margotka
margotka
  4 maja 2009 (pierwszy post)

Moi Drodzy...

w tym temacie proszę umieszczać wszystkie relacje dotyczące matury...

i nie zakładać nowych tematów, bo zostaną zamknięte!

piszcie jak było?
co było?
oraz czy jesteście z siebie zadowoleni czy też nie
etc.

Powodzenia!!! przecież wszystko wiecie...:mrgreen:

Autentycznaxx
Autentycznaxx
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: zaszalałam na 70%, więc ten no ...

W sumie mi polski i tak nie był potrzebny :woot:
Więc może niech będzie jak jest :ziober2:
666kamilka666
666kamilka666
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko, że ja nie przerabiam lektur na poziomie rozszerzonym. Mam rok nauki na własną rękę.

Ja też nie będę przerabiać.
A w której klasie jesteś?
Rosiczka00
Rosiczka00
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no mi też się zaczyna podobać ;-). Kamilka dobra uczennica w ciągu całej podstawówki, gimnazjum i pierwszej klasy LO przeczytała wszystkie lektury oprócz "syzyfowych prac" i Pana Tadzia.

dla mnie drogą przez mękę było przerabianie Pana Tadka, Nad Niemnem, Jądra Ciemności i czegoś tam jeszcze.
nawet streszczeń do tego nie czytałam, nie mówiąc o książkach :D miałam szczęście że na maturze tego nie było :ninja:
TakeTheSunAway
Posty: 3033 (po ~157 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
TakeTheSunAway
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wrocilem wlasnie z matury. Byl Pan Tadeusz(charakterystyka Zosi i Telimeny i porownanie 2 osob) i Chlopi t.1 ( stosunek ojca do corek) Czytanie ze zrozumieniem bylo o hipnozie wg mnie dosyc proste pytania na kazda glowe;)

Hm.
Wygląda na bardzo proste. :)
Rosiczka00
Rosiczka00
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: W sumie mi polski i tak nie był potrzebny Więc może niech będzie jak jest

mi też do niczego polski się nie przydał :P

nie brali mi w ogóle pod uwagę przy rekrutacji :P
lolipopHs
lolipopHs
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: lolipopHs: Dla mnie tak chociaz za sama tresc w rozwinieciu bylo az 26 punktow;/ Ja tyle raczej nie mam ale jak bedzie polowa to bede szczesliwa:) Będzie ;-) A dlaczego wybrałaś rozszerzoną z polskiego?


jestem pesymistka
:mrgreen:
Wiec dlatego marze o polowie puntkow ale zle nie jest bo sie rozpisalam i wiele znaczen drogi wysnulam:) a podstawa to wg. banalna...:)

na roz. tekst ze zrozumieniem byl dosyc trudny;/
Autentycznaxx
Autentycznaxx
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie brali mi w ogóle pod uwagę przy rekrutacji :P

U mnie tak samo :)
666kamilka666
666kamilka666
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dla mnie drogą przez mękę było przerabianie Pana Tadka, Nad Niemnem, Jądra Ciemności i czegoś tam jeszcze. nawet streszczeń do tego nie czytałam, nie mówiąc o książkach :D miałam szczęście że na maturze tego nie było

Pana Tadeusza to pzreczytałam tyle, co siostrze do snu :ziober2:.
Ale to ja czytałam tak tylko, żeby szybciej usnęła, to nie wgłębiałam się o czym czytam :D
shamaramorgan
shamaramorgan
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja też nie będę przerabiać. A w której klasie jesteś?

3.
za rok piszę.
666kamilka666
666kamilka666
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jestem pesymistka Wiec dlatego marze o polowie puntkow ale zle nie jest bo sie rozpisalam i wiele znaczen drogi wysnulam:) a podstawa to wg. banalna...:) na roz. tekst ze zrozumieniem byl dosyc trudny;/

Bądź realistką. Licz sobie tą połowę punktów, będzie wiecej to dobrze, będzie mniej to też nie będzie takiego zawodu :).

A o czym był na rozsz.? Bo na podst. coś o hipnozie podobno :woot:
TakeTheSunAway
Posty: 3033 (po ~157 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
TakeTheSunAway
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Szczerze, to pierwszy tom mnie okropnie nudził, drugi już się nieźle akcja rozwinęła

Też właśnie czytam, od wczoraj, i jest strasznie nudny.
To dobrze, że mówisz, że dalej jest lepiej, bo już powoli zaczynałam tarcić nadzieję. :P
TakeTheSunAway
Posty: 3033 (po ~157 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
TakeTheSunAway
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: za rok piszę.

Ja również.
Obowiązkowa matma. :mrgreen:. :)
lolipopHs
lolipopHs
  4 maja 2009

Na roz. tekst nie byl trudny bo o sztuce i polityce ogolnie o tym ktora dziedzina nad ktora kroluje..tylko trzy pytania na 8 sprawily mi problem..jakos dziwnie ujete:)

666kamilka666
666kamilka666
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 3. za rok piszę.

I polski chcesz rozszerzony?
A kiedy jest wykaz letur podany?

TakeTheSunAway
TakeTheSunAway: Też właśnie czytam, od wczoraj, i jest strasznie nudny. To dobrze, że mówisz, że dalej jest lepiej, bo już powoli zaczynałam tarcić nadzieję. :P

Potem jest naprawdę fajne.
Jak zaczyna się ta akcja z Kmicicem i Radziwiłłem to potem coraz ciekawiej się robi :)
shamaramorgan
shamaramorgan
  4 maja 2009
TakeTheSunAway
TakeTheSunAway: Ja również. Obowiązkowa matma. . :)

nawet mi nie mów :nie:
gdybym poszła do LO pisałabym dzisiaj, bez matmy :d
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.