xxEiTyxx
Posty: 63 (po ~126 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 20
xxEiTyxx
  26 lutego 2009 (pierwszy post)

no właśnie co sądzicie o nauczycielach którzy są homoseksualistami?
co byście zrobili gdyby "gej" był waszym wychowawca?
ogólnie powinien się przyznać do swojej orientacji uczniom czy zachować to dla siebie?

jak uważacie?

Powyższy post to jeden z najbardziej elokwentnych i wysublimowanych wpisów na tym forum.
Zastanów się 10 razy, nim się do niego odwołasz, oraz ciesz się wiedzą płynącą z niego :)
***************************************

Khold
Khold
  12 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo na tamte czasy był.

Jaruzelski to kretyn, zwykła marionetka, która pewnie nawet uważała, że słusznie postępuje

Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli w łóżku jest kobieta i mężczyzna to tak.

Może być nawet mężczyzną i pluszowym królikiem, każdy ma prawo robić w swoim domu co tylko chce

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak ktoś jest ogarnięty to nie przyzwala.

Ale nie jest, rozejrzyj się w centrum jakiegokolwiek większego miasta - dzieciaki w bluzkach z che guevarą, koszulkach z sierpem i młotem, czy ruskich czapkach z czerwoną gwiazdą.
smielaq89
smielaq89
  12 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaruzelski to kretyn, zwykła marionetka, która pewnie nawet uważała, że słusznie postępuje


Ciekawe co byś teraz gadał jakby Ruscy w 1981 jednak weszli...
Wałęsa i reszta sami Okrągłego Stołu też by nie zorganizowali...

Konto usunięte
Konto usunięte: Może być nawet mężczyzną i pluszowym królikiem, każdy ma prawo robić w swoim domu co tylko chce


Nie dla mnie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale nie jest, rozejrzyj się w centrum jakiegokolwiek większego miasta - dzieciaki w bluzkach z che guevarą, koszulkach z sierpem i młotem, czy ruskich czapkach z czerwoną gwiazdą.


No to zamiast narzekać, sam być coś zrobił. Państwo wszędzie nie dotrze..
Khold
Khold
  12 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No to zamiast narzekać, sam być coś zrobił. Państwo wszędzie nie dotrze..

Robię tyle ile mogę - zdarzało mi się zapytać kilka osób, czym to dla nich jest, czy się z tym utożsamiają. Większość nosi Che, bo fajnie wygląda, a gwiazdę czerwoną lub sierp i młot, bo ruski fajnie brzmi (albo równie bzdurne argumenty).
Nie chodzi o to, żeby państwo narzucało poglądy, trzeba ludzi uświadamiać.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie dla mnie.

Zapytam z ciekawości : jaką partię popierasz?

Konto usunięte
Konto usunięte: Ciekawe co byś teraz gadał jakby Ruscy w 1981 jednak weszli

Zapewne co innego, niż gdyby nie weszli.
Takie gdybanie nie ma sensu.

W ogóle w dzisiejszych czasach ludzie jaj nie mają. Kiedyś jak obalano rządy to pozbywano się przywódców, publicznie i w krwawy sposób.
Dzisiaj komuszki mają emerytury wyższe, niż pięć średnich pensji.
smielaq89
smielaq89
  12 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Robię tyle ile mogę - zdarzało mi się zapytać kilka osób, czym to dla nich jest, czy się z tym utożsamiają. Większość nosi Che, bo fajnie wygląda, a gwiazdę czerwoną lub sierp i młot, bo ruski fajnie brzmi (albo równie bzdurne argumenty). Nie chodzi o to, żeby państwo narzucało poglądy, trzeba ludzi uświadamiać.


No to brawo ;) Tu się zgadzam ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Zapytam z ciekawości : jaką partię popierasz?


SLD (choć głosowałem na posła, który obecnie jest bezpartyjny a do samego SLD nie należał). A komunistów, ten zatwardziały beton także nie lubię.. wychodzę, tylko z założenia żeby nie uogólniać.. zarówno osób, jak i poglądów.. bo oczywiście bliżej mi do socjaldemokracji (nawet centrolewicy) niż komunizmu w jego czystej postaci..
Głównie popieram ich za antyklerykalizm choć jestem wierzący.

Konto usunięte
Konto usunięte:


Już nie będą mieli. Obecnie panujący im zabrali (inna sprawa, że wbrew konstytucji..).
JestemNudziara
JestemNudziara
  12 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale jakbyś nie chciała to byś nie napisała ;)

Tak jakoś wyszło ;P

Konto usunięte
Konto usunięte: To miło ;)

"Lubię kupować dziewczynom kwiaty :D " - to podoba mi się najbardziej :D

Konto usunięte
Konto usunięte: To dobrze myślisz ;)

Może kiedyś zmienisz zdanie :P
Carlsb
Carlsb
  12 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie spotkalam sie z zadnymi negatywnymi komentarzami na temat gejow, w przeciwienstwie do tego, ze dosyc duzo rasistow slyszalam (a zwlaszcza tak bardzo nie znosza pakistanczykow), wiec chyba stosunek jest troche inny :P


hmm co do gejów, mam kumpla który twierdzi że gejów tam nie lubią :) no jak widać, może akurat on na takich trafił ludzi a Ty na innych:) no ale to Ty tam jesteś w UK, a nie ja :) ja tylko kiedyś z kumplem z Londynu gadałem:) no ale Londyn jest bardzo specyficzny:)

a co do rasistów, to ja też podkreśliłem w poprzednim poście że za Arabami ( i tego typu ludźmi) to nie przepadają, więc tu się zgadzamy:)
FourthHorsemen
FourthHorsemen
  12 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wydaje mi się ;)

a tam, każdy tak mówi dopóki nie doświadczy :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli w łóżku jest kobieta i mężczyzna to tak.

