mmaryjka
mmaryjka
  1 października 2011 (pierwszy post)

zainspirowana artykułem na opiniotwórczym;) portalu pudelek i przeczytaniu komentarzy jakie pod nim widniały postanowiłam założyć temat.

cytat:

Konto usunięte
Konto usunięte: Urbańska od kilku miesięcy pojawia się z podróbką torby Louis Vuitton Artsy Empreinte. Oryginał kosztuje około 7 tysięcy złotych.

zdjęcie poglądowe:


i kilka komentarzy co sądzą nasi rodacy o noszeniu podróbek:


i jeszcze wiele ciekawych, aczkolwiek w wielu padają wszelakie inwektywy etc.

1. A Wy co sądzicie o noszeniu podróbek?
2. Macie jakąś?
3. Uważacie to za coś wiejskiego czy przeciwnie, świadczy to o zaradności i oszczędności?

pozdrawiam:]
Denaris
Denaris
  4 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wiocha to dawanie 7 tysi za torebke


Jak kogoś na to stać ,to niech kupuje nawet za 10 tysięcy. ;)
agoosiaaa
agoosiaaa
  5 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wiocha to dawanie 7 tysi za torebke

wieksza to udawanie, ze sie dalo. jak noszenie ''abibasa'' z 4 paskami, bo dla niektorych wiocha jest wydac na bluze 2 stow, lol :zabawa:

Konto usunięte
Konto usunięte: 1. A Wy co sądzicie o noszeniu podróbek? 2. Macie jakąś? 3. Uważacie to za coś wiejskiego czy przeciwnie, świadczy to o zaradności i oszczędności?

1. nie widze w tym sensu. nie stac mnie, to nie kupuje.
2. nie kupuje rzeczy od projektantow, wiec nie wydaje mi sie ze cokolwiek takiego mam, wszystko kupuje w normalnych sklepach :woot:
3. wiocha - nie wiem co to ma z zaradnoscia i oszczednosciami wspolnego - przeciez te marki kosztuja tyle i tyle dlatego, zeby swiadczyc o statusie spolecznym - ze jest sie bogatym itp, a nie by byc noszone przez osoby, ktore na nie nie stac. na nie sie nie powinno ''oszczedzac'' bo nie do tego sa przeznaczone.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  5 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dodam ,że masz rację - też uważam ,że to złodziejstwo.

:D

Konto usunięte
Konto usunięte: Złodziejstwo złodziejstwem. ;) Oczywiście tę kwestię też można poruszyć.

Jak dla mnie ta kwestia jest najwazniejsza, a wszystko inne po niej (czyli zenua, wiocha itd.)

Konto usunięte
Konto usunięte: wiocha to dawanie 7 tysi za torebke

no chyba cie pogielo :crylol:
jak ktos ma w uj siana to czemu nie?
kumpel mojego faceta ma Rolexa do pracy i Rolexa na weekendy, ten do pracy kosztowal "tylko" £25000 - stac go to ma. Moj nie ma zadnego zegarka :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  5 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: przeciez te marki kosztuja tyle i tyle dlatego, zeby swiadczyc o statusie spolecznym - ze jest sie bogatym itp, a nie by byc noszone przez osoby, ktore na nie nie stac. na nie sie nie powinno ''oszczedzac'' bo nie do tego sa przeznaczone.


zawsze mozna kupic LV na raty :crylol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  5 października 2011
massacre
massacre: zawsze mozna kupic LV na raty

tak, lv powinien zaczac sprzedawac zestawy ''zrob to sam'' badz gazety, co tydzien z kawalkiem materialu, po 100 wydaniach masz wystarczajaco na torebke :rotfl:
Denaris
Denaris
  5 października 2011
massacre
massacre: Jak dla mnie ta kwestia jest najwazniejsza, a wszystko inne po niej (czyli zenua, wiocha itd.)


:mrgreen:
Dla mnie to i tak wiocha.
Ale oczywiście na miejscu projektanta strasznie bym się wkurzała. ;)

massacre
massacre: Moj nie ma zadnego zegarka

To całkiem jak mój.
:ziober2:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  5 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dla mnie to i tak wiocha. Ale oczywiście na miejscu projektanta strasznie bym się wkurzała. ;)


nie no spoko. wiem, ze byc moze nie wygladam, ale mam dosc wysoko postawiona poprzeczke moralna i zawsze widze przede wszystkim kwestie jej dotyczace ;)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  5 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak kogoś na to stać ,to niech kupuje nawet za 10 tysięcy. ;)

jak ktos nie ma co robic z pieniedzmi to niech lepiej zacznie podcierac sobie nimi dupe, zaoszczedzi na papierze.

massacre
massacre: no chyba cie pogielo jak ktos ma w uj siana to czemu nie?

jw.

massacre
massacre: kumpel mojego faceta ma Rolexa do pracy i Rolexa na weekendy, ten do pracy kosztowal "tylko" £25000 - stac go to ma. Moj nie ma zadnego zegarka

ach to pokazywanie ze "mnie stac".
agoosiaaa
agoosiaaa
  5 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ach to pokazywanie ze "mnie stac".

no tak, bo kazdy przed zakupami mysli sobie ''hmm, w jaki sposob moge sie pokazac innym i dobic ich ze mam wiecej'' lol.
Denaris
Denaris
  5 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak ktos nie ma co robic z pieniedzmi to niech lepiej zacznie podcierac sobie nimi dupe, zaoszczedzi na papierze.

Nie mnie oceniać kto co robi z pieniędzmi. ;)
Dla Ciebie 7 tysięcy to dużo i wydaje Ci się to absurdalne - a dla innych ceny LV są na takim poziomie na jakim Ty masz swoje bluzy adidasa.
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  5 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no tak, bo kazdy przed zakupami mysli sobie ''hmm, w jaki sposob moge sie pokazac innym i dobic ich ze mam wiecej'' lol.

no raczej.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  6 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zaoszczedzi na papierze.


co za bzdura, taki czlowiek nie musi w ogole oszczedzac. nie, nie zrozumialam zadnej ironii.

Konto usunięte
Konto usunięte: ach to pokazywanie ze "mnie stac".

po nim nie widac. co innego miec dobry zegarek a co innego miec wszystko z metkami na wierzchu, zeby inni widzieli. jego rolexa zobaczysz dopiero gdy sie przyjrzysz.

Konto usunięte
Konto usunięte: no tak, bo kazdy przed zakupami mysli sobie ''hmm, w jaki sposob moge sie pokazac innym i dobic ich ze mam wiecej'' lol.


osobiscie znam tylko kilka takich osob, ktore sa niewolnikami metek.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.