czyli musisz zaczac odpowiadac na pytania, bo za zaprezetowana prezentacje masz tylko 5 pkt.
ja mam na piatek, niby umiem, niby nie, srednio.
ale juz mi sie dzisiaj uczyc nie chce. a jaki masz temat?

Biuna
Biuna
  9 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: od 6 pkt czyli musisz zaczac odpowiadac na pytania, bo za zaprezetowana prezentacje masz tylko 5 pkt. ja mam na piatek, niby umiem, niby nie, srednio. ale juz mi sie dzisiaj uczyc nie chce. a jaki masz temat?


o kurde.. :/ To ciezko zdać. :and: :and: .
Metamorfoza bohatera romantycznego.
xXssweeteyessXx
xXssweeteyessXx
  9 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: o kurde.. :/ To ciezko zdać.

damy rade, ja sie boje ze sie zestresuje i zapomne co mialam mowic.

Konto usunięte
Konto usunięte: Metamorfoza bohatera romantycznego.

jak ja tego nie lubie. trudno mi cos pomoc, a jakie masz przyklady, na czyms konkretnym sie skupiasz? ja mam motyw snu w literaturze.
ZagUbiOona
ZagUbiOona
  9 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy jak ktoś zajmie np. 11 minut na prezentacji, to od góry jest założone ,że nie zda ?

e tam, trochę jeszcze 'ponawijasz' i dobrniesz do 15. :]

Konto usunięte
Konto usunięte: Ty masz 11 min a ja sie nie moge zamknac w 15, musze duzo skrocic ;/

mam to samo :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: ja mam na piatek, niby umiem, niby nie, srednio.

ja w środę, wczoraj pracę napisałam ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: Jakich pytań należy się spodziewać od komisji ?

przygotuj się też na takie odnośnie bibliografii, niestety.
Biuna
Biuna
  9 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: damy rade, ja sie boje ze sie zestresuje i zapomne co mialam mowic.


ja też. :and:.
Ja nie wiem jak mój kumpel to zrobił, ale on mówil tylko z 6 minut, i zdał na 7 pkt .

Konto usunięte
Konto usunięte: jak ja tego nie lubie. trudno mi cos pomoc, a jakie masz przyklady, na czyms konkretnym sie skupiasz? ja mam motyw snu w literaturze.


Mam dylemat. Bo nie wiem czy na początku np wyjaśnić co to przemiana wewnętrzna, czy zaczac od razu,że była szczególnie widoczna w literaturze romantycznej. (?)
Opisuje po kolei Gustawa, Kordiana, K . Wallenroda i Soplicę. i nie wiem jak to podsumować. :and:
ZagUbiOona
ZagUbiOona
  9 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo nie wiem czy na początku np wyjaśnić co to przemiana wewnętrzna, czy zaczac od razu,że była szczególnie widoczna w literaturze romantycznej. (?)

jeśli prezentacja zajmuje Ci 11 minut, to możesz także i to zawrzeć. :)
xXssweeteyessXx
xXssweeteyessXx
  9 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam dylemat. Bo nie wiem czy na początku np wyjaśnić co to przemiana wewnętrzna, czy zaczac od razu,że była szczególnie widoczna w literaturze romantycznej. (?)

ja mam wyjaśnienie co to jest sen na poczatku, duzo osob tak zaczyna, wiec chyba warto by bylo podac co to jest przemiana wewnętrzna

Konto usunięte
Konto usunięte: Opisuje po kolei Gustawa, Kordiana, K . Wallenroda i Soplicę.

nie lubie

Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem jak to podsumować.

chcesz to przeslij mi na maila, to zobacze
Biuna
Biuna
  9 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: e tam, trochę jeszcze 'ponawijasz' i dobrniesz do 15. :]


Boję się ,że ze strachu zapomnę wszystkiego :and: .

Konto usunięte
Konto usunięte: ja w środę, wczoraj pracę napisałam ;D

umiesz już ?

Konto usunięte
Konto usunięte: jeśli prezentacja zajmuje Ci 11 minut, to możesz także i to zawrzeć. :)

Chyba tak zrobię. Wyjasnie pojęcie " metamorfoza " , a pozniej zaczne nawiazywać do literatury romantycznej.
Biuna
Biuna
  9 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: chcesz to przeslij mi na maila, to zobacze

eh, mam to na kartce :mrgreen: . :and: .
ZagUbiOona
ZagUbiOona
  9 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Boję się ,że ze strachu zapomnę wszystkiego .

ja tak samo, ale jestem typem, który i tak będzie brnąć 'byle do przodu'. NIE UCZ SIĘ NA PAMIĘĆ ! ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: umiesz już ?

nie umiem, ale wiadomo - jeśli ktoś sam pisze prace, dużo to daje. kilkanaście razy przeczytam i mam nadzieję - będzie po 'sprawie' ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba tak zrobię. Wyjasnie pojęcie " metamorfoza " , a pozniej zaczne nawiazywać do literatury romantycznej.

w sumie byłoby to logiczne.

jakie masz wnioski ?
Biuna
Biuna
  9 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: NIE UCZ SIĘ NA PAMIĘĆ ! ;)

To wiem. :D

Konto usunięte
Konto usunięte: nie umiem, ale wiadomo - jeśli ktoś sam pisze prace, dużo to daje. kilkanaście razy przeczytam i mam nadzieję - będzie po 'sprawie' ;)

Też pisałam sama, więc mam nadzieje,że bedzie mi łatwiej.

Konto usunięte
Konto usunięte: jakie masz wnioski ?

Wnioski mają być na końcu, a ja końca nie mam :and: .
UkolyszMnieDoSnu
UkolyszMnieDoSnu
  9 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy jak ktoś zajmie np. 11 minut na prezentacji, to od góry jest założone ,że nie zda ?

myślę, że na samym egzaminie bez problemu dobrniesz do 15 :P

ja mam ustny w piątek, a prezentacji jeszcze nie mam ;|
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.