CzerwonaOna
CzerwonaOna
  25 listopada 2011 (pierwszy post)

Hej :mrgreen:

Muszę jakiś temat założyć, bo chyba forum umiera :and:

Pytanie- Czy ludzkie piękno, zawsze musi oznaczać idealność ? Zauważyłam, że często ludzie co są dla mnie piękni, nie są przy tym idealni, mają wady, ale jedak coś mnie w nich zachwyca, widzę w nich prawdziwe piękno.
A jak to jest z Wami ? Czy piękni ludzie zawsze muszą być idealni ? Idealne rysy, cera, włosy, figura. Czy piękni mogą być tylko wtedy kiedy mają nieskazitelną urodę?
Podajcie swoje typy osoby, która nie jest idealna, a mimo to uważacie ją za piękną. :)
No i zapraszam do dyskusji :)

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  26 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jakie problemy?


Uwazam, ze podszywanie sie, zmienianie kont, sledzenie, wywlekanie, pseudoanonimowosc nie jest normalne. To tylko moje zdanie. Dla ciebie moze byc to zabawa...

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

mmaryjka
mmaryjka
  26 listopada 2011
massacre
massacre: Choc troche przeraza szczerze mowiac

mnie to zajebiście przeraża.
już mi z tymi zdjęciami coś śmierdziało, takie śledzenie etc. SZOK.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  26 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mnie to zajebiście przeraża. już mi z tymi zdjęciami coś śmierdziało, takie śledzenie etc. SZOK.


I z tymi tekstami, ze Fieska kogos nazwala wielorybem bo ma rozmiar L...
A ten post na temat uwielbienia RedAngelonesec wydawal mi sie na poczatku niegrozny... choc jeden za drugim... no coz, myslalam, ze to tylko taka "udawana" obsesja... ale najwyrazniej nie... Albo i tak... skad mozemy to wiedziec?
Ta osoba pewnie siedzi i sie cieszy zlowieszczym smiechem do monitora, ma dlugi nos z brodawka, czarnego kota i miotle :and:
Nie wiem czy to zostalo juz nazwane, ale na pewno pod jakas -filie podchodzi. Chore.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

KotKaczynskiego
KotKaczynskiego
  26 listopada 2011
massacre
massacre: Uwazam, ze podszywanie sie, zmienianie kont, sledzenie, wywlekanie, pseudoanonimowosc nie jest normalne. To tylko moje zdanie. Dla ciebie moze byc to zabawa...

o jaaa o co ci chodzi?? nie moge sobie tematow czytac jak mam wolna chwile od roboty?? nie zmieniam tak kont jak ty mowisz nie rozumiem cie naprawde kiedy tutaj ostatni post z mojej strony byl nie pamietam nawet nie musze wstawiac zdjec zeby pisac kazdy ma prawo to ja tez troche krytyki i juz myslicie ze ja nie wiadomo kto jestem fajnie.
KotKaczynskiego
KotKaczynskiego
  26 listopada 2011
massacre
massacre: A ten post na temat uwielbienia RedAngelonesec wydawal mi sie na poczatku niegrozny... choc jeden za drugim... no coz, myslalam, ze to tylko taka "udawana" obsesja... ale najwyrazniej nie... Albo i tak... skad mozemy to wiedziec?

o ja poczucia humoru to ty masz tyle co

massacre
massacre: siedzi i sie cieszy zlowieszczym smiechem do monitora, ma dlugi nos z brodawka, czarnego kota i miotle
fajnie masz jak forum odbierasz na powaznie to tylko forum
mmaryjka
mmaryjka
  26 listopada 2011
massacre
massacre: Albo i tak... skad mozemy to wiedziec?

ale czy 'udawana obsesja' jest mniej groźna niż normalna? dla mnie tak czy siak sprowadza się do jednego - jakiś zaburzeń.
gdyby nie fakt, że aby móc pisać wiadomości trzeba mieć zdjęcie już dawno bym takiego nie miała:and:
KotKaczynskiego
KotKaczynskiego
  26 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale czy 'udawana obsesja' jest mniej groźna niż normalna? dla mnie tak czy siak sprowadza się do jednego - jakiś zaburzeń. gdyby nie fakt, że aby móc pisać wiadomości trzeba mieć zdjęcie już dawno bym takiego nie miała
nie mam zadnej obsesji to wy nie macie poczucia humoru a bez fot mozna pisac bo ja pisze
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  26 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie zmieniam tak kont jak ty


No faktycznie - to jest moje glowne konto od lat, wiec nie wiem do czego pijesz... znowu odwracasz uwage od swojej osoby. Po co te dygresje?
Konto usunięte
Konto usunięte: dla mnie tak czy siak sprowadza się do jednego - jakiś zaburzeń.

Szkoda, ze osoba z zaburzeniami twierdzi ze to TYLKO forum i to TYLKO zabawa. Dla mnie jasnym jest, ze to cos powaznego... ile pedofili w sieci, ile zlego? Wszystko w sieci teraz powstaje, dzieki anonimowosci, dzieki ograniczonemu prawu, ktory chroni dane takich osob.
Z reszta w trakcie nie tak dawnych zamieszek w Anglii w jaki sposob zbiry sie komunikowaly, zeby ustalic co gdzie kiedy i jak? Na fejsbuku i przez komunikatory Blackberry....

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  26 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to wy nie macie poczucia humoru


Nie jest zabawnym czyn smieszny tylko dla jednego

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  26 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: KotKaczynskiego


Agnieszka, powinnas sie leczyc.

Bez urazy.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

CzerwonaOna
CzerwonaOna
  26 listopada 2011
Jak ktoś chce wiedzieć kim jest ta osoba, a sam jeszcze się nie domyślił niech pisze do mnie na pw- chętnie odpisze. Ale streszczajcie się, bo długo na tej fotce nie mam zamiaru być, tak jak na początku przewidywałam :mrgreen:



Temat prosiłabym zamknąć.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.