CzerwonaOna
CzerwonaOna
  25 listopada 2011 (pierwszy post)

Hej :mrgreen:

Muszę jakiś temat założyć, bo chyba forum umiera :and:

Pytanie- Czy ludzkie piękno, zawsze musi oznaczać idealność ? Zauważyłam, że często ludzie co są dla mnie piękni, nie są przy tym idealni, mają wady, ale jedak coś mnie w nich zachwyca, widzę w nich prawdziwe piękno.
A jak to jest z Wami ? Czy piękni ludzie zawsze muszą być idealni ? Idealne rysy, cera, włosy, figura. Czy piękni mogą być tylko wtedy kiedy mają nieskazitelną urodę?
Podajcie swoje typy osoby, która nie jest idealna, a mimo to uważacie ją za piękną. :)
No i zapraszam do dyskusji :)

CzerwonaOna
CzerwonaOna
  25 listopada 2011
massacre
massacre: Znowu zle rozumiesz, a specjalnie jeszcze dodalam emotke z usmieszkiem, bys to odebrala za zartobliwe a nie niemile. Jesli odebralas jednak to tak, to przepraszam :* Jak wyzej, nie mialam zamiaru ;)

No dobra :-)
dont0say0anything
dont0say0anything
  25 listopada 2011
massacre
massacre: Dla mnie idealem jest np. obecna tutaj i online lava girl

Asiu przestań bo zaraz ktoś się dowie, że mamy romans :*

massacre
massacre: duzej lewej piersi :D

Oj dużej :D
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  25 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Asiu przestań bo zaraz ktoś się dowie, że mamy romans :*


Och chcialabym... jak ja bym Cie kochala ^^
warkoczyki czesala, ubierala w sukieneczki... a jakbys byla niegrzeczna to chowalabym Cie do szafu ;) :rotfl:
Nie no, powaznie piekna jestes :Zakochany:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

dont0say0anything
dont0say0anything
  25 listopada 2011
massacre
massacre: warkoczyki czesala, ubierala w sukieneczki... a jakbys byla niegrzeczna to chowalabym Cie do szafu ;)

Ale to ja nie chcem byc cureczkom :<
CzerwonaOna
CzerwonaOna
  25 listopada 2011
massacre
massacre: piekna jestes

Też tak uważam i zawsze uważałam :)
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  25 listopada 2011

użytkowniczka Uzi - śliczna jest.

styka51
styka51
  25 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A jak to jest z Wami ? Czy piękni ludzie zawsze muszą być idealni ? Idealne rysy, cera, włosy, figura. Czy piękni mogą być tylko wtedy kiedy mają nieskazitelną urodę?

Piękni ludzie nie muszą być idealni.... Mogą mieć krótsze nogi, bądź nie do końca zdrową cerę...
Np. mój facet ma wielki brzuch, małe oczka i ogólnie czasem wygląda jak jakiś ogr, ale dla mnie pod względem fizycznym jest ideałem:zakochany:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  25 listopada 2011
styka51
styka51: Np. mój facet ma wielki brzuch, małe oczka i ogólnie czasem wygląda jak jakiś ogr, ale dla mnie pod względem fizycznym jest ideałem


dla mnie tez by byl ^^ kochalabym go mocno :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  25 listopada 2011

[quote=dont0say0anything]Ale to ja nie chcem byc cureczkom :

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

styka51
styka51
  25 listopada 2011
massacre
massacre: dla mnie tez by byl ^^ kochalabym go mocno

Fajniusi jest :pavarotti:

Oglądam P.S. Kocham Cię i się poryczałam :and:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  25 listopada 2011
styka51
styka51: Oglądam P.S. Kocham Cię i się poryczałam


A czytalas ksiazke?
O rany tez plakalam :C

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  25 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A jak to jest z Wami ? Czy piękni ludzie zawsze muszą być idealni ? Idealne rysy, cera, włosy, figura. Czy piękni mogą być tylko wtedy kiedy mają nieskazitelną urodę?

Jezeli ktos mi sie podoba to jest dla mnie idealem w kazdym calu. Wady tez moga byc idealne :mrgreen:
I ja bycia idealem nie odbieram jako podobania sie wszystkim i wszystkiemu - kazdy ma prawo i powinien miec swoj wlasny ideal, ktory niekoniecznie musi sie calej reszcie podobac.

Konto usunięte
Konto usunięte: Podajcie swoje typy osoby, która nie jest idealna, a mimo to uważacie ją za piękną. :)

Jak kogos uznaje za pieknego to dla mnie jest idealny, wiec ten teges :D nic tu nie napisze :D
Babsy
Babsy
  25 listopada 2011

gdy ktos piekny ma jakas wade- nie wiem, blizne, czy cos, staje sie jeszcze bardziej interesujacy i wyroznia sie sposrod "idealnych":) idealy niby sa fajne, ale do popatrzenia, nie pociagaja mnie.

Paulinessa
Paulinessa
  25 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak kogos uznaje za pieknego to dla mnie jest idealny, wiec ten teges :D nic tu nie napisze :D


No chyba bym lepiej tego nie ujęła. Także zgadzam się :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy ludzkie piękno, zawsze musi oznaczać idealność ?


Cóż, krótkie włosy u kobiety i już uważam, że nie jest idealna. A piękna może być nadal. Mam kilka cech, których się trzymam przy definicji "idealność" u kogoś.
KotKaczynskiego
KotKaczynskiego
  25 listopada 2011
:zakochany: :zakochany: :zakochany: najladniejsza z calej fotki jest redka widziano jej zdjecie bez mejkapu i z mejkapem i jest boszzzzz... wedlug mnie jest o wiele ladniejsza od angeliny jolie choc podobna.... inteligencje tez ma wieksza niz wszystkie forumowiczki razem zawziete. boszzzz jak ja zazdroszcze jej facetowi i wciaz tylko czekam na jej nowe foootki.... nie wiem jak mozna byc tak idealnym jak ona.... :zakochany: :zakochany: :zakochany: :zakochany: :zakochany: :zakochany:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.