margotka
margotka
  22 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Moi Drodzy...

w tym temacie proszę umieszczać wszystkie relacje dotyczące egzaminu gimazjalnego...

i nie zakładać nowych tematów, bo zostaną zamknięte!

piszcie jak było?
co było?
oraz czy jesteście z siebie zadowoleni czy też nie
etc.

wiem, ze zaraz zaczynacie pisać, więc powodzenia!!!!! połamania długopisów i łatwych tematów...

P.s. obstawiam II wojnę światową... ?

eGabeleXxX
eGabeleXxX
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Próbny egzamin z języka był po prostu banalny, choć mimo wszystko miałem z niego 44 pkt :)

ja miałem akurat niemiecki... bo uczę się go dłużej już od którejś tam podstawówki, i miałem 40 pkt... bo jestem chyba najlepszym, no może z takim kumplem... ale dam sobie uciąć głowę, że gdybym pisał z angielskiego miałbym na pewno ponad 40 pkt... wkoncu najlepszy z klasy ;]
LukasMSC
LukasMSC
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja miałem akurat niemiecki... bo uczę się go dłużej już od którejś tam podstawówki, i miałem 40 pkt... bo jestem chyba najlepszym, no może z takim kumplem... ale dam sobie uciąć głowę, że gdybym pisał z angielskiego miałbym na pewno ponad 40 pkt... wkoncu najlepszy z klasy ;]


W podstawówce miałem język niemiecki, i po roku w gimnazjum, stwierdziłem, że nauczyłem się dużo więcej angielskiego przez ten 1 rok, niż niemieckiego przez 4 (niemiecki dodatkowy miałem)
eGabeleXxX
eGabeleXxX
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale dam sobie uciąć głowę, że gdybym pisał z angielskiego miałbym na pewno ponad 40 pkt... wkoncu najlepszy z klasy ;]

matka zawsze mówi "Ty to byś tylko w te gry grał xD" ale to od tego właśnie jestem dobry w angielskim... :D
xxxanulek17xxx
xxxanulek17xxx
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty to byś tylko w te gry grał xD" ale to od tego właśnie jestem dobry w angielskim

a mówią że gry nie uczą :)))) he he... a jak inne rzedmionty.??
djkasiula14
djkasiula14
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: eGabeleXxX:ale dam sobie uciąć głowę, że gdybym pisał z angielskiego miałbym na pewno ponad 40 pkt... wkoncu najlepszy z klasy ;] matka zawsze mówi "Ty to byś tylko w te gry grał xD" ale to od tego właśnie jestem dobry w angielskim... :D

Mój kumpel ciągle gra w gry,które mają menu angielskie i miał na próbnym z angielskiego 49/50 :)
LukasMSC
LukasMSC
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: matka zawsze mówi "Ty to byś tylko w te gry grał xD" ale to od tego właśnie jestem dobry w angielskim... :D


Heh, kiedy ja ostatnio grałem w cokolwiek... Poprzednie wakacje :p
xxxanulek17xxx
xxxanulek17xxx
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Heh, kiedy ja ostatnio grałem w cokolwiek... Poprzednie wakacje :p

tak jak ja.... w tym roku tylko nauka i co... i jest dobrze... a owtarzam klase :/
LukasMSC
LukasMSC
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: menu angielskie


Bogate te menu miał... :)
xxxanulek17xxx
xxxanulek17xxx
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Bogate te menu miał... :)

dokładnie :P he he.. i gramatyki pewnie go nauczylo i wszystkich słówek.... łooo ja tez chce tommmm greeee
LukasMSC
LukasMSC
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tak jak ja.... w tym roku tylko nauka i co... i jest dobrze... a owtarzam klase :/


Spodziewałem się, że w klasie 3 będzie strasznie dużo nauki, że z czasem będę wiecznie do tyłu, że materiału będzie ponad miarę, a tutaj okazało się, że uczę się mniej niż w 2 czy 1 gimnazjum, lecz z lepszymi wynikami... Magia?
xxxanulek17xxx
xxxanulek17xxx
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Spodziewałem się, że w klasie 3 będzie strasznie dużo nauki, że z czasem będę wiecznie do tyłu, że materiału będzie ponad miarę, a tutaj okazało się, że uczę się mniej niż w 2 czy 1 gimnazjum, lecz z lepszymi wynikami... Magia?

he he nooo.... :) ja akurat w tym półroczu sie do wkuwania wzielam oprócz biologi bo to to tylko sciaganie... ;)) nie wiem jak sobie dam rade w LO... :/ bedzie ciezko
djkasiula14
djkasiula14
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: LukasMSC:Bogate te menu miał... :) dokładnie :P he he.. i gramatyki pewnie go nauczylo i wszystkich słówek.... łooo ja tez chce tommmm greeee

Jeżeli gra miała menu to również wszystkie komendy itp. :) A ten koleś ciągle przesiaduje w grach :P
xxxanulek17xxx
xxxanulek17xxx
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeżeli gra miała menu to również wszystkie komendy itp. :) A ten koleś ciągle przesiaduje w grach :P

no moze ale bez przesady az tak to nie uczy.... ;/ tam nie ma wszytskiego tylko te takie tam... :/ nie wiem zresszta :PPP
LukasMSC
LukasMSC
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeżeli gra miała menu to również wszystkie komendy itp. :) A ten koleś ciągle przesiaduje w grach :P


Znam ludzi, którzy również grają non stop, lecz na dobre im to nie wychodzi...
LukasMSC
LukasMSC
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: he he nooo.... :) ja akurat w tym półroczu sie do wkuwania wzielam oprócz biologi bo to to tylko sciaganie... ;)) nie wiem jak sobie dam rade w LO... :/ bedzie ciezko


Ja za dużo ściągałem w klasach poprzednich i teraz widzę jakie braki mam... Dlatego teraz unikam ściągania...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.