CzerwonaOna
CzerwonaOna
  25 listopada 2011 (pierwszy post)

Hej :mrgreen:

Muszę jakiś temat założyć, bo chyba forum umiera :and:

Pytanie- Czy ludzkie piękno, zawsze musi oznaczać idealność ? Zauważyłam, że często ludzie co są dla mnie piękni, nie są przy tym idealni, mają wady, ale jedak coś mnie w nich zachwyca, widzę w nich prawdziwe piękno.
A jak to jest z Wami ? Czy piękni ludzie zawsze muszą być idealni ? Idealne rysy, cera, włosy, figura. Czy piękni mogą być tylko wtedy kiedy mają nieskazitelną urodę?
Podajcie swoje typy osoby, która nie jest idealna, a mimo to uważacie ją za piękną. :)
No i zapraszam do dyskusji :)

Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  25 listopada 2011

Mowa o pięknie wewnętrznym rozumiem ?

CzerwonaOna
CzerwonaOna
  25 listopada 2011
Qbkens
Qbkens: Mowa o pięknie wewnętrznym rozumiem ?

Nie na tym forum- chodzi o wygląd oczywiście :)
SoDope
SoDope
  25 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

wleje sobie i napiszę - wiem, że to przez mogą osobę zrobiłaś ten temat :zakochany: XDDD

dobra a teraz do rzeczy..

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy piękni ludzie zawsze muszą być idealni ?

Niestety tak nie jest.
W Psychologi po prostu ładna osoba daje od razu pozytywne cechy zapominając o tym, że ma również wady.

Moim zdaniem nie ma takiej definicji jak 'idealna' osoba.
Ktoś może mieć daną idealną część ciała - typu twarz,nogi,dupę,plecy,stopy,dłonie,włosy ..

Nie znam osoby nawet sławnej osoby która miałaby wszystko IDEALNE.
Alucard
Alucard
  25 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy ludzkie piękno, zawsze musi oznaczać idealność ?

Jeśli osoba jest dobrze zadbana o siebie to tak.
CzerwonaOna
CzerwonaOna
  25 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wleje sobie i napiszę - wiem, że to przez mogą osobę zrobiłaś ten temat XDDD

Kto wie może coś w tym jest :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie znam osoby nawet sławnej osoby która miałaby wszystko IDEALNE.

Zależy jakie kto ma wymagania, też w sumie od tego. Ja widzę ludzi którzy dla mnie są idealni, chociaż może one same nie uważają się za ideał :)

Alucard
Alucard: Jeśli osoba jest dobrze zadbana o siebie to tak.

Fajna odpowiedź :mrgreen:
SoDope
SoDope
  25 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja widzę ludzi którzy dla mnie są idealni, chociaż może one same nie uważają się za ideał :)


No i to mi mniej więcej chodzi aby osoba była idealna musi ona sama uważać się za taką i inne osoby muszą tak samo o Niej myśleć.

np - Kazimiera Szczuka jest mądra - ona o tym wie i my tak o Niej myślimy :ziober2:
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  25 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale jedak coś mnie w nich zachwyca

Zachwycają Cie własnie te ich wady, co w sumie zamienia się tak na prawdę w zaletę.

Konto usunięte
Konto usunięte: A jak to jest z Wami ? Czy piękni ludzie zawsze muszą być idealni ? Idealne rysy, cera, włosy, figura. Czy piękni mogą być tylko wtedy kiedy mają nieskazitelną urodę?

Nie muszą, mogą być prawie idealni, a i tak mogę określić ich mianem pięknych. Ten przymiotnik ma jakiś tam zakres tolerancji.

Konto usunięte
Konto usunięte: Podajcie swoje typy osoby, która nie jest idealna, a mimo to uważacie ją za piękną. :)

Felicity Jones np.
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  25 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy ludzkie piękno, zawsze musi oznaczać idealność?

Oczywiście, że nie. Piękno na zewnątrz i w środku, to chyba nie możliwe, chociaż myślę, że zdarzają się osoby baaaardzo podobne do mojego opisu wyżej. Chociażby Twoja osoba jak i niektórych dziewczyn stąd.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy piękni mogą być tylko wtedy kiedy mają nieskazitelną urodę?

