margotka
margotka
  22 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Moi Drodzy...

w tym temacie proszę umieszczać wszystkie relacje dotyczące egzaminu gimazjalnego...

i nie zakładać nowych tematów, bo zostaną zamknięte!

piszcie jak było?
co było?
oraz czy jesteście z siebie zadowoleni czy też nie
etc.

wiem, ze zaraz zaczynacie pisać, więc powodzenia!!!!! połamania długopisów i łatwych tematów...

P.s. obstawiam II wojnę światową... ?

ShinyStern
ShinyStern
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 15 z zamknietych boze ;(

ja tez tyle albo i 14 :]
FerreTx3
FerreTx3
  22 kwietnia 2009

15/20 z zamkniętych. słabo jakoś... ;|

XxYourBlueEyesxX
XxYourBlueEyesxX
  22 kwietnia 2009
eMeR
eMeR: Zadanie 15. (0-1) Z wiersza wynika, że w tym pytaniu na onecie jest odpowiedź bliskość ukochanej osoby może być źródłem szczęścia. a na interii ważne jest samo marzenie o szczęściu, a nie jego osiągnięcie co zaznaczyliście?

właśnie w tym pytaniu na Interii mam złą odpowiedź a na innej stronie dobrą....ja zaznaczyłam :"bliskość ukochanej osoby..." jakby okazało się to poprawną odpowiedzią miałabym 20/20 :mrgreen:
sobolesia14
sobolesia14
  22 kwietnia 2009

17/20 :mrgreen:

ItsYourBadDay
ItsYourBadDay
  22 kwietnia 2009

Moze mi ktoś odpisać, ale tak na 100%... napisałem 21 linijek z 41. Nic nie kreśliłem. Czy jest możliwość że nie zaliczą mi rozprawki ?

XxYourBlueEyesxX
XxYourBlueEyesxX
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Moze mi ktoś odpisać, ale tak na 100%... napisałem 21 linijek z 41. Nic nie kreśliłem. Czy jest możliwość że nie zaliczą mi rozprawki ?

dzieląc 41 na połowę wychodzi 20,5 a że napisałeś 21 to powinni zaliczyć...ale mogłęś zawsze dopisać jeszcze coś z linijkę tak dla pewności...

ja tam zapisałam cale wolne miejsce...pod koniec bałam się czy mi miejsca wystarczy :mrgreen:
aga1012
Posty: 231 (po ~119 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 25
aga1012
  22 kwietnia 2009

ja mam chyba 16/20 dalej nie chcę wiedzieć ;x

Nie staraj sie zrozumieć wszystkiego,bo wszystko stanie się niezrozumiałe...

19alcia93
19alcia93
  22 kwietnia 2009
eMeR
eMeR: ja mam 18 ;) te półotwarte mam dobrze. Zadanie 15. (0-1) Z wiersza wynika, że w tym pytaniu na onecie jest odpowiedź bliskość ukochanej osoby może być źródłem szczęścia. a na interii ważne jest samo marzenie o szczęściu, a nie jego osiągnięcie co zaznaczyliście?


to drugie. jeśli okaże się że to jest dobrze, to mam punkt więcej.
XxYourBlueEyesxX
XxYourBlueEyesxX
  22 kwietnia 2009
aga1012
aga1012: ja mam chyba 16/20 dalej nie chcę wiedzieć ;x

tak samo ja
nie chce robić sobie złudnych nadziei
LukasMSC
LukasMSC
  22 kwietnia 2009

Więc tak, z zadań zamkniętych + półotwarte i podanie mam 30 pkt.
Z zamkniętych 18...
Co do rozprawki to zapisałem całe wyznaczone miejsce +5 linijek własnych pod spodem...
Dodając punkty za rozprawkę to sądzę, że bardzo dobrze mi poszło. :)

ItsYourBadDay
ItsYourBadDay
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ItsYourBadDay: Moze mi ktoś odpisać, ale tak na 100%... napisałem 21 linijek z 41. Nic nie kreśliłem. Czy jest możliwość że nie zaliczą mi rozprawki ?dzieląc 41 na połowę wychodzi 20,5 a że napisałeś 21 to powinni zaliczyć...ale mogłęś zawsze dopisać jeszcze coś z linijkę tak dla pewności...ja tam zapisałam cale wolne miejsce...pod koniec bałam się czy mi miejsca wystarczy


Ja po prostu zapomniałem policzyć linijki... jak mnie kolega spytał ile napisalem dopiero się zorientowałem że mogłem to zrobić. Mam (tylko) całą pierwszą stronę ;/
XxYourBlueEyesxX
XxYourBlueEyesxX
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja po prostu zapomniałem policzyć linijki... jak mnie kolega spytał ile napisalem dopiero się zorientowałem że mogłem to zrobić. Mam (tylko) całą pierwszą stronę ;/

może ci uznają,ale lepiej od zacznij się o to modlić :mrgreen:
aga1012
Posty: 231 (po ~119 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 25
aga1012
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tak samo ja nie chce robić sobie złudnych nadziei

no racja... ;) wole sobie przypominać na jutrzejszy test ;D

Nie staraj sie zrozumieć wszystkiego,bo wszystko stanie się niezrozumiałe...

19alcia93
19alcia93
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ItsYourBadDay: Moze mi ktoś odpisać, ale tak na 100%... napisałem 21 linijek z 41. Nic nie kreśliłem. Czy jest możliwość że nie zaliczą mi rozprawki ?dzieląc 41 na połowę wychodzi 20,5 a że napisałeś 21 to powinni zaliczyć...ale mogłęś zawsze dopisać jeszcze coś z linijkę tak dla pewności...ja tam zapisałam cale wolne miejsce...pod koniec bałam się czy mi miejsca wystarczy


moja polonistka mówiła że musi być co najmniej 19 linijek, więc Ci uznają
ItsYourBadDay
ItsYourBadDay
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: moja polonistka mówiła że musi być co najmniej 19 linijek, więc Ci uznają


Jeśli tak to... DZIĘKI BOGU :)

Dziękuję za odpowiedzi ;D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.