CzerwonaOna
CzerwonaOna
  25 listopada 2011 (pierwszy post)

Hej :mrgreen:

Muszę jakiś temat założyć, bo chyba forum umiera :and:

Pytanie- Czy ludzkie piękno, zawsze musi oznaczać idealność ? Zauważyłam, że często ludzie co są dla mnie piękni, nie są przy tym idealni, mają wady, ale jedak coś mnie w nich zachwyca, widzę w nich prawdziwe piękno.
A jak to jest z Wami ? Czy piękni ludzie zawsze muszą być idealni ? Idealne rysy, cera, włosy, figura. Czy piękni mogą być tylko wtedy kiedy mają nieskazitelną urodę?
Podajcie swoje typy osoby, która nie jest idealna, a mimo to uważacie ją za piękną. :)
No i zapraszam do dyskusji :)

KotKaczynskiego
KotKaczynskiego
  26 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Pamiętaj- możesz Tylko Ty sam/sama tak myśleć, inni mogą mieć inne zdanie ;)

asz ty pleciesz zeby tylko plesc jeszcze nikt mnie z odmienna plcia nie pomylil
CzerwonaOna
CzerwonaOna
  26 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: asz ty pleciesz zeby tylko plesc jeszcze nikt mnie z odmienna plcia nie pomylil

Zawsze może zdarzyć się ten pierwszy raz:mrgreen: Pokaz swoje zdjęcie- szczerze ocenię i może Fieska też :)
KotKaczynskiego
KotKaczynskiego
  26 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Zawsze może zdarzyć się ten pierwszy raz

to juz dawno za mna

Konto usunięte
Konto usunięte: Pokaz swoje zdjęcie- szczerze ocenię i może Fieska też :)

nie bo ja tu jestem incognito
CzerwonaOna
CzerwonaOna
  26 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie bo ja tu jestem incognito

I tak wiem kim jesteś tak naprawdę :] Nie potrafisz się za dobrze kamuflować.
Tyle ode mnie.
KotKaczynskiego
KotKaczynskiego
  26 listopada 2011

a tak z osobistych bez obrazen itd to nie wiem po co ty chudlas

Konto usunięte
Konto usunięte: CzerwonaOna

twarz ci sie taka pociagla zrobila,dluuuga i taka anemiczna niepodobna jestes do siebie jakis smutek z ciebie bije. szerokie biodra nie pasuja do niedowagi i wygladaja nieproporcjonalnie.... niepotrzebne ci bylo chudniecie wczesniej jako mod wygladalas ladiej i to moje zdanie niepotrzebnie sie z kosci na osci odchudzata
CzerwonaOna
CzerwonaOna
  26 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: KotKaczynskiego

Wolę wyglądać tak jak wyglądam, lub jak Fieska niż jak Ty (tak wiem kim tak naprawdę jesteś):] No i nie jestem tchórzem, że piszę z lewego konta i robię z siebie kogoś żałosnego.
KotKaczynskiego
KotKaczynskiego
  26 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: I tak wiem kim jesteś tak naprawdę :] Nie potrafisz się za dobrze kamuflować. Tyle ode mnie.

ta to wklej tu moje zdjecie. nie wiesz kim ja jestem i zawsze sie dobrze kamufluje. xd
CzerwonaOna
CzerwonaOna
  26 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ta to wklej tu moje zdjecie. nie wiesz kim ja jestem i zawsze sie dobrze kamufluje. xd

Jak ktoś będzie chciał niech pisze do mnie na pw- to powiem, chyba, że ktoś sam się domyślił kim jesteś :mrgreen:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  26 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Zanim skrytykujesz w taki sposób wygląd Fieski, to najpierw spójrz, ale obiektywnie na swój wygląd.


Nie przesadzaj. W pierwszym poscie na temat wygladu Fieski napisal/a wyraznie ze to jej/jego zdanie.
Ma do tego prawo. A po drugie zadna z nas nie patrzy najpierw na siebie przy ocenianiu Rihanny, Lady Gagi i innych celebrytow - kazdy wypowiada swoje zdanie, za duzy nos, brzydka figura, wysokie czolo... itp. itd. Poki jest jakotaka kultura krytyki zachowana nie ma co siac zametu :)

Konto usunięte
Konto usunięte: dobre, oczywiście bez urazy:]


Fejk jak nic, no ale wiesz... My mamy stale konta i widac u nas plec golym okiem... ale u osoby, ktora jak widac sledzi forum regularnie i zmienia konta... Jak wiadomo Redtea podszywala sie pod kobiety i facetow... wiec nie jest to takie do konca jasne ;)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

CzerwonaOna
CzerwonaOna
  26 listopada 2011

Uderz w stół a nożyce się odezwą :crylol:

Ja znikam :bye:

mmaryjka
mmaryjka
  26 listopada 2011
massacre
massacre: Jak wiadomo Redtea podszywala sie pod kobiety i facetow... wiec nie jest to takie do konca jasne ;)

tak właśnie myślałam, że to owa persona.
kurcze, ludzkie problemy są nieokreślenie przykre:and:
KotKaczynskiego
KotKaczynskiego
  26 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak ktoś będzie chciał niech pisze do mnie na pw- to powiem, chyba, że ktoś sam się domyślił kim jesteś

gledzisz wiesz tyle co nic xd

massacre
massacre: Nie przesadzaj. W pierwszym poscie na temat wygladu Fieski napisal/a wyraznie ze to jej/jego zdanie. Ma do tego prawo. A po drugie zadna z nas nie patrzy najpierw na siebie przy ocenianiu Rihanny, Lady Gagi i innych celebrytow - kazdy wypowiada swoje zdanie, za duzy nos, brzydka figura, wysokie czolo... itp. itd. Poki jest jakotaka kultura krytyki zachowana nie ma co siac zametu :)

komus wolno ponizac bo ma znajomych modow a jak ktos znajomych nie ma to nie wolno mu nic
KotKaczynskiego
KotKaczynskiego
  26 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Uderz w stół a nożyce się odezwą

noto nie masz racji przykro mi :P :P strzelaj dalej papa
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  26 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tak właśnie myślałam, że to owa persona. kurcze, ludzkie problemy są nieokreślenie przykre


Mi sie to w glowie nie miesci.
Choc troche przeraza szczerze mowiac...

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

KotKaczynskiego
KotKaczynskiego
  26 listopada 2011
massacre
massacre: mmaryjka: tak właśnie myślałam, że to owa persona. kurcze, ludzkie problemy są nieokreślenie przykreMi sie to w glowie nie miesci. Choc troche przeraza szczerze mowiac...

jakie problemy?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.