CzerwonaOna
CzerwonaOna
  25 listopada 2011 (pierwszy post)

Hej :mrgreen:

Muszę jakiś temat założyć, bo chyba forum umiera :and:

Pytanie- Czy ludzkie piękno, zawsze musi oznaczać idealność ? Zauważyłam, że często ludzie co są dla mnie piękni, nie są przy tym idealni, mają wady, ale jedak coś mnie w nich zachwyca, widzę w nich prawdziwe piękno.
A jak to jest z Wami ? Czy piękni ludzie zawsze muszą być idealni ? Idealne rysy, cera, włosy, figura. Czy piękni mogą być tylko wtedy kiedy mają nieskazitelną urodę?
Podajcie swoje typy osoby, która nie jest idealna, a mimo to uważacie ją za piękną. :)
No i zapraszam do dyskusji :)

pijana
pijana
  25 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy ludzkie piękno, zawsze musi oznaczać idealność ?

Jasne, że nie. W sumie to lubię wady, np. duże nosy u facetów (już wiem co sobie niektórzy myślicie :rotfl:) choć nie jakieś przesadnie wielkie :D
tibauld
tibauld
  25 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy piękni ludzie zawsze muszą być idealni ?

Nie muszą być idealni, nie muszą być piękni dla innych, wystarczy że w mój gust trafiają. :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy piękni mogą być tylko wtedy kiedy mają nieskazitelną urodę?

No właśnie nie, wręcz przeciwnie. :ninja:
CzerwonaOna
CzerwonaOna
  25 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: najladniejsza z calej fotki jest redka widziano jej zdjecie bez mejkapu i z mejkapem i jest boszzzzz... wedlug mnie jest o wiele ladniejsza od angeliny jolie choc podobna.... inteligencje tez ma wieksza niz wszystkie forumowiczki razem zawziete. boszzzz jak ja zazdroszcze jej facetowi i wciaz tylko czekam na jej nowe foootki.... nie wiem jak mozna byc tak idealnym jak ona....

Pisze o... ? :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jasne, że nie. W sumie to lubię wady, np. duże nosy u facetów (już wiem co sobie niektórzy myślicie ) choć nie jakieś przesadnie wielkie :D

Rozumiem, to może się podobać :D
CzerwonaOna
CzerwonaOna
  25 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Pisze o... ?

Piszesz*

justCax
justCax
  25 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy piękni ludzie zawsze muszą być idealni

oczywiście, że nie. poza tym, jeśli ktoś jest sympatyczny , uśmiechnięty, to automatycznie dla mnie robi się piękny. pewność siebie i charyzma też działają na duży plus.

Konto usunięte
Konto usunięte: Podajcie swoje typy osoby, która nie jest idealna, a mimo to uważacie ją za piękną. :)

wiele takich jest, ale to raczej w realu, więc nie wklejam
KotKaczynskiego
KotKaczynskiego
  26 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Piszesz*

ReDAnGeLonesec
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  26 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Pisze o... ?


RedAngelonesec

Na seksie zazwyczaj sie udziela :)
Nie jestem facetem, ale moge sie pod tym podpisac - nie jest w moim typie wizualnym, wiec bez serenad sie obedzie, ale moge przyznac racje - wyglada idealnie.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  26 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ReDAnGeLonesec


massacre
massacre: RedAngelonesec


:ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

KotKaczynskiego
KotKaczynskiego
  26 listopada 2011
massacre
massacre: Na seksie zazwyczaj sie udziela :) Nie jestem facetem, ale moge sie pod tym podpisac - nie jest w moim typie wizualnym, wiec bez serenad sie obedzie, ale moge przyznac racje - wyglada idealnie.

to niesprawiedliwe ze jeden sie rodzi brzydki drugi przepiekny i nie jest to kwestia gustu bo kazdy dobrze wie jak wyglada piekny nawet jak nie jest w jego typie to samo z brzydkim
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  26 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bo kazdy dobrze wie jak wyglada piekny nawet jak nie jest w jego typie


Dokladnie. Dlatego napisalam, ze mimo iz nie jest w moim typie, to braku piekna nie mozna Jej zarzucic.
Podales/ podalas bardzo dobry przyklad czlowieka pieknego.

Konto usunięte
Konto usunięte: ze jeden sie rodzi brzydki drugi przepiekny i nie jest to kwestia gustu

Zauwaz, ze w tym temacie wiekszosc lasek jednak odjechalo w strone gustu. A jak wiadomo o gustach sie nie rozmawia ^^

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

KotKaczynskiego
KotKaczynskiego
  26 listopada 2011
massacre
massacre: Zauwaz, ze w tym temacie wiekszosc lasek jednak odjechalo w strone gustu. A jak wiadomo o gustach sie nie rozmawia ^^

watpie zeby na przyklad ona byla w czyims guscie to jest okaz brzydoty mam racje? :P :P
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  26 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: watpie zeby na przyklad ona byla w czyims guscie to jest okaz brzydoty mam racje? :P :P

Juz to napisalam, ale nie chodzi o to by sobie nawzajem przytakiwac, bo wiem o co ci chodzi.
Poza tym odchodzisz w skrajnosci

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

CzerwonaOna
CzerwonaOna
  26 listopada 2011
massacre
massacre: RedAngelonesec

Nie znam jej :
CzerwonaOna
CzerwonaOna
  26 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie znam jej :

na końcu miało być*:zly:
KotKaczynskiego
KotKaczynskiego
  26 listopada 2011
massacre
massacre: Juz to napisalam, ale nie chodzi o to by sobie nawzajem przytakiwac, bo wiem o co ci chodzi. Poza tym odchodzisz w skrajnosci

bo wiekszosc ludzi jest przecietnych albo brzydkich przecietna jestes ty ja jasmina i wiekszosc tego forum..... ale ja sobie np nie wyobrazam bycia z taka kobietka jak redka za duze wyzwanie ciagle trzeba myslec itd za inteligentna lubie kobiety inteligentne ale nie przesadnie a ona jest przesadnie
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.