1xxxbartekxxx
1xxxbartekxxx
  27 kwietnia 2010 (pierwszy post)

jak dla mnie wielki banał a rozprawka lepsza być nie mogła . a jak wy myślicie ?????

goodgirlgonebad15
goodgirlgonebad15
  27 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: goodgirlgonebad15:symbolizuja ciezar zycia, ale chyba zle. też tak napisałem. Dobrze to jest :)

O to fajnie, jak gadalam z kolezanka to miala podobnie. A o tych wyborach co trzeba bylo
goodgirlgonebad15
goodgirlgonebad15
  27 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: goodgirlgonebad15:A ile miales? Z języka 41. Reszta poszła lepiej :)

Jej, to naprawde duzo, ja bym chciala moje punkty z probnego (Ang-36) Pol-40 (Mat-36/45 czyli 40/50) i by bylo good ;p
mlodykulkaxd
mlodykulkaxd
  27 kwietnia 2010

Ja w sumie jakbym miał tyle co z próbnych też bym był zadowolony ^^

dupynsky
dupynsky
  27 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A o tych wyborach co trzeba bylo

nie wiem. Nie napisałem tego. Zostawiłem na koniec i zabrakło mi czasu, ale to było trudne
oOoBuZiAcZeKoO
oOoBuZiAcZeKoO
  27 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:

tez to zaznaczyłam ;p
Burdi
Burdi
  27 kwietnia 2010

Jak ktoś znajdzie odp. w necie, to prosze o wklejenie linka, bo szukam i na razie nigdzie nie ma
z gory dzieki ; d

goodgirlgonebad15
goodgirlgonebad15
  27 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak ktoś znajdzie odp. w necie, to prosze o wklejenie linka, bo szukam i na razie nigdzie nie ma z gory dzieki ; d

mam strone, ale narazie jest tlyko na 13 pytan, ale caly czas pojawiaaja sie nowe, chce ktos ?
mlodykulkaxd
mlodykulkaxd
  27 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: mam strone, ale narazie jest tlyko na 13 pytan

Na 14 koleżanko ! :D
Burdi
Burdi
  27 kwietnia 2010

ja poprosze ; d ;)

goodgirlgonebad15
Burdi
Burdi
  27 kwietnia 2010

dziekuje ;)

goodgirlgonebad15
goodgirlgonebad15
  27 kwietnia 2010

jak na razie 17 albo 18 z zamknietych, armia krajowa mnie dobila, nie wiem czemu ale zaznaczylam o okupacji.
Nie jest tak zle

dupynsky
dupynsky
  27 kwietnia 2010

z zamkniętych zadań wydszło mi 18 punktów :)

goodgirlgonebad15
goodgirlgonebad15
  27 kwietnia 2010

Ale co mogl uczynić, przecież nie mogl wrócic do domu, zostawiając tutaj martwego imć Froda bez pochówku. Może powinien iść dalej.
moze ktos powidziec czy wedlug niego to jest dobrze

dupynsky
dupynsky
  27 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale co mogl uczynić, przecież nie mogl wrócic do domu, zostawiając tutaj martwego imć Froda bez pochówku. Może powinien iść dalej.

Myślę że to jest dobrze, Napisałem prawie tak samo jak tu tylko trochę inaczej zdania złożyłem, ale w tym co ja napisałem chodzi o to samo co tu
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.