xxEiTyxx
Posty: 63 (po ~126 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 20
xxEiTyxx
  26 lutego 2009 (pierwszy post)

no właśnie co sądzicie o nauczycielach którzy są homoseksualistami?
co byście zrobili gdyby "gej" był waszym wychowawca?
ogólnie powinien się przyznać do swojej orientacji uczniom czy zachować to dla siebie?

jak uważacie?

Powyższy post to jeden z najbardziej elokwentnych i wysublimowanych wpisów na tym forum.
Zastanów się 10 razy, nim się do niego odwołasz, oraz ciesz się wiedzą płynącą z niego :)
***************************************

Kamil85Kce
Posty: 11 (po ~521 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Kamil85Kce
  26 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no właśnie co sądzicie o nauczycielach którzy są homoseksualistami?


Nic. To tak jak by zapytac co sądzimy nauczycielach którzy są hetero..

Konto usunięte
Konto usunięte: co byście zrobili gdyby "gej" był waszym wychowawca?


Traktował bym go jak każdego innego nauczyciela i raczej bym go oceniał po tym jak naucza, jak się zachowuje itp a nie po tym jaką ma orientację..

Konto usunięte
Konto usunięte: ogólnie powinien się przyznać do swojej orientacji uczniom czy zachować to dla siebie?


Niby czemu? To jest jego prywatna i indywidualna sprawa. On wykonuje swój zawód. Nie ma zadnego obowiązku przyznawanie się do swojej orientacji. Tak samo jak nie musi przyznawać się np do swojego wyznania religijnego..

Konto usunięte
Konto usunięte: jak uważacie?


Uwazam, ze jezeli swoim sposobem bycia, zachowaniem, i wiedzą jaką przekazuje nie narzuca uczniom czy też nie manifestuję się swoimi upodobaniami seksualnymi to nie ma żadnych podstaw by jakkolwiek i w ogóle reagować w tej kwestii

Fajnie, ze większość z nas jest jednak tolerancyjna i umie oddzielić sferę prywatną i zawodową:)
Uzi
Uzi
  27 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no właśnie co sądzicie o nauczycielach którzy są homoseksualistami? co byście zrobili gdyby "gej" był waszym wychowawca? ogólnie powinien się przyznać do swojej orientacji uczniom czy zachować to dla siebie?

Nic nie sądzę. Nie jestem od sądzenia. Każdy obiera swoją drogę życiową i co ja mam do trgo gdzie on pcha swoje narządy płciowe?
Nic. Tak naprawdę przeszkałm przez podstawówkę, gimnazjum i liceum i nie wiedziałam przecież kim są nauczyciele w zyciu prywatnym. Skąd mogłabym wiedzieć że moja wychowawczyni z gimnazjum badź z podstawówki nie miała na boku jakiejś less ? Co mnie to obchodzi? Ważne zeby uczyła dobrze.
A co bym z tego miała? Nikt nie musi się spowiadać ze swoich spraw prywatnych. ;]
smielaq89
smielaq89
  27 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no właśnie co sądzicie o nauczycielach którzy są homoseksualistami?


Są zerami.

Konto usunięte
Konto usunięte: co byście zrobili gdyby "gej" był waszym wychowawca?


Zmieniłbym klasę.

Konto usunięte
Konto usunięte: ogólnie powinien się przyznać do swojej orientacji uczniom czy zachować to dla siebie?


Powinien się zwolnić przede wszystkim.
JestemNudziara
JestemNudziara
  27 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Zmieniłbym klasę.

Dlaczego??? A co, obawiałbyś się, ze będzie Cię podrywał?

Konto usunięte
Konto usunięte: Powinien się zwolnić przede wszystkim.

Ty chyba żartujesz? A jakie to ma znaczenie, czy jest hetero, czy homo?
smielaq89
smielaq89
  27 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego??? A co, obawiałbyś się, ze będzie Cię podrywał?


Brzydziłbym się.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ty chyba żartujesz? A jakie to ma znaczenie, czy jest hetero, czy homo?


Duże. Twierdzisz, że to normalne... ?
JestemNudziara
JestemNudziara
  28 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Brzydziłbym się.

Dlaczego?

Konto usunięte
Konto usunięte: Duże.

Jakie? Czy gej uczy gorzej? Znam wielu nauczycieli (hetero), którzy są beznadziejni i to oni powinni zmienić zawód.

