xxEiTyxx
Posty: 63 (po ~126 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 20
xxEiTyxx
  26 lutego 2009 (pierwszy post)

no właśnie co sądzicie o nauczycielach którzy są homoseksualistami?
co byście zrobili gdyby "gej" był waszym wychowawca?
ogólnie powinien się przyznać do swojej orientacji uczniom czy zachować to dla siebie?

jak uważacie?

Powyższy post to jeden z najbardziej elokwentnych i wysublimowanych wpisów na tym forum.
Zastanów się 10 razy, nim się do niego odwołasz, oraz ciesz się wiedzą płynącą z niego :)
***************************************

FourthHorsemen
FourthHorsemen
  8 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: "Fajny gej" to oksymoron ;) Takie osoby nie istnieją.

istnieją
jest różnica między PEDALSTWEM - zachowaniem, sposobem wypowiadania się, ubierania (różowe koszule, piskliwy głosik, zapieprzanie na manifestacje)
a miedzy homoseksualizmem, czyli jedynie tym, że ma się inną orientację. Widzę to po nauczycielu filozofii z mojej szkoły, porządny, wykształcony i bardzo życiowo mądry człowiek, a gej. Zachowuje się kompletnie normalnie, i nikomu do głowy by nie przyszło że jest gejem.
Polska nie zmieni się w Holandię lub inny "gej-land", bo mimo wszystko ze społeczeństwa nie wyplenisz poglądów anty-homo. Byle geje nie dostali prawa ślubu i adopcji, a wszystko będzie git. Inaczej to uciekam z kraju. Nie musimy się obawiać gej-landu, skoro na manifestacje nie pozwalają nawet, a procent homoseksualistów jest znikomy.

Co do ulotek, nie rozumiem, jak można kogoś NAMÓWIĆ do homoseksualizmu :woot: można jedynie za pomocą tej ulotki namówić do akceptacji (ale to raczej mało skuteczne). Gejem nie można się "stać" - wyjątkiem są pojedyncze kontakty, w miejscach takich jak więzienia. To jest uwarunkowane genetycznie... no, ewentualnie można doznać olśnienia i odkryć swoją orientację :ninja:

Nikomu do sypialni nie będę zaglądała, jeśli nie wychodzi z tym na ulicę, to nie widzę problemu. Nie podoba mi się tylko, że taka mniejszość, biorąc pod uwagę to, że homoseksualizm jest zaburzeniem seksualności, nie jest "normalny", domaga się jakichś praw. Niech lecą do Holandii, Polska to raczej mało tolerancyjny kraj :P
Carlsb
Carlsb
  8 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie spotkalam sie, wiec chyba jestem.


hmm no to jesteś szczęściarą .. nie wiem ile masz lat, i gdzie mieszkasz .. więc nie mogę powiedzieć że jesteś młoda i mało w życiu widziałaś, albo mieszkasz na wsi gdzie trudno ujrzeć kogoś kto się afiszuje z homoseksualizmem.. także tego argumentu nie użyję ;] no ale skoro się nie spotkałaś z taką dyskryminacją to mam nadzieję że się nigdy nie spotkasz, bo to nic przyjemnego;]

Konto usunięte
Konto usunięte: przyklady??


ale że mam Ci dać nazwy liceów gdzie były rozdawane takie ulotki ? była afera w tv swego czasu o tych ulotkach ... nie potrafię podać miasta..

jestem z Warszawy i tutaj było parę takich akcji rozdawania ulotek .. i tutaj mogę podać nazwy szkół ale co to da ? nie wypada oczerniać szkół;] jedyne co mogę napisać i już to napisałem w poprzednim poście że takie ulotki rozdawało m. in. "Nigdy Więcej" .. zapewne wiesz kto to jest:)

Konto usunięte
Konto usunięte: wiesz musze ci powiedziec, ze jedyne co do tej pory z tymi ulotkami itp to spotkalam sie odnosnie roznych religi, juz nie wspone ile razy S.J. dobijali mi sie do domu, a ich jakos nikt nie dyskryminuje


ja też ich nie dyskryminuje, ale tak samo nie przepadam jak za pedałami.. i powód mam ten sam.. uporczywe wciskanie mi tego czego nie lubię i mówienie że jeżeli się nie zgadzam to jestem zacofańcem ... ja im nie wciskam że jestem hetero, katolikiem (bardziej wyznającym pewne elementy, niż wierzący, co oczywiście nie jest akurat dobre)

Konto usunięte
Konto usunięte: jak juz powiedzialam, zaden homoseksualista ktorego znam w zyciu nie rozdawal mi zadnych ulotek.


i ok ;]

z tym że to że nie znasz żądnego homoseksualisty rozdającego ulotek , nie znaczy że homoseksualiści nie rozdają ulotek :) ot zwykła logika:)
Carlsb
Carlsb
  8 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: o do ulotek, nie rozumiem, jak można kogoś NAMÓWIĆ do homoseksualizmu


nikt nie mówi, że ulotki namawiają do homoseksualizmu, ale mówimy to że takie ulotki PROPAGUJĄ homoseksualizm .. czytamy ze zrozumieniem, a potem się wypowiadamy:)
smielaq89
smielaq89
  8 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: mi brakuje argumentow tak?