To zależy co MY rozumiemy pod tym pojęciem. Dla jednych ładna będzie kobieta o ładnych, pełniejszych kształtach, długich włosach i dobrej buźce, a dla innych patyczak ze ściętymi krótko włosami z twarzą przypuśćmy lekko czerwonawą i niezbyt idealną. Także to zależy od osoby, kto jest dla kogo ideałem i dlaczego.
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
marta0859
marta0859
  25 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Pytanie- Czy ludzkie piękno, zawsze musi oznaczać idealność ?

Nie znam osoby w 100% idealnej, pod każdym względem, aczkolwiek może taka gdzieś istnieje - nie wiem. Ja nigdy nie widziałam. Chyba, że w gazetach modelki wspomagane różnymi programami do obróbki, ale mowa o czymś/kimś, co mogę zobaczyć na żywo.

Konto usunięte
Konto usunięte: A jak to jest z Wami ? Czy piękni ludzie zawsze muszą być idealni ?

Nie to jest ładne, co jest ładne, a to, co się komu podoba. :-D Nie wiem, skąd pochodzi ten cytat, ale kiedyś go gdzieś przeczytałam i zgadzam się z nim.
"Piękno" to kwestia indywidualnych upodobań, gustu.
Poza tym ja uważam, że niektóre wady czy niedociągnięcia w wyglądzie są/mogą być jakoś tam na swój sposób urokliwe.

Konto usunięte
Konto usunięte: Podajcie swoje typy osoby, która nie jest idealna, a mimo to uważacie ją za piękną. :)

Megan Fox


Mimo, że ma obwisłe cycki i bez makijażu wygląda może i nijak, uważam, że to jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie, mimo, że widziałam ją tylko na zdjęciach, ale myślę, że na żywo też robi wrażenie.

drugi przykład:
marta0859
marta0859
  25 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mimo, że ma obwisłe cycki i bez makijażu wygląda może i nijak, uważam, że to jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie, mimo,

ech, zepsułam :ziober2:
*pomimo
CzerwonaOna
CzerwonaOna
  25 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No i to mi mniej więcej chodzi aby osoba była idealna musi ona sama uważać się za taką i inne osoby muszą tak samo o Niej myśleć.

Czyli pewność siebie najważniejsza, bez względu na wygląd ? :)

Qbkens
Qbkens: Zachwycają Cie własnie te ich wady, co w sumie zamienia się tak na prawdę w zaletę.

To też w sumie prawda :)

Qbkens
Qbkens: Felicity Jones np.

Słodką ma buzie- dla mnie śliczna :)

Sylvinka
Sylvinka: Chociażby Twoja osoba jak

Bardzo mi miło, że ktoś tak może uważać :)

Sylvinka
Sylvinka: Także to zależy od osoby, kto jest dla kogo ideałem i dlaczego.

Prawda :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Poza tym ja uważam, że niektóre wady czy niedociągnięcia w wyglądzie są/mogą być jakoś tam na swój sposób urokliwe.

O tak to prawda :D

Konto usunięte
Konto usunięte: drugi przykład:

Dla mnie ona zawsze pozostanie śliczna :) Piękne rysy twarzy.
Alucard
Alucard
  25 listopada 2011

W temacie nasuwa się kolejne pytanie:
Czy są osoby brzydkie, czy tylko niezadbane.

CzerwonaOna
CzerwonaOna
  25 listopada 2011
Alucard
Alucard: W temacie nasuwa się kolejne pytanie: Czy są osoby brzydkie, czy tylko niezadbane.

Zależy ile ktoś w życiu widział takich przypadków- ja wiem jedno spotkałam się z osobami autentycznie brzydkimi, ale przy tym zadbanymi. Czyli i tak bywa, niestety.
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  25 listopada 2011
Alucard
Alucard: Czy są osoby brzydkie, czy tylko niezadbane.

Gaga jest brzydka, a jest zadbana :D
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.