massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  2 listopada 2011 (pierwszy post)

Siema :D

Kiedys moja kolezanka stwierdzila, ze kobiety nie maluja i nie ubieraja sie dla mezczyzn, a dla innych kobiet. Zastanowilam sie nad tym, bo szczerze mowiac to ja ubierajac sie i malujac nie mysle chyba o nikim innym jak o sobie :woot: No okej, o innych, by nie stwierdzili, ze jestem dziwakiem :D
W kazdym badz razie zylam w przekonaniu, ze makijaz i ubior ma mi pasowac i mi sie podobac.


Trafilam na artykul, ktory jakoby potwierdzalby slowa kolezanki, ze jednak bardziej zalezy nam na tym by podobac sie innym kobietom/ kolezankom niz mezczyznom.

A teraz 10 trendow, ktore popularne sa wsrod kobiet a ponoc odrzucaja mezczyzn:
1. Zbyt mocno pomalowane oczy - smokey eyes sa sexy, jednak zbyt mocno pomalowane kojarza sie mezczyznom z szopem praczem...

2. Pstrokaty kolor eyelinera - kojarzy sie mezczyznom z makijazem wykonanym kredkami swiecowymi

3. Grube warkocze wokol glowy - od ucha do ucha - ponoc kojarza sie mezczyznom z krowimi dojarkami

4. Dziwne wzory na paznokciach

5. Hair thongs - nie wiem jak to przetlumaczyc - stringi wlosowe? :rotfl: Wg pytanych mezczyzn stringi powinny pozostac tam, gdzie wygladaja najseksowniej - czyli na pupie

6. Zbyt duzo brwi - mezczyzni twierdza, ze jest kilka miejsc na ciele kobiety, gdzie nie lubia nadmiaru wlosow :pavarotti: min. brwi. Wg nich powinny wygladac naturalnie, nie jak nitki, ale tez nie jak u Barta z ulicy Sezamkowej.

7. Nadmiar sztucznej opalenizny - mezczyzni twierdza, ze opalenizna wyglada pieknie i jest seksowna, ale tylko wtedy gdy kobieta nie wyglada tak, jakby co dopiero wyszla z piekarnika.

8. Ciemna szminka - Szal na Vampire Diaries, Twilight i True Blood spowodowal mode na gothic look - wg badanych mezczyzn nie warto jednak przesadzac, usta maja wygladac soczyscie i seksownie, nie tak jakby mialy wyssac im krew...

9. Koki na czubku glowy - jeszcze raz mezczyzni pokazuja, ze nie bardzo znaja sie na modzie i preferuja natoralne rozpuszczone wlosy... nie chca sie zastanawiac na randce, co robi gniazdo na Twojej glowie

10. Zbyt dlugie kreski eyelinerem - czarne delikatne kreski dodaja ponoc nieco sexappealu do wygladu, jednak lepiej by eyelinerem nie wyjezdzac zbyt daleko poza kaciki oczu


Pytania:
1. Pomijajac to, ze wygladasz tak jak Ty chcesz wygladac i wybierasz to co Ci pasuje, przy wybiorze makijazu i stroju bardziej zalezy Ci na tym by podobac sie kobietom czy mezczyznom? Odpowiedz uzasadnij.
2. Czy uwazasz, ze moda jest tworzona przez kobiety i gejow dla kobiet i gejow? W koncu, gdybysmy chcialy sie podobac tylko mezczyznom, wystarczylaby nam mala czarna i szpilki ;)
3. Czy na podstawie pokazu trendow przedstawionych w ostatnich tematach Agoosi (takie nawiazanie, zeby nie bylo, ze tytul tematu jest z dupy wziety :mrgreen:) jestes w stanie zgodzic sie z mezczyznami, ze moda jest niepraktyczna i na pewno nie po to by sie kobiety podobaly mezczyznom?
4. Co na to mezczyzni? Zgadzaja sie z wyzej wymienionymi przykladami? Stawiacie na seksowny minimalizm czy trend wiodacy prym na obecnych pokazach mody?