Konto usunięte
Konto usunięte: Twierdzisz, że to normalne... ?

Owszem. A gdybyś dowiedział się, że Twój szef jest gejem, to co byś zrobił? Odszedłbyś z pracy?
smielaq89
smielaq89
  28 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego?


Bo to chore i trzeba to leczyć.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy gej uczy gorzej?


Nie wiem. Ale jest gejem.

Konto usunięte
Konto usunięte: Znam wielu nauczycieli (hetero), którzy są beznadziejni i to oni powinni zmienić zawód.


To już inny temat.

Konto usunięte
Konto usunięte: Owszem.


:and:

Konto usunięte
Konto usunięte: A gdybyś dowiedział się, że Twój szef jest gejem, to co byś zrobił? Odszedłbyś z pracy?


Nie. Ale starałbym jak najczęściej go unikać.
Paulinessa16
Paulinessa16
  28 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no właśnie co sądzicie o nauczycielach którzy są homoseksualistami?


Nie chcialabym miec takiego w szkole.
WojtekK39
WojtekK39
  28 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no właśnie co sądzicie o nauczycielach którzy są homoseksualistami?

ze sa pedalami proste
pozatym taki nauczyciel jak by sie dowiedzieli ze jest pedalem to niemialby zycia w szkole i nie mowcie o tolerancji, ebac tolerancje
Elmosiak
Posty: 20 (po ~119 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 41
Elmosiak
  28 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no właśnie co sądzicie o nauczycielach którzy są homoseksualistami?


Nikomu nie powinien taki nauczyciel przeszkadzać.
nic bym nie zrobil, ale z drogiej strony nie powinien mowic tego z uwagi na zachowania uczniow.

xxEiTyxx
Posty: 63 (po ~126 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 20
xxEiTyxx
  28 lutego 2009

jak tak czytam wasze wypowiedzi to sie zastanawiam dlaczego taka mala jest tolerancja w naszym kraju...
akurat znam to ze swojego doswiadczenia ze mlodziez nie toleruje takiego nauczyciela...
tylko jak moj nauczyciel sie pojawial to bylo "pedal idzie"
jak sie szlo do niego cos zalatwiac to wszyscy "co masz zaliczenie ustne u niego"
itd

Powyższy post to jeden z najbardziej elokwentnych i wysublimowanych wpisów na tym forum.
Zastanów się 10 razy, nim się do niego odwołasz, oraz ciesz się wiedzą płynącą z niego :)
***************************************

WueRZet
WueRZet
  28 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jak uważacie?

Jakby nie indoktrynował mnie, że homoseksualizm to nic złego, że to fajna rzecz to nie miałbym nic przeciwko niemu.
lulumk
lulumk
  28 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no właśnie co sądzicie o nauczycielach którzy są homoseksualistami?

A co mam sądzić?
Nauczyciel to nauczyciel :wtf:

Konto usunięte
Konto usunięte: co byście zrobili gdyby "gej" był waszym wychowawca?

Nic. :zonk:

Konto usunięte
Konto usunięte: ogólnie powinien się przyznać do swojej orientacji uczniom czy zachować to dla siebie?

To jest jego sprawa. Co komu do tego jakiej orientacji jest nauczyciel? :wtf:

Co to za temat w ogóle...?
krejzol138
Posty: 4 (po ~49 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
krejzol138
  28 lutego 2009

mnie tacy ludzie nie przeszkadzają a tak w ogóle to jego sprawa i innych to nie powinno interesować

smielaq89
smielaq89
  28 lutego 2009
Elmosiak
Elmosiak: Nikomu nie powinien taki nauczyciel przeszkadzać.


Szkoła jest tylko dla normalnych ludzi.

Konto usunięte
Konto usunięte: jak tak czytam wasze wypowiedzi to sie zastanawiam dlaczego taka mala jest tolerancja w naszym kraju...


I bardzo dobrze. Potem będziemy jak Holandia albo tym podobne gej-landy..

Konto usunięte
Konto usunięte: akurat znam to ze swojego doswiadczenia ze mlodziez nie toleruje takiego nauczyciela...


Dobrze robi.

Konto usunięte
Konto usunięte: Co komu do tego jakiej orientacji jest nauczyciel?


A dużo. Nauczyciel powinien być normalną osobą.

Konto usunięte
Konto usunięte: Co to za temat w ogóle...?


Też się dziwie, że ktoś taki założył..
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.