margotka
margotka
  22 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Moi Drodzy...

w tym temacie proszę umieszczać wszystkie relacje dotyczące egzaminu gimazjalnego...

i nie zakładać nowych tematów, bo zostaną zamknięte!

piszcie jak było?
co było?
oraz czy jesteście z siebie zadowoleni czy też nie
etc.

wiem, ze zaraz zaczynacie pisać, więc powodzenia!!!!! połamania długopisów i łatwych tematów...

P.s. obstawiam II wojnę światową... ?

djkasiula14
djkasiula14
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: djkasiula14:Jeżeli gra miała menu to również wszystkie komendy itp. :) A ten koleś ciągle przesiaduje w grach :P Znam ludzi, którzy również grają non stop, lecz na dobre im to nie wychodzi...


Jemu wyszło :) Hehe nie to co mi:D jak będę miała powyżej35 pkt z angielskiego to będzie dobrze:D
xxxanulek17xxx
xxxanulek17xxx
  22 kwietnia 2009

nom ja tez sie staram ale z bioli nie mam sił na nauke.... bleee.... tylko kurde martwkie sie ze w sredniej szkole nie da rady sciagac :)

djkasiula14
djkasiula14
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: LukasMSC:djkasiula14:Jeżeli gra miała menu to również wszystkie komendy itp. :) A ten koleś ciągle przesiaduje w grach :P Znam ludzi, którzy również grają non stop, lecz na dobre im to nie wychodzi... Jemu wyszło :) Hehe nie to co mi:D jak będę miała powyżej35 pkt z angielskiego to będzie dobrze:D


sorki, pomyliłam wątki :D
xxxanulek17xxx
xxxanulek17xxx
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: sorki, pomyliłam wątki :D

a ja sie pogubiłam
eGabeleXxX
eGabeleXxX
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a mówią że gry nie uczą :)))) he he...

na 98% nie będe miał żadnej 3 ;] same 4 i 5... ;] w 3 gim trza sie postarać nie :D:D
xxxanulek17xxx
xxxanulek17xxx
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: na 98% nie będe miał żadnej 3 ;] same 4 i 5... ;] w 3 gim trza sie postarać nie :D:D

ja tylko jedna 2 z wf i jedna 3 z fizy a tak to tak jak ty
xxxanulek17xxx
xxxanulek17xxx
  22 kwietnia 2009

a co do fizyki to mam pyt. jak jest ten taki trojkąt to co on oznacza.? {przedział czasowy.??}

ShinyStern
ShinyStern
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja tylko jedna 2 z wf

czemu tak salbo
djkasiula14
djkasiula14
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a co do fizyki to mam pyt. jak jest ten taki trojkąt to co on oznacza.? {przedział czasowy.??}


Zmiana np. trójkąt t to zmiana czasu.
xxxanulek17xxx
xxxanulek17xxx
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: czemu tak salbo

a bo mnie nauczyciel molestowal i przestalam chodzic :P i mam zwolnienie z wf... wiec zostala mi ocena z tamtego pólrocza
xxxanulek17xxx
xxxanulek17xxx
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Zmiana np. trójkąt t to zmiana czasu.

aha dzieki... ;))
djkasiula14
djkasiula14
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: eGabeleXxX:na 98% nie będe miał żadnej 3 ;] same 4 i 5... ;] w 3 gim trza sie postarać nie :D:D ja tylko jedna 2 z wf i jedna 3 z fizy a tak to tak jak ty


Ja będę miała jedną 4 siedem 6 i reszta 5. :)
xxxanulek17xxx
xxxanulek17xxx
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja będę miała jedną 4 siedem 6 i reszta 5. :)

kurde to jaka ty masz srednia.??
djkasiula14
djkasiula14
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: djkasiula14:Ja będę miała jedną 4 siedem 6 i reszta 5. :) kurde to jaka ty masz srednia.??


jak będę miała takie oceny jak powiedziałam to 5,4 :)
xxxanulek17xxx
xxxanulek17xxx
  22 kwietnia 2009

łał... taka to ja mialam w podst.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.