Pozdrawiam :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  2 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 3.Jeśli chodzi o te ciuchy z pokazów mody to w większości są to jakieś dziwactwa i fakt, są niepraktyczne, nie wiem po co się je tworzy, ja wolę totalnie zwyczajne ciuchy

Podpisuję się pod tym rękami i nogami :D

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

luk7
luk7
  2 listopada 2011

Wolę kobiety z małymi biustami,dużymi pupami bez tego typu makijazach.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  3 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale na co dzień mi się to nie widzi. Sama czuję się w takich jak idiotka, jeśli maluję się na ciemne kolory - to tylko górna powieka.

a ja lubie, smokey eye to jeden z moich ulubionych typow makijazu oczu, ale nie przesadzam i nie robie z siebie misia pandy

Konto usunięte
Konto usunięte: Mam ochotę na fioletowy, ale zapominam go kupić. Fiolet zajebiście podkreśla zielone oczy

wg mnie fiolet nie nalezy do pstrokatych kolorow - nie taki o ktorym mysle. ja lubie ciemne fiolety, cos co wpada w sliwke ^^

Konto usunięte
Konto usunięte: ale ogólnie lubię brwi wyraziste. I nawet słyszałam od facetów kilka razy komplementy na temat brwi, i to zawsze kiedy miałam grubsze, nie cienkie :-)

ja tez preferuje naturalne krztalty, na pewno sa lepsze niz takie cienkie niteczki, zwlaszcza polkola, ktore daja wrazenie, ze noszaca je osoba jest wiecznie zdziwiona :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: gdybym miała ubierać się tak, by podobać się facetom

to bys wygladala jak dz:cenzura:ka :rotfl:
Nie no, przesadzilam ..^^

Konto usunięte
Konto usunięte: w sumie teraz tak patrzę to wnikliwi i tak doszukają się w moich wypowiedziach w tym temacie hipokryzji,

nie tylko u Ciebie moja droga :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  3 listopada 2011
luk7
luk7: Wolę kobiety z małymi biustami,dużymi pupami bez tego typu makijazach.

A jakie makijaze u kobiet preferujesz?

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

luk7
luk7
  3 listopada 2011
massacre
massacre: A jakie makijaze u kobiet preferujesz?

Dopełniający,a nie modelujący,ryjący szczuplutką buzkę w wielkich policzkach.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  3 listopada 2011
luk7
luk7: Dopełniający,a nie modelujący


No ale niektore buziom modelujacy nie wystarczy ;)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  3 listopada 2011
massacre
massacre: krztalty,

dla rownowagi :mrgreen:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  3 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dla rownowagi


:rotfl:
wypowiedz sie w temacie, ktory mialam dedykowac Tobie, a zapomnialam :lol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  3 listopada 2011
massacre
massacre: ja tez preferuje naturalne krztalty, na pewno sa lepsze niz takie cienkie niteczki, zwlaszcza polkola, ktore daja wrazenie, ze noszaca je osoba jest wiecznie zdziwiona

znam takiego jednego co wlasnie jest zawsze zdziwiony :lol:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  3 listopada 2011
Prinz
Prinz: znam takiego jednego co wlasnie jest zawsze zdziwiony


a ja taka jedna... ksiezniczka och ach ech, a na regulowanie rzes nie chodzi :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  3 listopada 2011
massacre
massacre: a ja taka jedna... ksiezniczka och ach ech, a na regulowanie rzes nie chodzi

masz zdjecia? bo ja wlasnie szukam :lol:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  3 listopada 2011

o, mam.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  3 listopada 2011
Prinz
Prinz: masz zdjecia? bo ja wlasnie szukam



"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

SoDope
SoDope
  3 listopada 2011
massacre
massacre: 9. Koki na czubku glowy

mojemu facetowi się podoba jak ja sobietakiego koka robie ... :P
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  3 listopada 2011
massacre
massacre: masz zdjecia? bo ja wlasnie szukam

ale ja ja chce, a nie jakiegos paszczura z neta

ja ci kamila pokazalem :lol:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.