Prawo nie zabrania związków homoseksualnych - mają do tego PRAWO :) Nie mogą tylko brać ślubu i adoptować dzieci. Homoseksualizm najprawdopodobniej bierze się z genów, lub ich uszkodzeń w czasie ciąży. Więc nie wymagaj od gejów, czy lesbijek, żeby wyplenili z siebie coś, z czym się urodzili - to jakbyś chciał wyleczyć dziecko z zespołem Downa ( te dzieci też potępisz? też ich nie lubisz, jak gejów? ). Homoseksualizmu się nie wyleczy, ani lekami, ani operacyjnie, ani psychoterapią. Można jedynie ową psychoterapią pomóc homoseksualiście wpasować się w heteroseksualne społeczeństwo. Odsetek samobójstw wśród gejów jest wysoki - a to dlatego, że społeczeństwo odrzuca ich, spycha na totalny margines, utrudnia życie osobiste i bardzo często zawodowe ( kompletna przesada :and: ). Na takiej psychoterapii gej/lesbijka uczy się, jak pogodzić się ze swoją orientacją, jak nieść to "piętno", jednocześnie nie przeszkadzając ani nie urażając innych, normalnych ludzi. Tak więc - na takie podejście, jak Twoje - rekomenduję coś z psychiatrii - owa 'nauka' bardzo dobrze tłumaczy tę sprawę.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nikt im nie każe.

Nie wyplenisz z ludzi tradycji, i nie wyplenisz historii. Impossible!

Konto usunięte
Konto usunięte: Bo na tamte czasy był.

Był cwany po prostu
W latach 40-stych brał udział w rozbijaniu antykomunistycznego Polskiego podziemia, w latach 50-tych robił karierę w stalinowskiej armii, dziesięciolecie dalej - Komitet Centralny PZPR (po antysemickich czystkach), w 68 został Ministrem Obrony, po czym wysłał oddziały interwencyjne przeciwko "praskiej wiośnie", wyraził zgodę na zbrojne stłumienie strajku robotników na Wybrzeżu, i w końcu wprowadził stan wojenny (poparcie wyżebrane w Moskwie otrzymał), kompletnie rujnując gospodarkę. Nie wspominając o tysiącach osób "uznanych za zaginione" ;] A na koniec - w 84, jako jedyny polski komunista - otrzymał platynowo-złoty Order Lenina, najwyższe odznaczenie ZSRR.
To tak w skrócie o patriocie. Jeżeli czytasz pana Michnika (swoją drogą dobry znajomy i Kiszczaka, i Jaruzelskiego), to pewnie masz wyłożone skrzywione fakty historyczne.
smielaq89
smielaq89
  13 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak jakoś wyszło ;P


Samo nigdy nic nie wychodzi ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: "Lubię kupować dziewczynom kwiaty :D " - to podoba mi się najbardziej :D


Chcesz ? ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Może kiedyś zmienisz zdanie :P


Nie :D

Konto usunięte
Konto usunięte: a tam, każdy tak mówi dopóki nie doświadczy


Ja to nie każdy ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Prawo nie zabrania związków homoseksualnych - mają do tego PRAWO :)


Prawo może i mają. A ja mam prawo do swojego zdania i je wyrażam.

Konto usunięte
Konto usunięte: Więc nie wymagaj od gejów, czy lesbijek, żeby wyplenili z siebie coś, z czym się urodzili - to jakbyś chciał wyleczyć dziecko z zespołem Downa ( te dzieci też potępisz? też ich nie lubisz, jak gejów? )


Jak porównujesz gejów i dzieci z zespołem Downa to gratuluje.. Zresztą przecież wiele razy już tuż przeczytałem, że gejostwo to nie choroba.

Konto usunięte
Konto usunięte: Odsetek samobójstw wśród gejów jest wysoki - a to dlatego, że społeczeństwo odrzuca ich, spycha na totalny margines, utrudnia życie osobiste i bardzo często zawodowe ( kompletna przesada )


Cóż sami są sobie winni. Swoją drogą, nie szanuje ludzi, którzy popełniają samobójstwo. To zwykłe tchórzostwo.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jeżeli czytasz pana Michnika (swoją drogą dobry znajomy i Kiszczaka, i Jaruzelskiego), to pewnie masz wyłożone skrzywione fakty historyczne.


