xxEiTyxx
Posty: 63 (po ~126 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 20
xxEiTyxx
  26 lutego 2009 (pierwszy post)

no właśnie co sądzicie o nauczycielach którzy są homoseksualistami?
co byście zrobili gdyby "gej" był waszym wychowawca?
ogólnie powinien się przyznać do swojej orientacji uczniom czy zachować to dla siebie?

jak uważacie?

Powyższy post to jeden z najbardziej elokwentnych i wysublimowanych wpisów na tym forum.
Zastanów się 10 razy, nim się do niego odwołasz, oraz ciesz się wiedzą płynącą z niego :)
***************************************

FourthHorsemen
FourthHorsemen
  11 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie.

tak. powielasz stereotyp ciemnej masy

Konto usunięte
Konto usunięte: Co za żałosne podziały.. Gej jest gejem i nie jest to normalne..

wsadź gejów do komory gazowej, wydrzyj z książek o historii - pozbyłbyś się połowy historii Imperium Romanum i wielu geniuszów (malarzy, muzyków, naukowców)
Ogrom rzymskich cesarzy to nie tylko geje, ale też pedofile i zoofile :mrgreen:
Carlsb
Carlsb
  11 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: mieszkam w UK.


aaaaaaaaa no to wszystko wyjaśnia ;] inna kultura i styl życia ;] chociaż tam chyba stosunek do gejów jest mniej więcej podobny jak w Polsce .. z tym, że Angole są bardziej otwarci na sfere rasy (bardzo multikulturowy kraj) .. z tym że oni chyba bardziej zaakceptują czarnego niż geja .. z Arabami już gorzej ... no ale tez zależy czy to dzielnica robotnicza czy klasy średniej ...
Carlsb
Carlsb
  11 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ogrom rzymskich cesarzy to nie tylko geje, ale też pedofile i zoofile


ale to inne czasy :) wtedy to homoseksualizm był normalny, wręcz chyba bardziej powszechny niż heteroseksualizm;]
agoosiaaa
agoosiaaa
  11 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: chociaż tam chyba stosunek do gejów jest mniej więcej podobny jak w Polsce

nie spotkalam sie z zadnymi negatywnymi komentarzami na temat gejow, w przeciwienstwie do tego, ze dosyc duzo rasistow slyszalam (a zwlaszcza tak bardzo nie znosza pakistanczykow), wiec chyba stosunek jest troche inny :P
JestemNudziara
JestemNudziara
  11 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty to napisałaś ;D

Wymusiłeś to na mnie ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Zresztą sama możesz ocenić ;)

Hmmm... no nie jest tak źle ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale i tak mnie lubisz ;D

Może ;P

Konto usunięte
Konto usunięte: Gej jest gejem i nie jest to normalne..

Wiem, że Cię nie przekonam... ale spróbuję jeszcze raz. To jest normalne.

Konto usunięte
Konto usunięte: nekro, zoo- i cokolwiek innego.

No bez przesady ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: u nas w szkole parę lat temu nauczycielka rozdawała ulotki Platformy wyleciała z pracy

I słusznie.
smielaq89
smielaq89
  11 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tak. powielasz stereotyp ciemnej masy


No to widzę, że dużo tej ciemnej masy w Polsce :P

Konto usunięte
Konto usunięte: wsadź gejów do komory gazowej, wydrzyj z książek o historii - pozbyłbyś się połowy historii Imperium Romanum i wielu geniuszów (malarzy, muzyków, naukowców) Ogrom rzymskich cesarzy to nie tylko geje, ale też pedofile i zoofile


Trudno. Ja choć historię lubię to nią nie żyje. Najważniejsze jest to co jest teraz.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wymusiłeś to na mnie ;)


Ale jakbyś nie chciała to byś nie napisała ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Hmmm... no nie jest tak źle ;)


To miło ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Może ;P


To już coś ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Wiem, że Cię nie przekonam...


