xxEiTyxx
Posty: 63 (po ~126 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 20
xxEiTyxx
  26 lutego 2009 (pierwszy post)

no właśnie co sądzicie o nauczycielach którzy są homoseksualistami?
co byście zrobili gdyby "gej" był waszym wychowawca?
ogólnie powinien się przyznać do swojej orientacji uczniom czy zachować to dla siebie?

jak uważacie?

Powyższy post to jeden z najbardziej elokwentnych i wysublimowanych wpisów na tym forum.
Zastanów się 10 razy, nim się do niego odwołasz, oraz ciesz się wiedzą płynącą z niego :)
***************************************

xxEiTyxx
Posty: 63 (po ~126 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 20
xxEiTyxx
  28 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: lulumk: Co to za temat w ogóle...?Też się dziwie, że ktoś taki założył..

a co was dziwi w tym temacie? temat jak kazdy inny

Powyższy post to jeden z najbardziej elokwentnych i wysublimowanych wpisów na tym forum.
Zastanów się 10 razy, nim się do niego odwołasz, oraz ciesz się wiedzą płynącą z niego :)
***************************************

diler
diler
  28 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ogólnie powinien się przyznać do swojej orientacji uczniom czy zachować to dla siebie?

Ogólnie to nie powinno się mieszać życia prywatnego z zawodowym ;) A to chyba jego prywatna sprawa.

Konto usunięte
Konto usunięte: no właśnie co sądzicie o nauczycielach którzy są homoseksualistami?

Jeśli jest dobrym nauczycielem to czemu nie :and:
FourthHorsemen
FourthHorsemen
  1 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: JestemNudziara: Dlaczego? Bo to chore i trzeba to leczyć.

o, ekspert się znalazł. Z punktu widzenia psychiatrii farmakologicznie homoseksualizmu nie wyleczysz, o leczeniu psychoterapią nie wspominając, ponieważ jest skuteczne w może 5% przypadków

Konto usunięte
Konto usunięte: smielaq89: Twierdzisz, że to normalne... ? Owszem.

Homoseksualizm długo był uznawany za chorobę, do dzisiaj sporo psychiatrów podziela te poglądy. :]
Tak dla informacji:
Konto usunięte
Konto usunięte: 17 maja 1990 roku Swiatowa Organizacja Zdrowia, działająca na szczeblu międzynarodowym w ramach Organizacji Narodow Zjednoczonych i skupiająca 193 kraje członkowskie, wykreśliła homoseksualizm z Międzynarodowej Statystycznej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych.

co ciekawe: o wykreśleniu z tej listy homoseksualizmu zdecydowało GŁOSOWANIE, a nie badani naukowe. :and:

W mojej szkole nauczyciel filozofii przyznał się do homoseksualizmu, ja jakoś nie patrzę na niego krzywo, jest dobrym człowiekiem i dobrze uczy. Poza żartami, które on kompletnie olewa, nie doświadczył większego szykanowania.
smielaq89
smielaq89
  1 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Z punktu widzenia psychiatrii farmakologicznie homoseksualizmu nie wyleczysz, o leczeniu psychoterapią nie wspominając, ponieważ jest skuteczne w może 5% przypadków


Co mnie tam psychiatria obchodzi. To nie jest normalne i tyle.

Konto usunięte
Konto usunięte: Homoseksualizm długo był uznawany za chorobę, do dzisiaj sporo psychiatrów podziela te poglądy. :]


Cóż, mądrzy ludzie.
JestemNudziara
JestemNudziara
  2 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: W mojej szkole nauczyciel filozofii przyznał się do homoseksualizmu, ja jakoś nie patrzę na niego krzywo, jest dobrym człowiekiem i dobrze uczy.

No właśnie.I to jest najważniejsze: jakim jest człowiekiem i jak uczy.
najzajebistsza
najzajebistsza
  2 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: To nie jest normalne i tyle.

Normalność to bardzo względne pojęcie.
JestemNudziara
JestemNudziara
  2 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo to chore i trzeba to leczyć.

Przepraszam, ale chore jest Twoje myślenie. Leczyć należy np. pedofilię, a nie homoseksualizm.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem. Ale jest gejem.

Zupełny brak tolerancji.

Konto usunięte
Konto usunięte: To już inny temat.

Wcale nie. W pracy liczą się przede wszystkim kwalifikacje i predyspozycje do wykonywania danego zawodu, a nie orientacja seksualna.

