1xxxbartekxxx
1xxxbartekxxx
  27 kwietnia 2010 (pierwszy post)

jak dla mnie wielki banał a rozprawka lepsza być nie mogła . a jak wy myślicie ?????

Hoopee
Hoopee
  27 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nie, po prostu "lać wode" trzeba bylo ;p

całe szczęście, tak też zrobiłam.
bo w miare pewna tego na początku byłam, ale później przypomniało mi się, jak ćwiczyliśmy w klasie - za każdym razem przykład z literatury ;)
To samo na próbnym.
xXxslodka94xXx
xXxslodka94xXx
  27 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: co potęgowało nastrój coś tam coś tam

ja dałam to o przyrodzie ;D
a tekst o AK to był ten II chyba
Hoopee
Hoopee
  27 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: co potęgowało nastrój coś tam coś tam , na podst krzyżakow, to było zamknięte..aa i jak tekst o AK ?

tutaj zaznaczyłam, że zjawisko pogodowe :woot:
a o AK był dość trudny tekst..
xXxslodka94xXx
xXxslodka94xXx
  27 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: całe szczęście, tak też zrobiłam. bo w miare pewna tego na początku byłam, ale później przypomniało mi się, jak ćwiczyliśmy w klasie - za każdym razem przykład z literatury ;) To samo na próbnym.


nas baba od polskiego męczyła tymi przykładami z literatury i wgl a tu nic sie nie przydało.. dla mnie najgorsze było to drugie pytanie do wiersza bo nie wiedziąłam o co kaman xD
happysadowaxD
happysadowaxD
  27 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ja dałam to o przyrodzie ;D a tekst o AK to był ten II chyba

nom ja też :) / tekst o AK był dziwny, za bardzo nie mogłam go zrozumieć, ale ja z historii z II wojny światowej to noga jestem :<
happysadowaxD
happysadowaxD
  27 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nas baba od polskiego męczyła tymi przykładami z literatury i wgl a tu nic sie nie przydało.. dla mnie najgorsze było to drugie pytanie do wiersza bo nie wiedziąłam o co kaman xD

nom ja tak samo co do tego wiersza : < napisałm chyba że oznaczją upór i dążenie do celu . xD
xXxslodka94xXx
xXxslodka94xXx
  27 kwietnia 2010

[quote=happysadowaxD]tekst o AK był dziwny, za bardzo nie mogłam go zrozumieć, ale ja z historii z II wojny światowej to noga jestem :

Hoopee
Hoopee
  27 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nas baba od polskiego męczyła tymi przykładami z literatury i wgl a tu nic sie nie przydało.. dla mnie najgorsze było to drugie pytanie do wiersza bo nie wiedziąłam o co kaman xD

właśnie nas też!
o właśnie, to z tym 'do końca, aż tam' ? ja napisałam, że to przerzutnia :woot:
A co symbolizują te kamienie?
dupynsky
dupynsky
  27 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: co potęgowało nastrój coś tam coś tam

warunki atmosferyczne

Konto usunięte
Konto usunięte: Błąd robisz, że opuszczasz zadania, trzeba było byle co napisać.

chciałem to zostawić na koniec, ale nie zdążyłem. Sama rozprawka jakieś pół godziny mi zajęła
xXxslodka94xXx
xXxslodka94xXx
  27 kwietnia 2010

[quote=happysadowaxD]nom ja tak samo co do tego wiersza :

Hoopee
Hoopee
  27 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: chciałem to zostawić na koniec, ale nie zdążyłem. Sama rozprawka jakieś pół godziny mi zajęła

No teraz to już trudno. :P
Ja rozprawkę zawsze zostawiam na sam koniec :D
xXxslodka94xXx
xXxslodka94xXx
  27 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: chciałem to zostawić na koniec, ale nie zdążyłem. Sama rozprawka jakieś pół godziny mi zajęła

mi zostało z dobre 40 min ;p
happysadowaxD
happysadowaxD
  27 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ja to strasznie pomieszłama i wkoncu nie wiem co napisałam ;p nic madrego ;p a co napisałas w tym pytaniu co oznaczaja te kamienie ??;>

właśnie nie mogę sobie przypomnieć. :< wrrr, a ty ?
dupynsky
dupynsky
  27 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: mi zostało z dobre 40 min ;p

a mi same zadania zamknięte zajęły 50 minut, potem kolejne 40 zadania otwarte i pół h na rozprawke ;p
xXxslodka94xXx
xXxslodka94xXx
  27 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: właśnie nie mogę sobie przypomnieć. :< wrrr, a ty ?

ja zaczęłam wymyślac ze to symbolizuje gniew i złosc jaką ludzie obarczaja niepotrzebnie innych czy cos w tym stylu ;p
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.