To dobrze myślisz ;)
FourthHorsemen
FourthHorsemen
  12 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No to widzę, że dużo tej ciemnej masy w Polsce :P

a nie? :and:

Po prostu są geje, po których orientacji nie widać. I tacy jak najbardziej niech sobie będą, nie drażnią mnie.
sytuacja: poznajesz wspaniałego człowieka - mądry, dobry, wykształcony, honorowy.
po jakimś czasie okazuje się, że jest gejem. Znienawidzisz go?

ja do homoseksualizmu mam stosunek obojętny, dopóki mi to nie wychodzi na ulicę. niemniej, nie uważam tego za coś normalnego i nigdy nie pozwolę ani na małżeństwa, ani na adopcje :P
smielaq89
smielaq89
  12 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a nie?


Ale ja tego wcale za złe nie uważam ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Po prostu są geje, po których orientacji nie widać.


Co nie zmienia faktu, że pozostają gejami.

Konto usunięte
Konto usunięte: po jakimś czasie okazuje się, że jest gejem. Znienawidzisz go?


Tak.
FourthHorsemen
FourthHorsemen
  12 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale ja tego wcale za złe nie uważam ;)

ja wręcz przeciwnie, bo przez to mamy taki rząd, i taką organizację życia publicznego, jaką mamy :and:
głupszych zawsze więcej niż mądrych :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Tak.

zabrzmię tu strasznie moralizatorsko, niestety - może życie Cię nauczy... pokory ;)
Khold
Khold
  12 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak.

Nie no, pogratulować ciemnoty. Może jeszcze zaproponujesz badanie odbytów wszystkich mężczyzn w Polsce, ostemplowanie pedałów i utopienie ich w Bałtyku?

Każdy ma prawo robić w swoim łóżku to, co chce.
Legalizacja związków homo i zgoda na adopcję to jedno, a chora totalitarna paranoja to drugie
Khold
Khold
  12 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Trudno. Ja choć historię lubię to nią nie żyje. Najważniejsze jest to co jest teraz.

Ale Polacy żyją historią. Dlatego też wydaje mi się dziwnym fakt, że chociaż Hitlera uważają za potwora, a osoba obnosząca się publicznie ze swastyką zostałaby szybko zatrzymana przez policję, to przyzwalają na noszenie komuszych symboli, a nawet na komusze ścierwa głosują. Ba, starsi wciąż Gierka z nostalgią wspominają.
FourthHorsemen
FourthHorsemen
  12 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja choć historię lubię to nią nie żyje. Najważniejsze jest to co jest teraz.

Ano, i poprawka: mnóstwo wydarzeń z przeszłości rzutuje na to, jak dzisiaj wygląda Polska. Tak więc historia to istotny element, każdy, kto wypowiada się w kwestiach polityki bądź obyczajów, kultury - powinien mieć większe pojęcie o historii.
FourthHorsemen
FourthHorsemen
  12 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ba, starsi wciąż Gierka z nostalgią wspominają.

mm, a Jaruzelski był partriotą :lol:
FourthHorsemen
FourthHorsemen
  12 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: partriotą

* patriotą
smielaq89
smielaq89
  12 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja wręcz przeciwnie, bo przez to mamy taki rząd, i taką organizację życia publicznego, jaką mamy


To już inna sprawa...

Konto usunięte
Konto usunięte: zabrzmię tu strasznie moralizatorsko, niestety - może życie Cię nauczy... pokory ;)


Nie wydaje mi się ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie no, pogratulować ciemnoty. Może jeszcze zaproponujesz badanie odbytów wszystkich mężczyzn w Polsce, ostemplowanie pedałów i utopienie ich w Bałtyku?


Aż taki radykalny nie jestem, choć pomysł przyznam ciekawy ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Każdy ma prawo robić w swoim łóżku to, co chce.


Jeśli w łóżku jest kobieta i mężczyzna to tak.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale Polacy żyją historią.


Nikt im nie każe.

Konto usunięte
Konto usunięte: o przyzwalają na noszenie komuszych symbol


Jak ktoś jest ogarnięty to nie przyzwala.

Konto usunięte
Konto usunięte: mm, a Jaruzelski był partriotą


Bo na tamte czasy był.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.