margotka
margotka
  22 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Moi Drodzy...

w tym temacie proszę umieszczać wszystkie relacje dotyczące egzaminu gimazjalnego...

i nie zakładać nowych tematów, bo zostaną zamknięte!

piszcie jak było?
co było?
oraz czy jesteście z siebie zadowoleni czy też nie
etc.

wiem, ze zaraz zaczynacie pisać, więc powodzenia!!!!! połamania długopisów i łatwych tematów...

P.s. obstawiam II wojnę światową... ?

xxxanulek17xxx
xxxanulek17xxx
  22 kwietnia 2009

dobra ja spadam ludzie... papa.... i powoedzenia jutro ;))) no i nie dziękować :)

djkasiula14
djkasiula14
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: łał... taka to ja mialam w podst.


a ja się właśnie dziwię, bo moja najwyższa średnia w podstawówce to 5,3 :DWychodzi na to, że w gimie będę miała wyższą. Nom papa i powodzenia, a ja nie dziękuję:P
eGabeleXxX
eGabeleXxX
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dobra ja spadam ludzie... papa.... i powoedzenia jutro ;))) no i nie dziękować :)

no nie dziękuję .. papa :D

@djkasiula14:
ej xD sory że pytam... tak ten... no... głowa Cię nie boli za bardzo od tej nauki xD ?:D:D:D masz czas na jakieś dzienne czynności ? :D:D
djkasiula14
djkasiula14
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: xxxanulek17xxx:dobra ja spadam ludzie... papa.... i powoedzenia jutro ;))) no i nie dziękować :) no nie dziękuję .. papa :D @djkasiula14: ej xD sory że pytam... tak ten... no... głowa Cię nie boli za bardzo od tej nauki xD ?:D:D:D masz czas na jakieś dzienne czynności ? :D:D


Szczerze? Z ręką na sercu się w ogóle nie uczę. Tyle co pamiętam z lekcji.
eGabeleXxX
eGabeleXxX
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Szczerze? Z ręką na sercu się w ogóle nie uczę. Tyle co pamiętam z lekcji.

to zazdroszczę w takim razię tego talentu ;] kurde... fajnie tak xD
eGabeleXxX
eGabeleXxX
  22 kwietnia 2009

nic ja też uciekam ... papa ;*

nikon2nd
LukasMSC
LukasMSC
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: łał... taka to ja mialam w podst.


Takiej to ja nawet w podstawówce nie miałem... Na półrocze teraz miałem 4,42 i sądzę, że bardzo dobrze poszło... Teraz powinno być nawet lepiej, choć jeszcze nie liczyłem sobie takowej średniej... Może zaraz to zrobię.
HeavyTone
Q29
Q29
  23 kwietnia 2009

jestem mile zaskoczony pytaniami z testu matematycznego [!]
Pierwsze AŻ 25 zamkniętych pytań były dość łatwych ; )
dalej, 5 kolejny zadań wręcz banalnych ; ) ostatnie również prościutkie.
Troche bardziej trzeba było się wykazać obliczająć Objętość Kosza, oraz Powierzchnie dachów i moc , tyle że w tym ostatnim przypadku podane mielismy wzory[!]
Test oceniam w moim wykonaniu na 42/50 ; )

KampOxD
KampOxD
  23 kwietnia 2009

jak tam po tesce dzisiejszym??

nie byl az tak trudny .. ale chemi bylo troche i fizyki ..;// alle mysle ze dobrze mi poszlo:P

19alcia93
19alcia93
  23 kwietnia 2009

jak dla mnie masakra ;/ jak bd miała powyżej 25 to będę szczęśliwa -,-

FastDancer
FastDancer
  23 kwietnia 2009

------------------.---------------" dlaczego nie wziołem ściągi... z tych wzorów... dlaczego.

69Diamond699
69Diamond699
  23 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ak dla mnie masakra ;/ jak bd miała powyżej 25 to będę szczęśliwa -,-

Jestem z tobą jak bd miala 20 albo powyej to bede wniebowzięta :D
Alyss
Posty: 438 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Alyss
  23 kwietnia 2009

MASAKRA ! ten egazmin był po prostu OKROPNY ! ; / !
Boje się wyników,nie licze na wiele pkt. . .

.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.