Tak.

Konto usunięte
Konto usunięte: dobra, bede grala jak ty chlopczyku. jestes nienormalny, bo jestes nie normalny, to forum cie nie wyleczy, tobie juz nic nie pomoze.


Takie wypowiedzi tylko prezentują Twój poziom..

Konto usunięte
Konto usunięte: a twoje IQ to duze jest tylko kiedy starasz sie blyszczec na fotce.


Nie staram się bo nie "błyszczę".. zresztą jeżeli nawet to Fotka jest ostatnim miejscem gdzie bym to robił.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ideał?


Ideały nie istnieją ;) btw. słyszę to już drugi raz dzisiaj.. może jednak coś na rzeczy jest ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: zapewne zabójczo przystojny


No i tu się mylisz ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: No może troszkę ;D


A widzisz ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: stnieją jest różnica między PEDALSTWEM - zachowaniem, sposobem wypowiadania się, ubierania (różowe koszule, piskliwy głosik, zapieprzanie na manifestacje) a miedzy homoseksualizmem, czyli jedynie tym, że ma się inną orientację.


A dla mnie nie ma. Gej to gej.. bez sensu są takie podziały.

Konto usunięte
Konto usunięte: bo mimo wszystko ze społeczeństwa nie wyplenisz poglądów anty-homo.


I bardzo dobrze.
Carlsb
Carlsb
  8 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jest różnica między PEDALSTWEM - zachowaniem, sposobem wypowiadania się, ubierania (różowe koszule, piskliwy głosik, zapieprzanie na manifestacje) a miedzy homoseksualizmem, czyli jedynie tym, że ma się inną orientację.


codziennie mijam napis : Geje to zwykłe pedały ;]
JestemNudziara
JestemNudziara
  9 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ideały nie istnieją ;) btw. słyszę to już drugi raz dzisiaj.. może jednak coś na rzeczy jest ;D

Czyli jednak ideał ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: No i tu się mylisz ;)

Ech... czuję się rozczarowana ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: A widzisz ;)

Okropny jesteś ;P

Konto usunięte
Konto usunięte: istnieją jest różnica między PEDALSTWEM - zachowaniem, sposobem wypowiadania się, ubierania (różowe koszule, piskliwy głosik, zapieprzanie na manifestacje) a miedzy homoseksualizmem, czyli jedynie tym, że ma się inną orientację.

Dokładnie. Zgadzam się z Tobą.

Konto usunięte
Konto usunięte: Widzę to po nauczycielu filozofii z mojej szkoły, porządny, wykształcony i bardzo życiowo mądry człowiek, a gej. Zachowuje się kompletnie normalnie, i nikomu do głowy by nie przyszło że jest gejem.

Wydaje mi się, że żaden nauczyciel - gej, nie obnosiłby się w szkole ze swoim homoseksualizmem, a tym bardziej nie zajmowałby się roznoszeniem jakiś ulotek. Pod tym względem "niebezpieczniejsi" są nawiedzeni katecheci.
FourthHorsemen
FourthHorsemen
  9 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nikt nie mówi, że ulotki namawiają do homoseksualizmu, ale mówimy to że takie ulotki PROPAGUJĄ homoseksualizm ..

propagują go, czyli skłaniają do uznania tego za normę i zachowanie właściwe, niczym nie uwłaczające społeczeństwu
tym samym NAMAWIAJĄ do akceptacji innej orientacji, pokazują że takie coś istnieje i też ma swoje "prawa"

Konto usunięte
Konto usunięte: Wydaje mi się, że żaden nauczyciel - gej, nie obnosiłby się w szkole ze swoim homoseksualizmem, a tym bardziej nie zajmowałby się roznoszeniem jakiś ulotek.

nawet gdyby się obnosił, zaraz by wyleciał chociażby na prośbę rady rodziców
nauczyciel powinien być (w pracy oczywiście) bezpartyjny i kompletnie neutralny, szczególnie pod względem mniejszości społecznych :P
u nas w szkole parę lat temu nauczycielka rozdawała ulotki Platformy :and: wyleciała z pracy

Konto usunięte
Konto usunięte: A dla mnie nie ma. Gej to gej.. bez sensu są takie podziały.

wyrzuciłbyś profesora z uniwersytetu tylko dlatego, że jest gejem?
brawo, podciąłbyś sobie nogi

Konto usunięte
Konto usunięte: ja też ich nie dyskryminuje, ale tak samo nie przepadam jak za pedałami.. i powód mam ten sam.. uporczywe wciskanie mi tego czego nie lubię i mówienie że jeżeli się nie zgadzam to jestem zacofańcem ...