Konto usunięte
Konto usunięte:

Ech... ktoś Ci nakładł do głowy jakiś bzdur i chyba nic Cię nie przekona, że masz krzywdzące podejście do homoseksualizmu. Dobrze, że nie jesteś moimi uczniem. Miałbyś ciężki żywot ze mną ;P
smielaq89
smielaq89
  2 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Przepraszam, ale chore jest Twoje myślenie.


To jest wyłącznie Twoje zdanie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Leczyć należy np. pedofilię, a nie homoseksualizm.


Leczyć trzeba to i to.

Konto usunięte
Konto usunięte: Zupełny brak tolerancji.


I dobrze. Poza tym tolerancja to bzdura. Jak tak dalej pójdzie to geje będą mieli lepiej od hetero..

Konto usunięte
Konto usunięte: Wcale nie. W pracy liczą się przede wszystkim kwalifikacje i predyspozycje do wykonywania danego zawodu, a nie orientacja seksualna.


W pracy nauczyciela się liczy.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ech... ktoś Ci nakładł do głowy jakiś bzdur


Nikt mi nic nie nakładał, to moje zdanie.

Konto usunięte
Konto usunięte: że masz krzywdzące podejście do homoseksualizmu.


Ja mam właśnie normalne i takie jak ma większość osób w tym kraju ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Dobrze, że nie jesteś moimi uczniem. Miałbyś ciężki żywot ze mną ;P


A gdzie tu tolerancja dla odmiennych poglądów ? ;)
JestemNudziara
JestemNudziara
  3 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: To jest wyłącznie Twoje zdanie.

Przepraszam. Nie miałam zamiaru Cię obrazić.

Konto usunięte
Konto usunięte: Leczyć trzeba to i to.

Nie. Homoseksualizm to nie choroba.

Konto usunięte
Konto usunięte: Poza tym tolerancja to bzdura.

Dlaczego tak uważasz?

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak tak dalej pójdzie to geje będą mieli lepiej od hetero..

Powinni mieć takie same prawa co hetero ( z małymi wyjątkami)

Konto usunięte
Konto usunięte: W pracy nauczyciela się liczy.

Dalej nie rozumiem dlaczego????

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja mam właśnie normalne i takie jak ma większość osób w tym kraju ;)

I tu się mylisz.

Konto usunięte
Konto usunięte: A gdzie tu tolerancja dla odmiennych poglądów ? ;)

Hehe Nawet najbardziej tolerancyjnym zdarza się być nietolerancyjnym ;P
Oczywiście żartowałam, wcale nie jestem złośliwa, nawet całkiem sympatyczna ;)))
smielaq89
smielaq89
  3 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Przepraszam. Nie miałam zamiaru Cię obrazić.


Nie musisz. Ja się nie czuje obrażony ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Homoseksualizm to nie choroba.


Obawiam się, że jednak tak... której jednak nie można wyleczyć.

Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego tak uważasz?


Bo to słowo obecnie jest używane bo jest popularne. Jesteś tolerancyjny, jesteś fajny. Rzekłbym modne. A potem para gejów dostaje nagrodę dla najlepszej pary w Polsce.. chyba coś jest nie tak.

Konto usunięte
Konto usunięte: Powinni mieć takie same prawa co hetero ( z małymi wyjątkami)


A niby dlaczego ? Ja osobiście sobie nie życzę, żeby oni mieli prawa na równo ze mną.

Konto usunięte
Konto usunięte: Dalej nie rozumiem dlaczego????


Fakt, tu się zapędziłem. Ale po części powinien wychowywać młodzież, a taki fakt na pewno nie uszedł by uwadze uczniów..

Konto usunięte
Konto usunięte: I tu się mylisz.


No nie wiem. Myślisz, że ludzie tak chętnie będą się przyznawać do nietolerancyjności ? Zaraz by zostali zjechani przez tęczowe środowiska że są homofobami, że dyskryminują mniejszości, że zabraniają im pół nago jeździć na platformach przez centrum miasta...

Konto usunięte
Konto usunięte: Oczywiście żartowałam, wcale nie jestem złośliwa, nawet całkiem sympatyczna ;)))


Nie wiem, nie poznałem ;)
JestemNudziara
JestemNudziara
  3 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Obawiam się, że jednak tak... której jednak nie można wyleczyć.

Nie można wyleczyć, bo nie jest chorobą.

Konto usunięte
Konto usunięte: A potem para gejów dostaje nagrodę dla najlepszej pary w Polsce.. chyba coś jest nie tak.

Ojjj tam. Niepotrzebnie tak się denerwujesz ;P

Konto usunięte
Konto usunięte: Bo to słowo obecnie jest używane bo jest popularne. Jesteś tolerancyjny, jesteś fajny. Rzekłbym modne.

