margotka
margotka
  22 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Moi Drodzy...

w tym temacie proszę umieszczać wszystkie relacje dotyczące egzaminu gimazjalnego...

i nie zakładać nowych tematów, bo zostaną zamknięte!

piszcie jak było?
co było?
oraz czy jesteście z siebie zadowoleni czy też nie
etc.

wiem, ze zaraz zaczynacie pisać, więc powodzenia!!!!! połamania długopisów i łatwych tematów...

P.s. obstawiam II wojnę światową... ?

MoodyGirl
MoodyGirl
  22 kwietnia 2009
eee.. dzisiejszy test nie był taki trudny ;]
gorzej będzie jutro -.-
xLightMyFire
xLightMyFire
  22 kwietnia 2009

raczej nie, bardziej bałam się tego humanistycznego.
z litości dali nam łatwiejsze pytania/zadania, bo piszemy jeszcze angielski.xD

xSylwiia
xSylwiia
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: z litości dali nam łatwiejsze pytania/zadania, bo piszemy jeszcze angielski.xD


aahahah ;d to było dobre ;P
loFFciamSerEk
loFFciamSerEk
  22 kwietnia 2009
margotka
margotka: jak było?

Egzamin był łatwy. Ale rozprawka.. Napisałam nie na temat ^^
Jutro na pewno lepiej mi pójdzie ^^
xLightMyFire
xLightMyFire
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: xLightMyFire: z litości dali nam łatwiejsze pytania/zadania, bo piszemy jeszcze angielski.xD aahahah ;d to było dobre ;P


a to nieprawda?;P
xXPaillieXx
xXPaillieXx
  22 kwietnia 2009

a ten temat rozprawki głupi był xP
i jeszcze wczoraj daty powtarzłam z powstań
i akurat to było ;D
licze gdzieś na ok 35 pkt ;d

nica555
nica555
  22 kwietnia 2009
http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090422/REG00/174726113

test okej. hmm.. jak policzylam to mam 26/29 czyli nienajgorzej.
nieciekawy byl ten tekst o powstaniu ;)
loFFciamSerEk
loFFciamSerEk
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: licze gdzieś na ok 35 pkt ;d

Ja max 20 będę miec :D
xxxanulek17xxx
xxxanulek17xxx
  22 kwietnia 2009

ja sobie nie wyobrazam co bedzie z anglika... ;/ matma i human jest ok.... ale jezyk to dołujace :/

xLightMyFire
xLightMyFire
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: matma i human jest ok.... ale jezyk to dołujace :/


angielski i tak się nie liczy do niczego, najwyżej w szkole żeby przydzielić do grup lepszych czy gorszych.^^
tak że luzik.
mysza662
mysza662
  22 kwietnia 2009

aj mi egzamin wydawał sie łatwy , ale mam jakies tam błędy...dla mnie najgorsze było podanie;/
Nigdy nie pisałam podania, kiedyś babka z polaka dała nam kartki z próbnym podaniem i cos tam powiedziała, ale nie uczylismy sie;// Podczas jakiegokolwiek przygotowania nastawialismy sie na ogloszenia, zaproszenia;]

xxxanulek17xxx
xxxanulek17xxx
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: angielski i tak się nie liczy do niczego, najwyżej w szkole żeby przydzielić do grup lepszych czy gorszych.^^ tak że luzik.

No tak wiem, ale i tak się boje... bo u mnie wklasie jest troche dziwnie... :
np. ja jestem najlepsza w klasi z tych przedmiotów które byly na teście dziisiaj... i z matmy tez tak po środku,
albo z anglika nie jestem az tak dobra no i sie boje jak chloooooolerka :/ moze nie tego testu jak wynikow :/
Alyss
Posty: 438 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Alyss
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: aj mi egzamin wydawał sie łatwy , ale mam jakies tam błędy...dla mnie najgorsze było podanie;/

Witaj w klubie ! ;] Też miałam z nim problem,w szkole nie ćwiczylismy podania .. i teraz jestem wkurzona bo 6 pkt to wcale nie mało,ale licze na góra2 -.- eeeh .. mam nadzieje,że z rozprawki bd miała coś koło 10 ... liczę na ponad 30 pkt,ale co będzie to będzie.Z próbnego miałam 30 .. mało ;P

.

xxxanulek17xxx
xxxanulek17xxx
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: aj mi egzamin wydawał sie łatwy , ale mam jakies tam błędy...dla mnie najgorsze było podanie;/ Nigdy nie pisałam podania, kiedyś babka z polaka dała nam kartki z próbnym podaniem i cos tam powiedziała, ale nie uczylismy sie;// Podczas jakiegokolwiek przygotowania nastawialismy sie na ogloszenia, zaproszenia;]

mi tez sie latwy wydawal, ale z rozprawki i podania mam max na 100 % :)) bo zawsze 6 dostawalam, a i tak bledow nie mam i tak ... tyle wiem :) yeah.! uf....
No wiesz ale nastawiac se nie powinnismy :)

a mieliście w ogole omowiana podstawe programowa.?? ;/
Alyss
Posty: 438 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Alyss
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: albo z anglika nie jestem az tak dobra

Będziesz musiała się postarać,ciesz się ,że test z anglika do niczego się nie liczy : ] .
Ja się boje jutra .. ; (

.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.