margotka
margotka
  22 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Moi Drodzy...

w tym temacie proszę umieszczać wszystkie relacje dotyczące egzaminu gimazjalnego...

i nie zakładać nowych tematów, bo zostaną zamknięte!

piszcie jak było?
co było?
oraz czy jesteście z siebie zadowoleni czy też nie
etc.

wiem, ze zaraz zaczynacie pisać, więc powodzenia!!!!! połamania długopisów i łatwych tematów...

P.s. obstawiam II wojnę światową... ?

ShinyStern
ShinyStern
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no bo to jest taki co go nie bylo w miejscu zdarzenia a wie co ijak... czyli ten trzecioosobowy :)

bede pamietac :tak: ja napsialam narracja tzrecioosobowa
xxxanulek17xxx
xxxanulek17xxx
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: bede pamietac ja napsialam narracja tzrecioosobowa

bedzie dobrze....
ja nie wiem jak mi to podanie poszło... i zapomniałam kiedy było powstanie listopadowe czy jakos tak... ;/ kurde nerwy jak chłolerka... ;)
XxDeadSilencExX
XxDeadSilencExX
  22 kwietnia 2009

A jak myślicie co będzie na jutrzejszym? Ja szczerze mówiąc boje się chemii.. ;|

xxxanulek17xxx
xxxanulek17xxx
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jak myślicie co będzie na jutrzejszym? Ja szczerze mówiąc boje się chemii.. ;|

ja chemii nie ale fizyki to jak ujj
xxxanulek17xxx
xxxanulek17xxx
  22 kwietnia 2009

Ej, a jak wam poszły próbne.??
Nom i jeszcze językowe czekają... :/ To jest dla mnie naj naj gorsze

19alcia93
19alcia93
  22 kwietnia 2009

o ile się nie mylę, to za podanie 6 a za zad27 3 pkt.

XxDeadSilencExX
XxDeadSilencExX
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nom i jeszcze językowe czekają... :/ To jest dla mnie naj naj gorsze

ja się tam językowych nie boje,ale jutrzejszego tak i to fest...;/
xxxanulek17xxx
xxxanulek17xxx
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja się tam językowych nie boje,ale jutrzejszego tak i to fest...;/

ja dzisiaj to naj mniej... chociaz tojest dla mnie nawarzniejsze bo ide do Liceum Humanistyczno- prawnego ;/ matma to tam dupppppa.... ale trzba sie postarac... a jezykowe to juz masakra i nic wiecej :??
19alcia93
19alcia93
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A jak myślicie co będzie na jutrzejszym? Ja szczerze mówiąc boje się chemii.. ;|


oj tak. nie cierpię chemii ;x
XxDeadSilencExX
XxDeadSilencExX
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja dzisiaj to naj mniej... chociaz tojest dla mnie nawarzniejsze bo ide do Liceum Humanistyczno- prawnego ;/ matma to tam dupppppa.... ale trzba sie postarac... a jezykowe to juz masakra i nic wiecej :??

no ja do technikum i tam na matme patrzą a bardzo się boje chemii bo jakoś mi słabo idzie w tym roku i fizyki się boje że mi się wzory pomylą z nerwów..;/
xxxanulek17xxx
xxxanulek17xxx
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no ja do technikum i tam na matme patrzą a bardzo się boje chemii bo jakoś mi słabo idzie w tym roku i fizyki się boje że mi się wzory pomylą z nerwów..;/

łe bedzie dobrze tylko sie nie ucz juz dzisiaj :)
Rzepcia223
Rzepcia223
  22 kwietnia 2009

test był banalny, ale za prosty był chyba :lol:
tak średnio mi poszło :/

xxxanulek17xxx
xxxanulek17xxx
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: test był banalny, ale za prosty był chyba tak średnio mi poszło :/

he he nie powiedziala bym :PPP Mi tez poszlo ok... na jedno zad nie odpowiedzialm za 1 pkt. błędow ortograficznych nie mam .... zobaczymy jak bedzie
CocaineEssence
CocaineEssence
  22 kwietnia 2009

mi wyszło ze bd miec 40 pkt z humana ;D

xxxanulek17xxx
xxxanulek17xxx
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: mi wyszło ze bd miec 40 pkt z humana ;D

ja na próbnym miałam 41 .... chociaz tyle bym mogla miec teraz
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.