xxEiTyxx
Posty: 63 (po ~126 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 20
xxEiTyxx
  26 lutego 2009 (pierwszy post)

no właśnie co sądzicie o nauczycielach którzy są homoseksualistami?
co byście zrobili gdyby "gej" był waszym wychowawca?
ogólnie powinien się przyznać do swojej orientacji uczniom czy zachować to dla siebie?

jak uważacie?

Powyższy post to jeden z najbardziej elokwentnych i wysublimowanych wpisów na tym forum.
Zastanów się 10 razy, nim się do niego odwołasz, oraz ciesz się wiedzą płynącą z niego :)
***************************************

xenka89
xenka89
  26 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no właśnie co sądzicie o nauczycielach którzy są homoseksualistami?

byle by pdż nie uczył...

Konto usunięte
Konto usunięte: co byście zrobili gdyby "gej" był waszym wychowawca?

bym się przyzwyczaiła

Konto usunięte
Konto usunięte: ogólnie powinien się przyznać do swojej orientacji uczniom czy zachować to dla siebie?

uważam że to jego sprawa i nic mi do tego
margotka
margotka
  26 lutego 2009

a co to ma za znaczenie, jakiej jest orientacji...

shamaramorgan
shamaramorgan
  26 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no właśnie co sądzicie o nauczycielach którzy są homoseksualistami? co byście zrobili gdyby "gej" był waszym wychowawca? ogólnie powinien się przyznać do swojej orientacji uczniom czy zachować to dla siebie?jak uważacie?

jakoś nie mam w zwyczaju pytać innych ludzi (a tym bardziej nauczylieli) o to jakiej sa orientacji.
Z jakiej niby racji "powinien" się przyznawac do tego, że jest gejem. paranoja.
nataallka
nataallka
  26 lutego 2009

ehm .
no tak jakos nic mi raczej do tego . ; D

sky
sky
  26 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no właśnie co sądzicie o nauczycielach którzy są homoseksualistami? co byście zrobili gdyby "gej" był waszym wychowawca? ogólnie powinien się przyznać do swojej orientacji uczniom czy zachować to dla siebie?jak uważacie?

Po pierwsze, dla mnie nie ma to znaczenia kim nauczyciele są w życiu codziennym, chyba,że przelewają swoje życie codzienne i osobiste, na życie zawodowe...
Nic. Przecież ma prawo żyć jak każdy inny człowiek.
Powinien zostawić to dla siebie. Nauczyciel jest po to ABY NAUCZYĆ, a później może sobie mówić o reszcie, choć mało kogo to obchodzi.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  26 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no właśnie co sądzicie o nauczycielach którzy są homoseksualistami?

nie oceniam ludzi po tym jakiej są orientacji

Konto usunięte
Konto usunięte: co byście zrobili gdyby "gej" był waszym wychowawca?

nic

Konto usunięte
Konto usunięte: ogólnie powinien się przyznać do swojej orientacji uczniom czy zachować to dla siebie?

nie interesuje mnie zycie seksualne nikogo
a już tym bardziej "przełożonych"
...Ignorance is bliss...
pllosiaczek
pllosiaczek
  26 lutego 2009

nie miałabym nic przeciwko.... gej- tez człowiek

Carlsb
Carlsb
  26 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: co byście zrobili gdyby "gej" był waszym wychowawca?


na pewno byłbym w szoku i lekko zniesmaczony.. ale to przez chwilę bo potem bym sobie pomyślał że chodzi o jakie zawodowe kwalifikacje a nie orientacje seksualne.. więc jeżeli by się z tym nie obnosił, nie robił jakiejś propagandy homoseksualnej i nie rozdawał ulotek to ok..
Carlsb
Carlsb
  26 lutego 2009

* o jego zawodowe kwalifikacje (tam miało być)

JestemNudziara
JestemNudziara
  26 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no właśnie co sądzicie o nauczycielach którzy są homoseksualistami? co byście zrobili gdyby "gej" był waszym wychowawca? ogólnie powinien się przyznać do swojej orientacji uczniom czy zachować to dla siebie?

a jakie ma to znaczenie?
Ważne jest jakim jest nauczycielem, a nie z kim śpi
Maaaartaa
Maaaartaa
  26 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no właśnie co sądzicie o nauczycielach którzy są homoseksualistami?

to co o innych nauczycielach .

Konto usunięte
Konto usunięte: co byście zrobili gdyby "gej" był waszym wychowawca?

nic bym nie zrobiła, nie przeszkadzałoby mi to .

Konto usunięte
Konto usunięte: ogólnie powinien się przyznać do swojej orientacji uczniom czy zachować to dla siebie?

to jego prywatna sprawa . a Ty mówisz nauczycielom o swojej orientacji ?
mysza662
mysza662
  26 lutego 2009

NO zal przecież co z tego kto jest jakiej orientacji;] takie nie wiadomo co..;] wielka afera by sie zrobiła, zero szacunku dla nauczyciela;]

TakeTheSunAway
Posty: 3033 (po ~157 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
TakeTheSunAway
  26 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no właśnie co sądzicie o nauczycielach którzy są homoseksualistami?

Mają takie same prawa jak inni nauczyciele.
Ich orientacja seksualna to nie sprawa zawodowa, więc uważam, że powinni być traktowani na równi z innymi.

Konto usunięte
Konto usunięte: co byście zrobili gdyby "gej" był waszym wychowawca?

Nic.
To jego sprawa.
Jeśli jest dobrym wychowawcą, to mnie nic do tego.
razotka
razotka
  26 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: co byście zrobili gdyby "gej" był waszym wychowawca?

Myślę, że nauczyciel, który oficjalnie podałby do wiadomości, że jest gejem nie popracowałby długo.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.