1xxxbartekxxx
1xxxbartekxxx
  27 kwietnia 2010 (pierwszy post)

jak dla mnie wielki banał a rozprawka lepsza być nie mogła . a jak wy myślicie ?????

happysadowaxD
happysadowaxD
  27 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: mi zostało z dobre 40 min ;p

mi w sumie też , ale teraz żałuję , że tak szybko robiłam , chyba popełniłam kilka głupich błędów :/
happysadowaxD
happysadowaxD
  27 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ja zaczęłam wymyślac ze to symbolizuje gniew i złosc jaką ludzie obarczaja niepotrzebnie innych czy cos w tym stylu ;p

hmm no ja coś podobne, że symbolizują zło czynione drugiemu człowiekowi - o tak :)
xXxslodka94xXx
xXxslodka94xXx
  27 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a mi same zadania zamknięte zajęły 50 minut, potem kolejne 40 zadania otwarte i pół h na rozprawke ;p


ja sie nudziłam bo wychodzic moglismy dopiero poł godz przed kooncem a zamknięte zadania zajęły mi strasznie mało czasu.. niektóre sobie na koniec zostawiłam bo nie byłam pewna odp.. ale rozprawka to taki banał ze szok.. i krótka forma wypowiedziz azwyczaj to ogłoszenie czy zaproszenie a dzis nowosc :D szok ;p
xXxslodka94xXx
xXxslodka94xXx
  27 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: mi w sumie też , ale teraz żałuję , że tak szybko robiłam , chyba popełniłam kilka głupich błędów :/


wiesz zawsze tak jest ze jak napiszesz i oddasz to wtedy nagle masz "przypływ wiedzy" ;p jednak stres robi swoje..

Konto usunięte
Konto usunięte: hmm no ja coś podobne, że symbolizują zło czynione drugiemu człowiekowi - o tak :)


no moze mi uznaja ta odpowiedź..zobaczy sie ^^
dupynsky
dupynsky
  27 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: zamknięte zadania zajęły mi strasznie mało czasu..

ja się nie spiesyzyłem dużo myślałem nad każdym zadaniem. :)

Konto usunięte
Konto usunięte: ale rozprawka to taki banał ze szok

wg mnie nie była wcale taka łatwa jaka sie mogła wydawać ;p
happysadowaxD
happysadowaxD
  27 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ja sie nudziłam bo wychodzic moglismy dopiero poł godz przed kooncem a zamknięte zadania zajęły mi strasznie mało czasu.. niektóre sobie na koniec zostawiłam bo nie byłam pewna odp.. ale rozprawka to taki banał ze szok.. i krótka forma wypowiedziz azwyczaj to ogłoszenie czy zaproszenie a dzis nowosc :D szok ;p

nom to z wosu to po prostu masakra. mega się zdziwiłam xd coś tam naściemniałam, może 3/4 będzie .. oby xD
xXxslodka94xXx
xXxslodka94xXx
  27 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ja się nie spiesyzyłem dużo myślałem nad każdym zadaniem. :)

ja tez sie nie spieszyłam ale od razu wykluczałam niemozliwe odpowiedzi i tak jakos dochodizłam do poprawnych :D

Konto usunięte
Konto usunięte: wg mnie nie była wcale taka łatwa jaka sie mogła wydawać ;p

niby łatwa ale ja bym to napisałam w innej formie niz rozprawka xD popatrzyłam od razu na temat i mi sie spodobał bo taki na czasie ^^
xXxslodka94xXx
xXxslodka94xXx
  27 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nom to z wosu to po prostu masakra. mega się zdziwiłam xd coś tam naściemniałam, może 3/4 będzie .. oby xD

ale z wosu tez nie za trudne były bo mozna było tez troche pościemniac i wcale widza tu nie była potrzebna.. moi nauczyciele sie dziwili ze taki dziwny ten test był.. zero środków stylistycznych i wgl ;D dla mnie to lepiej ;p
Hoopee
Hoopee
  27 kwietnia 2010

jakie były z wosu?

dupynsky
dupynsky
  27 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jakie były z wosu?

to z gminą.
dupynsky
dupynsky
  27 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ja tez sie nie spieszyłam ale od razu wykluczałam niemozliwe odpowiedzi i tak jakos dochodizłam do poprawnych :D

robiłem tak samo. Ale jednak wolałem pomyśleć :p

Konto usunięte
Konto usunięte: niby łatwa ale ja bym to napisałam w innej formie niz rozprawka xD

to co napisałaś jak nie rozprawke?
xXxslodka94xXx
xXxslodka94xXx
  27 kwietnia 2010

ej a są juz na necie odpowiedzi? bo miały byc między koło 12h ale znaleźć nie moge

xXxslodka94xXx
xXxslodka94xXx
  27 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: to co napisałaś jak nie rozprawke?

tzn napisałam w rozprawce ale ja bym to napisała inaczej xd
mlodykulkaxd
mlodykulkaxd
  27 kwietnia 2010

Ogólnie egzamin średni, nie można powiedzieć, że był super łatwy, ale do najtrudniejszych też nie należał. Dziwił brak zaproszenia, bądź ogłoszenia. Również forma rozprawki trochę inna, gdyż z hipotezą, a nie jak przywykłem z tezą.

Konto usunięte
Konto usunięte: ej a są juz na necie odpowiedzi? bo miały byc między koło 12h ale znaleźć nie moge

Chyba jeszcze nie ma.
dupynsky
dupynsky
  27 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: tzn napisałam w rozprawce ale ja bym to napisała inaczej xd

aha
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.