1xxxbartekxxx
1xxxbartekxxx
  27 kwietnia 2010 (pierwszy post)

jak dla mnie wielki banał a rozprawka lepsza być nie mogła . a jak wy myślicie ?????

XXxxDOMANxxXX
XXxxDOMANxxXX
  27 kwietnia 2010

Nom,dosc łatwe ale szkoda że z pisma swietego było;]

xXxslodka94xXx
xXxslodka94xXx
  27 kwietnia 2010

łatwy był...nawet zbyt łatwy ;]
chociaz trzeba było sie zastanowic nad niektórymi pytaniami ;]
ciekawe jaki jutro będzie ;]

happysadowaxD
happysadowaxD
  27 kwietnia 2010

jak dla mnie niezbyt prosty , dużo historii no i ten woos :< ale rozprawka łatwa
i mam pytanie ; jakiego tekstu trzeba było napisac streszczenie ? bo chyba źle napisałam :(

Mateusz90900
Mateusz90900
  27 kwietnia 2010

rozprawka była najłatwiejsza :P

dupynsky
dupynsky
  27 kwietnia 2010

wg mnie był średni. Były pytania, nad którymi trzeba było pomyśleć, np te na podstawie tekstu o AK, ale były też pytania banalne- te na podstawie tekstu o Krzyżakach i Władcy Pieścieni były najłatwiejsze. Z Salomonem średnio, też trzeba było przemyśleć niektóre pytania, ale zadanie ze streszczenie tekstu o Salomonie było fajne :)
Co do rozprawki - nie była wcale taka łatwa jaka sie zdawała na początku, ale na stronę napisałem :D
Najgorsze było przedostanie zadanie coś tam z tą gminą, nie pamiętam dokładnie, ale to było trudne - nie napisałem tego..

Ogólnie teścik mi się podobał i myślę że ponad 30 punktów uzyskam :ziober2:

xXxslodka94xXx
xXxslodka94xXx
  27 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jakiego tekstu trzeba było napisac streszczenie ? bo chyba źle napisałam :(


tekstu pierwszego tego z biblii
Hoopee
Hoopee
  27 kwietnia 2010

a jeśli już chodzi o tę rozprawkę, to trzeba było użyć przykładu z literatury?
bo raczej w lekturach szkolnych nie było nic o wyborze szkoły ;/

Konto usunięte
Konto usunięte: jakiego tekstu trzeba było napisac streszczenie ? bo chyba źle napisałam :(

pierwszego, o Salomonie.
dupynsky
dupynsky
  27 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: trzeba było użyć przykładu z literatury?

nie. w poleceniu nie było tego.
happysadowaxD
happysadowaxD
  27 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: tekstu pierwszego tego z biblii

tego o Salomonie ,tak ?
jak tak to mam dobrze, byłam niepewna, bo 2 znajome mówiły , że z Władcy Pierścieni.
xXxslodka94xXx
xXxslodka94xXx
  27 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a jeśli już chodzi o tę rozprawkę, to trzeba było użyć przykładu z literatury?


nie, po prostu "lać wode" trzeba bylo ;p
Hoopee
Hoopee
  27 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Najgorsze było przedostanie zadanie coś tam z tą gminą, nie pamiętam dokładnie, ale to było trudne - nie napisałem tego..

Racja, należało pomyśleć.
Błąd robisz, że opuszczasz zadania, trzeba było byle co napisać.

Ja nie jestem pewna tego zadania, natomiast napisalam, że mogą wysłać przedstawiciela do urzędu gminy, aby on spokojnie porozmawiał o danym problemie.
Mogą napisać petycję, a następnie dostarczyć ją do urzędu.
Mogą napisać e-maila ;)
xXxslodka94xXx
xXxslodka94xXx
  27 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: tego o Salomonie ,tak ? jak tak to mam dobrze, byłam niepewna, bo 2 znajome mówiły , że z Władcy Pierścieni.


czyli masz dobrze ;D
specjalnie kilka razy czytałam cze rzeczywiscie tzreba bylo z I ale okazało sie ze tak ;]
happysadowaxD
happysadowaxD
  27 kwietnia 2010

ej , a jak napisaliście ; co potęgowało nastrój coś tam coś tam , na podst krzyżakow, to było zamknięte..aa i jak tekst o AK ?

ITakCieZnajdeKotQu
ITakCieZnajdeKotQu
  27 kwietnia 2010

nie no test w miare łatwy.. a rozprawka to mnie rozbroiła. xD
mam nadzieje ze jutro tez bedzie tak latwy ;-)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.