margotka
margotka
  22 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Moi Drodzy...

w tym temacie proszę umieszczać wszystkie relacje dotyczące egzaminu gimazjalnego...

i nie zakładać nowych tematów, bo zostaną zamknięte!

piszcie jak było?
co było?
oraz czy jesteście z siebie zadowoleni czy też nie
etc.

wiem, ze zaraz zaczynacie pisać, więc powodzenia!!!!! połamania długopisów i łatwych tematów...

P.s. obstawiam II wojnę światową... ?

xxxanulek17xxx
xxxanulek17xxx
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: w szkole nie ćwiczylismy podania

to o nauczyciele robia u was w sql.?? kurde to jest 3 klasa i powinni was tego szczegolnie nauczyc
xxxanulek17xxx
xxxanulek17xxx
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Będziesz musiała się postarać,ciesz się ,że test z anglika do niczego się nie liczy : ] . Ja się boje jutra .. ; (

nom, mam szczescie ze w tym roku pisze... za rok juz tak dobrze ma nie byc ;/

bedzie dobrze/..... [pomoge ci]
Alyss
Posty: 438 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Alyss
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: za rok juz tak dobrze ma nie byc ;/

myślisz ,ze z angola będzie sie wliczać ? wiesz coś ? heh xD

Konto usunięte
Konto usunięte: bedzie dobrze

dzięki ;*

Konto usunięte
Konto usunięte: [pomoge ci]

telepatycznie ? :D hehe.

.

blondynkaax3
blondynkaax3
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: NAPISAŁAM TAK ...JAK SĄDZICIE CZY TO DOBRZE: Marcin uczył się zdenerwowanie angielskich słówek.Nie zrobi z siebie osoby nieumiejącej przed Angolami.

Źle będziesz mieć.
Jak można uczyć się 'zdenerwowanie'? :/
I jak można napisać, że nie zrobi z siebie 'osoby nieumiejącej'? :zonk:

Co prawda nie widziałam jeszcze tych Waszych testów, ale z tego co mi znajome opowiadały to łatwe. ;D
Ale to nic dziwnego- z humana zawsze są łatwe, gorzej pewnie z matmą będzie :pavarotti:
xxxanulek17xxx
xxxanulek17xxx
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: myślisz ,ze z angola będzie sie wliczać ? wiesz coś ? heh xD

nom juz mówli, paieta jak bylam na spoktkaniu w szkole o testach to gostek gadal ze teraz tylko na próbe jak juz tak masakrycznie wypadna to nie zrobia ale mi sie wydaje ze i tak bedzie ;////
oni są bez serc.! xD :((((

Konto usunięte
Konto usunięte: dzięki ;*

nmzc

Konto usunięte
Konto usunięte: telepatycznie ? :D hehe.

ehem... a jak :)
Alyss
Posty: 438 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Alyss
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nom juz mówli, paieta jak bylam na spoktkaniu w szkole o testach to gostek gadal ze teraz tylko na próbe jak juz tak masakrycznie wypadna to nie zrobia ale mi sie wydaje ze i tak bedzie ;//// oni są bez serc.! xD :((((


hehe xD są są . Jestem bardzo ciekawa jak ten test ogólnie w Polsce wypadnie ...

Konto usunięte
Konto usunięte: ehem... a jak :)

Ołkej ,będziemy się kontaktować przez myśli ! xD

.

xxxanulek17xxx
xxxanulek17xxx
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: hehe xD są są . Jestem bardzo ciekawa jak ten test ogólnie w Polsce wypadnie ...

no ja tez....

Konto usunięte
Konto usunięte: Ołkej ,będziemy się kontaktować przez myśli ! xD

we dwie damy rade....
Alyss
Posty: 438 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Alyss
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: we dwie damy rade....

dokładnie xD . !

.

NowaJa7
NowaJa7
  22 kwietnia 2009

ej w ogóle szybciej mgli by sprawdzac te testy a nie do polowy czerwca bo to jednak zycie w niepewosci :/ nie wiadomo na ktora szkole nastawiac sie ;/

eGabeleXxX
eGabeleXxX
  22 kwietnia 2009

nie wiecie ile pktów trzeba tak zazwyczaj na technikum informatyczne? kurde... bo planuje mieć 60 pkt z egzaminów (bez języka, chociaż z języka, w moim przypadku i tak będe miał powyżej 40 ;]) i z ocen z polaka 5, matma 4, infa 5, języki na 5... styknie mi jakbbym miał 60 z egzaminów + te za oceny?

kasia5777
kasia5777
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: angielski i tak się nie liczy do niczego, najwyżej w szkole żeby przydzielić do grup lepszych czy gorszych.^^

a szkoda, bo u mnie nikt nie napisal na mniej niz 42 pkt na 30 osób.

Konto usunięte
Konto usunięte: a mieliście w ogole omowiana podstawe programowa.?? ;/

nmieliśmy, prócz pana tadeusza, ale to długa historia -.-

ehh, oby jutro było na 37 pkt:zakochany:..
djkasiula14
djkasiula14
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiecie ile pktów trzeba tak zazwyczaj na technikum informatyczne? kurde... bo planuje mieć 60 pkt z egzaminów (bez języka, chociaż z języka, w moim przypadku i tak będe miał powyżej 40 ;]) i z ocen z polaka 5, matma 4, infa 5, języki na 5... styknie mi jakbbym miał 60 z egzaminów + te za oceny?


Ja myślę, że Ci starczy :) do technikum nie ma wysokiego progu. :)
LukasMSC
LukasMSC
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiecie ile pktów trzeba tak zazwyczaj na technikum informatyczne? kurde... bo planuje mieć 60 pkt z egzaminów (bez języka, chociaż z języka, w moim przypadku i tak będe miał powyżej 40 ;]) i z ocen z polaka 5, matma 4, infa 5, języki na 5... styknie mi jakbbym miał 60 z egzaminów + te za oceny?


Zależy od tego technikum, no ale sądzę, że spokojnie Cie przyjmą. Za oceny będziesz miał 62 pkt, a jak dojdą Ci punkty z egzaminu, sugerując się tym co powiedziałeś, to 120pkt, do technikum informatycznego z pewnością wystarczy...

@xxxanulek17xxx:
Dlaczego wy się tak boicie tego języka obcego?
Próbny egzamin z języka był po prostu banalny, choć mimo wszystko miałem z niego 44 pkt :)
eGabeleXxX
eGabeleXxX
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja myślę, że Ci starczy :) do technikum nie ma wysokiego progu. :)

to też zależy chyba od tego na co się idzie :D:D kurde sam się zdziwiłem... bo w najgorszym przypadku będę miał średnią 4,37 a w najlepszym :D 4,6 :D:D kurde... w podstawówce się o wiele gorzej uczyłem :D
xxxanulek17xxx
xxxanulek17xxx
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiecie ile pktów trzeba tak zazwyczaj na technikum informatyczne? kurde... bo planuje mieć 60 pkt z egzaminów (bez języka, chociaż z języka, w moim przypadku i tak będe miał powyżej 40 ;]) i z ocen z polaka 5, matma 4, infa 5, języki na 5... styknie mi jakbbym miał 60 z egzaminów + te za oceny?


nom nie źle... :) mi sie wydaje ze bedzie ok... ;)

Ja chce isc na humanistyczno rawny... [liceum] i sie strasznie boje tych egzaminow z olaka... bo polski, historia i biologia
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.