mam ten sam "problem" :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: "Nigdy Więcej" .. zapewne wiesz kto to jest:)

aż się we mnie gotuję jak widzę te ideologiczne dna :P
Carlsb
Carlsb
  9 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: propagują go, czyli skłaniają do uznania tego za normę i zachowanie właściwe, niczym nie uwłaczające społeczeństwu tym samym NAMAWIAJĄ do akceptacji innej orientacji, pokazują że takie coś istnieje i też ma swoje "prawa"


tak tez można interpretować :) też masz rację:)

Konto usunięte
Konto usunięte: ż się we mnie gotuję jak widzę te ideologiczne dna :P


dokładnie:)
smielaq89
smielaq89
  10 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czyli jednak ideał ;)


Ty to napisałaś ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: Ech... czuję się rozczarowana ;D


Zresztą sama możesz ocenić ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Okropny jesteś ;P


Ale i tak mnie lubisz ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: wyrzuciłbyś profesora z uniwersytetu tylko dlatego, że jest gejem? brawo, podciąłbyś sobie nogi


I tak niewiele bym mógł zrobić
lulumk
lulumk
  10 marca 2009

W ogóle zastanawia mnie skąd to rozpatrywanie pod kątem orientacji seksualnej.
Nauczyciel ma być dobrym wykładowcą. Koniec i kropka. I na tym powinno się kończyć postrzeganie danego nauczyciela. To, czy nas dobrze uczy jest kluczowe, a jego życie prywatne nikogo interesować nie powinno. Taka prawda.
:nie:

Khold
Khold
  10 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A dla mnie nie ma. Gej to gej.. bez sensu są takie podziały.

A znasz jakiegoś geja? Czy całą swoją wiedzę o nich czerpiesz z filmów z parady pedałów?

A nauczyciel niech sobie będzie hetero, homo, nekro, zoo- i cokolwiek innego. Póki nie afiszuje się ze swoją seksualnością, to nie ma żadnego problemu. Tak samo wyrzuciłbym z pracy nauczyciela obmacującego w szkole swoją partnerkę.
smielaq89
smielaq89
  10 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A znasz jakiegoś geja?


Tak jak już pisałem, nie mam zamiaru poznawać. A tym bardziej oglądać gejowskich parad i filmów..
Khold
Khold
  11 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak jak już pisałem, nie mam zamiaru poznawać. A tym bardziej oglądać gejowskich parad i filmów..

Czyli kierujesz się stereotypami. Geje dzielą się na dwie kategorie: tych "normalnych" i cweli dumnych z sypiania z pięcioma różnymi partnerami. Ci drudzy są tą głośną, "medialną" grupą, która przynosi wstyd tym pierwszym i sprowadza na nich gniew ludu.

Nie zrozum mnie źle, nie popieram związków homoseksualnych, samo zjawisko uważam za chorobę. Ale nie zachowuj się jak półinteligent, patrzący na wszystko przez pryzmat stereotypu.
smielaq89
smielaq89
  11 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czyli kierujesz się stereotypami.


Nie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Geje dzielą się na dwie kategorie: tych "normalnych" i cweli dumnych z sypiania z pięcioma różnymi partnerami.


Gej normalny ? buhahaha Co za żałosne podziały.. Gej jest gejem i nie jest to normalne..
agoosiaaa
agoosiaaa
  11 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: hmm no to jesteś szczęściarą .. nie wiem ile masz lat, i gdzie mieszkasz .. więc nie mogę powiedzieć że jesteś młoda i mało w życiu widziałaś, albo mieszkasz na wsi gdzie trudno ujrzeć kogoś kto się afiszuje z homoseksualizmem.. także tego argumentu nie użyję ;] no ale skoro się nie spotkałaś z taką dyskryminacją to mam nadzieję że się nigdy nie spotkasz, bo to nic przyjemnego;]

w tym roku koncze 19scie, mieszkam w UK.

Konto usunięte
Konto usunięte: ja też ich nie dyskryminuje, ale tak samo nie przepadam jak za pedałami.. i powód mam ten sam.. uporczywe wciskanie mi tego czego nie lubię i mówienie że jeżeli się nie zgadzam to jestem zacofańcem ... ja im nie wciskam że jestem hetero, katolikiem (bardziej wyznającym pewne elementy, niż wierzący, co oczywiście nie jest akurat dobre)

no racja, jak dla mnie, to druga osoba moze miec poglady jakie tam chce, dopóki nie stara sie mi ich wperswadowac. i tylko o to mi chodzi, smieszy mnie taka nienawisc jaka prezentuje ten drugi koles tutaj, co mu przeszkadza kto kim jest?
ja nawet na to uwagi nie zwracam, wiec nie rozumiem takich pogladow. wszystko jest ok, dopóki nikt mi niczego nie wciska. i masz racje, pewnie jesli jakis gej wciskalby mi ulotki nie wyparloby to na mnie dobrego wrazenia, bo ogolnie nie lubie, kiedy wciskaja mi ulotki. jakiekolwiek.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.