Tu muszę przyznać Ci rację. Niektórzy gimnazjaliści nawet nie potrafią zdefiniować tego pojęcia.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale po części powinien wychowywać młodzież, a taki fakt na pewno nie uszedł by uwadze uczniów..

No tak, dzieciory potrafią być potworami.

Konto usunięte
Konto usunięte: No nie wiem. Myślisz, że ludzie tak chętnie będą się przyznawać do nietolerancyjności ? Zaraz by zostali zjechani przez tęczowe środowiska że są homofobami, że dyskryminują mniejszości, że zabraniają im pół nago jeździć na platformach przez centrum miasta...

Jeśli tak robią, to są tchórzami.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem, nie poznałem ;)

zapomniałam dodać, ze bardzo skromna ;)
smielaq89
smielaq89
  3 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie można wyleczyć, bo nie jest chorobą.


No to jeśli nie chorą to dla mnie "defektem".

Konto usunięte
Konto usunięte: Ojjj tam. Niepotrzebnie tak się denerwujesz ;P


No bo nie mogę tego przeboleć...

Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli tak robią, to są tchórzami.


Dlatego ja nie robię ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: zapomniałam dodać, ze bardzo skromna ;)


Brzmi coraz ciekawej ;)
WojtekK39
WojtekK39
  3 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Homoseksualizm to nie choroba.

choroba a dlaczego? to jest ja zaraza jak dzuma, mowia sie ze czlowiek z pedalstwem sie rodzi, guwno prawda, bo jak by mial sie rodzic to bog storzyl by tylko mezczyzn lub kobiety, wiec trzeba to leczyc jak chorobe, jest to taki odchyl w psychice jak pedofilia, zoofilia itp. zboczenia sexualne. I nie mowmy o tolerancji, bo tak naprawde tolerancja sztucznie napedza ta cala spirale homosexualizmu, najezy te odchyly zwalczyc, hmm.. moze i nawet w tak bardzo regorystyczny spob jak komory gazowe, nie no moze troche przesadzam ale kto wie czy do tego nie dojdzie, bo kot by sie spodziewal ze zydow bede palic, zreszta pedaly teraz zaczynaja sie pchac do wladzy, zydzi sie pchali i jak skonczyli kazdy wie. Mozecie powiedziec, ze jestem nie tolerancyjny, nienormalny ale mam to gdzies po prostu wyrazam swa opinie na ten temat. Podsumowojca Homoseksualizm nalezy zwalczac ot tyle
JestemNudziara
JestemNudziara
  4 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: choroba a dlaczego? to jest ja zaraza jak dzuma, mowia sie ze czlowiek z pedalstwem sie rodzi, guwno prawda, bo jak by mial sie rodzic to bog storzyl by tylko mezczyzn lub kobiety, wiec trzeba to leczyc jak chorobe, jest to taki odchyl w psychice jak pedofilia, zoofilia itp. zboczenia sexualne. I nie mowmy o tolerancji, bo tak naprawde tolerancja sztucznie napedza ta cala spirale homosexualizmu, najezy te odchyly zwalczyc, hmm.. moze i nawet w tak bardzo regorystyczny spob jak komory gazowe, nie no moze troche przesadzam ale kto wie czy do tego nie dojdzie, bo kot by sie spodziewal ze zydow bede palic, zreszta pedaly teraz zaczynaja sie pchac do wladzy, zydzi sie pchali i jak skonczyli kazdy wie. Mozecie powiedziec, ze jestem nie tolerancyjny, nienormalny ale mam to gdzies po prostu wyrazam swa opinie na ten temat. Podsumowojca Homoseksualizm nalezy zwalczac ot tyle

Pomijając błędy, piszesz bardzo nieskładnie. Mimo dobrych chęci niewiele zrozumiałam.
JestemNudziara
JestemNudziara
  4 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No to jeśli nie chorą to dla mnie "defektem".

Ech... ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: No bo nie mogę tego przeboleć...

Niepotrzebnie. I co Ci to da? A tak w ogóle znasz jakiegoś geja?

Konto usunięte
Konto usunięte: Dlatego ja nie robię ;)

I słusznie. Znam chłopca który otwarcie wyraził swoją nietolerancję wobec Żydów. Poprosiłam go, żeby uzasadnił swoje stanowisko. Niestety niczego sensownego się od niego nie dowiedziałam. Wydaje mi się, że w większości przypadków tak jest.

Konto usunięte
Konto usunięte: Brzmi coraz ciekawej ;)

Ale mam jedną wadę... lubię gejów ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.