1xxxbartekxxx
1xxxbartekxxx
  27 kwietnia 2010 (pierwszy post)

jak dla mnie wielki banał a rozprawka lepsza być nie mogła . a jak wy myślicie ?????

happysadowaxD
happysadowaxD
  27 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ej a są juz na necie odpowiedzi? bo miały byc między koło 12h ale znaleźć nie moge

nie ma jeszcze. :/ niestety.
xXxslodka94xXx
xXxslodka94xXx
  27 kwietnia 2010

a na jutro sie przygotowujecie czy juz dajecie sobie spokój?;]

dupynsky
dupynsky
  27 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a na jutro sie przygotowujecie czy juz dajecie sobie spokój?;]

ide na korepetycje z matmy dzisiaj i sie poucze cos tam z fizyki. Jutro musze sie postarac bo na probnym z mat przyr mialem 14 pkt xd
mlodykulkaxd
mlodykulkaxd
  27 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a na jutro sie przygotowujecie czy juz dajecie sobie spokój?;]

Ja osobiście nie odczuwam takiej potrzeby. W sumie najgorzej gdyby pojawiła się w jakimś sporym stopniu biologia, ale jakoś to będzie
happysadowaxD
happysadowaxD
  27 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a na jutro sie przygotowujecie czy juz dajecie sobie spokój?;]

hmmm ,daję spokój , robiłam testy mat-przyr w weekend xd nie chce już mi się, co będzie to będzie.
xXxslodka94xXx
xXxslodka94xXx
  27 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ide na korepetycje z matmy dzisiaj i sie poucze cos tam z fizyki. Jutro musze sie postarac bo na probnym z mat przyr mialem 14 pkt xd


to ja miałam 27 ;p z tym ze to nie była samodzielna praca ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: W sumie najgorzej gdyby pojawiła się w jakimś sporym stopniu biologia, ale jakoś to będzie

dla mnie najgorzej jak będzie duzo geografii
happysadowaxD
happysadowaxD
  27 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: W sumie najgorzej gdyby pojawiła się w jakimś sporym stopniu biologia, ale jakoś to będzie

a dla mnie najgorzej chemia :/

Konto usunięte
Konto usunięte: to ja miałam 27 ;p z tym ze to nie była samodzielna praca ;D

a ja 25, jak dla mnie masakra, ale dla porównania z polskiego miałam 47 :) ciekawe jak teraz będzie..
xXxslodka94xXx
xXxslodka94xXx
  27 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a dla mnie najgorzej chemia :/

chemia tez nie za dobrze ;/

Konto usunięte
Konto usunięte: a ja 25, jak dla mnie masakra, ale dla porównania z polskiego miałam 47 :) ciekawe jak teraz będzie..

ja moze nie będe dawała mojego porównania :D szczerze to próbny test jakos mnie nie przejął bo on sie do nieczego nie liczył
mlodykulkaxd
mlodykulkaxd
  27 kwietnia 2010

Ja tam z próbnych egzaminów bardzo zadowolony byłem. Jeżeli poprawił bym język to będzie w ogóle świetnie.

goodgirlgonebad15
goodgirlgonebad15
  27 kwietnia 2010

Rozprawka latwa, pamietalam, zeby dac 3 argumenty, jak nam facetka mowilaa, dobrze, ze ne bylo trezba przykladow z literatury. Ogolnie test sredni, prpbny byl latwiejszy.
To o tej gminie napisalam: wybory,petycje, kandydowanie, nie wiem czy dobrze, dziwne bylo to pytanie. O kamieniach napisalam, ze symbolizuja ciezar zycia, ale chyba zle.

ITakCieZnajdeKotQu
ITakCieZnajdeKotQu
  27 kwietnia 2010

ej. a jak napisaliscie to zadanie z wosu.??

dupynsky
dupynsky
  27 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: dla mnie najgorzej jak będzie duzo geografii

dla mnie najgorzej matematyka i fizyka to są 2 przedmioty których nigdy nie rozumieałem i już chyba nie zrozumiem
goodgirlgonebad15
goodgirlgonebad15
  27 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja tam z próbnych egzaminów bardzo zadowolony byłem. Jeżeli poprawił bym język to będzie w ogóle świetnie.

A ile miales?
dupynsky
dupynsky
  27 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: symbolizuja ciezar zycia, ale chyba zle.

też tak napisałem. Dobrze to jest :)
mlodykulkaxd
mlodykulkaxd
  27 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A ile miales?

Z języka 41. Reszta poszła lepiej :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.