Zmartwię Cię, nie czytam GW. Ograniczam się do Przeglądu Sportowego i Kuriera Szczecińskiego.
Nie neguję tego, że był komuchem więc nie musisz mi tego udowadniać. Moja wypowiedź dotyczyła wyłącznie Stanu Wojennego i Okrągłego Stołu.
FourthHorsemen
FourthHorsemen
  13 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie szanuje ludzi, którzy popełniają samobójstwo. To zwykłe tchórzostwo.

Jesteś strasznym laikiem, jeżeli ludzi chorych na depresję, podejmujących próby samobójcze, które występują u ponad 20% chorych, nazywasz tchórzami. Co innego - ludzie w jakichś pomniejszych załamaniach, to oczywiście jest ucieczka, i to mało szlachetna - tchórzostwo. :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja to nie każdy ;)

nigdy nie mów nigdy :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak porównujesz gejów i dzieci z zespołem Downa to gratuluje.. Zresztą przecież wiele razy już tuż przeczytałem, że gejostwo to nie choroba.

Czytaj uważnie. Homoseksualizm to nie choroba, tylko zaburzenie seksualne - nieprawidłowe zachowanie (homoseksualizm nie jest NORMALNY!), jest zaburzeniem zachowania - takim jak mania, hipermania i tym podobne. Choroba to tutaj niewłaściwe słowo - zaburzenie, anormalia - jak najbardziej prawidłowe.
Co do porównania do Downa - to obie są 'genetyczne', spowodowane nieprawidłowościami, różnicami poziomu hormonów ciążowych. I dzieci z Downem, i geje RODZĄ się tacy i nic na to nie mogą. Winisz ich za coś, na co nie mają wpływu.
Ja gejów winię jedynie za to, że robią głupie manify i wyłażą z tym na ulicę.

Konto usunięte
Konto usunięte: Cóż sami są sobie winni.

Nie, nie są sami sobie winni. Homoseksualizm jest spowodowany najprawdopodobniej zmianami genetycznymi, uszkodzeniami, nieprawidłowościami w czasie ciąży. Gejem nie można się "stać" poprzez przypadkowe bądź trwające jakiś czas kontakty seksualne (np. w wojsku lub więzieniu). Takie osoby wracają do normy i najczęściej zakładają hetero rodziny. Tak jak nie wywołasz (albo przynajmniej będziesz musiał się bardzo naturdzić - schizofrenii, lub depresji z niczego), tak samo gejostwa nie wywołasz. Rodzisz się z tym i koniec - nic na to nie poradzisz.

Konto usunięte
Konto usunięte: Moja wypowiedź dotyczyła wyłącznie Stanu Wojennego i Okrągłego Stołu.

A to już inny temat :P
JestemNudziara
JestemNudziara
  13 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Samo nigdy nic nie wychodzi ;)

yhyy Może zaspana byłam i nie wiedziałam, co piszę ;P

Konto usunięte
Konto usunięte: Chcesz ? ;)

A cóż to za pytanie? Oczywiście, że chcę ;P

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie :D

Nie? A ja Ci mówię, że tak :P
smielaq89
smielaq89
  14 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: yhyy Może zaspana byłam i nie wiedziałam, co piszę ;P


Tylko winni się tłumaczą ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: A cóż to za pytanie? Oczywiście, że chcę ;P


Tylko nie wiem jak ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie? A ja Ci mówię, że tak :P


A ja Ci nie wierzę ;D

@FourthHorsemen:

Co do dyskusji ja swojego zdania nie zmienię. Może jestem zaściankowym homofobem ale mi z tym dobrze ;)
FourthHorsemen
FourthHorsemen
  14 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Co do dyskusji ja swojego zdania nie zmienię. Może jestem zaściankowym homofobem ale mi z tym dobrze ;)

Jak wolisz :)
Chodzi mi jedynie o to, żeby nie powielać głupich i nieprawdziwych poglądów w kwestii gejów.
JestemNudziara
JestemNudziara
  14 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Samo nigdy nic nie wychodzi ;)

Wychodzi ;P

Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko nie wiem jak ;)

Normalnie ;P Przyjedź do mnie ;P

Konto usunięte
Konto usunięte: A ja Ci nie wierzę ;D

To uwierz ;P Jeszcze mnie nie znasz ;D
smielaq89
smielaq89
  15 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wychodzi ;P


Nieprawda, wiem lepiej ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: Normalnie ;P Przyjedź do mnie ;P


Po 1 nie wiem gdzie ;P Po 2 boje się ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: To uwierz ;P Jeszcze mnie nie znasz ;D


Może i dobrze ;D
JestemNudziara
JestemNudziara
  15 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nieprawda, wiem lepiej ;D

Nie, bo ja:P

Konto usunięte
Konto usunięte: Po 1 nie wiem gdzie ;P

W Zielonym Lesie :D Jak będziesz chciał, to znajdziesz ;P

Konto usunięte
Konto usunięte: Po 2 boje się ;D

Mnie się boisz??? Dlaczego?

Konto usunięte
Konto usunięte: Może i dobrze ;D

Wredota ;P
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.