mmaryjka
mmaryjka
  1 października 2011 (pierwszy post)

zainspirowana artykułem na opiniotwórczym;) portalu pudelek i przeczytaniu komentarzy jakie pod nim widniały postanowiłam założyć temat.

cytat:

Konto usunięte
Konto usunięte: Urbańska od kilku miesięcy pojawia się z podróbką torby Louis Vuitton Artsy Empreinte. Oryginał kosztuje około 7 tysięcy złotych.

zdjęcie poglądowe:


i kilka komentarzy co sądzą nasi rodacy o noszeniu podróbek:


i jeszcze wiele ciekawych, aczkolwiek w wielu padają wszelakie inwektywy etc.

1. A Wy co sądzicie o noszeniu podróbek?
2. Macie jakąś?
3. Uważacie to za coś wiejskiego czy przeciwnie, świadczy to o zaradności i oszczędności?

pozdrawiam:]
Kusza
Kusza
  1 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tak tak, ale dla mnie ta wpada w szary. nie wiem, ja tam widzę różnicę;)

Może tu chodzi o różnice monitorów :rotfl: :))

Konto usunięte
Konto usunięte: może nie mieć, ale może teraz zainwestuje.

Wątpię. Nie widać po niej żeby była specjalnie kasiasta, skoro do tej pory nie "wkupiła" się w towarzystwo to teraz tym bardziej tego nie zrobi.

Konto usunięte
Konto usunięte: swoją drogą dziwić się, że ludzie noszą podróbki? na allegro jest tego milion

Nie zrobi to i tak wrażenia na osobach, które nie zwracają uwagi na metki i znaczki. A osoby które zwracają na to uwagę widzą po danej osobie, czy stać ją na torebkę na kilka tysięcy :D
mmaryjka
mmaryjka
  1 października 2011
Kusza
Kusza: Może tu chodzi o różnice monitorów

możliwe;)

Kusza
Kusza: Nie zrobi to i tak wrażenia na osobach, które nie zwracają uwagi na metki i znaczki. A osoby które zwracają na to uwagę widzą po danej osobie, czy stać ją na torebkę na kilka tysięcy

mam taką znajomą która nosi drogie, markowe buty, a ubiera się po zwykłych sieciówkach typu zara, mango etc. to wszystko chyba zależy ogólnie od osoby, jak się do tego zachowuje i czy bardzo eksponuje swój dobytek
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  1 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wyznaję podobną zasadę. ostatnio nawet miałam na coś zbierać, ale nie wyszło

na co, na co? :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: i pierwszy przykład z brzegu. tyle stron z butami i mix podrób, choć oryginałów pare może by się znalazło

dlatego ja kupuje tylko u zrodla, perfumy w douglasie, kremy w sklepach do tego przeznaczonych, ciuchy tym bardziej.
nawet jakis kremik mi kolezanka specjalnie wyslala z Singapuru, bo na ebayu az roi sie od podrob;)

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

pijana
pijana
  1 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. A Wy co sądzicie o noszeniu podróbek? 2. Macie jakąś? 3. Uważacie to za coś wiejskiego czy przeciwnie, świadczy to o zaradności i oszczędności?

1. Brzydzę się tym.
2. Nie. Miałam okazję kupić miliard podróbek w Turcji, w większości pewnie dość udanych, ale się nie skusiłam. Ba, tak mnie odrzuciła ich ilość, że na wycieczce w mieście byłam raz.
3. Po prostu buractwo.
Paulinessa
Paulinessa
  1 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: oj tam oj tam, wskakuj w jakąś szanelkę! i pierwszy przykład z brzegu. tyle stron z butami i mix podrób, choć oryginałów pare może by się znalazło http://allegro.pl/listing.php/search?category=1469&sg=0&p=4&string=louboutin


Niet :mrgren:

To głupota próbować kupić ciuchy/buty/torebki znanych projektantów na allegro.
:and:
gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  1 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. A Wy co sądzicie o noszeniu podróbek? 2. Macie jakąś? 3. Uważacie to za coś wiejskiego czy przeciwnie, świadczy to o zaradności i oszczędności?

1. Jeśli ktoś chce proszę bardzo, nie zabraniam. Jak dla mnie podróbki jednak wyglądają tandetnie... nie wiem ktoś chce zaimponować kumplom?
2. Mam podróbkę perfum. Służą jako odświeżacz do WC.
3. Jak już napisała Paulina wolę ubrać się w coś niefirmowego niż w podróbki.
iffy
iffy
  1 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Macie jakąś?

nie mam. myślę, że już lepszym rozwiązaniem jest wybór sieciówki.
Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Uważacie to za coś wiejskiego czy przeciwnie, świadczy to o zaradności i oszczędności?

http://www.figa.pl/Najgorsze-Podrobki-Louis-Vuitton-ZDJECIA-a749/3
wolę nie oszczedzać w taki sposób jednak. :rotfl:
pijana
pijana
  1 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wolę nie oszczedzać w taki sposób jednak.

O ja pier/dolę :crylol: Te też dobre: http://www.figa.pl/Najgorsze-podrobki-Chanel-ZDJECIA-a748
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  1 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.figa.pl/Najgorsze-Podrobki-Louis-Vuitton-ZDJECIA-a749/3

klapeczki pierwsza klasa :ziober2:
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  1 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: O ja pier/dolę Te też dobre: http://www.figa.pl/Najgorsze-podrobki-Chanel-ZDJECIA-a748


nie wiem jak wy dziewczęta, ale ja kupuje te kozaczki i pędzę na disko do remizy :rotfl:
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
pijana
pijana
  1 października 2011
Gejszalicious
Gejszalicious: nie wiem jak wy dziewczęta, ale ja kupuje te kozaczki i pędzę na disko do remizy

Ja już zrobiłam przelew, czekam na listonosza :lol2:
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  1 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja już zrobiłam przelew, czekam na listonosza

mam nadzieje , że została jeszcze choćby jedna para dla mni :policjant:
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
iffy
iffy
  1 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Te też dobre:

zdecydowanie potrzebuję takie bardzo szanel skarpetki.
Gejszalicious
Gejszalicious: klapeczki pierwsza klasa

kurteczka też.

Gejszalicious
Gejszalicious: ie wiem jak wy dziewczęta, ale ja kupuje te kozaczki i pędzę na disko do remizy

widziałam kiedyś babkę w takich butach, koło 35 lat, czarne włoski, solarka.
luk7
luk7
  1 października 2011

Jeżdżą do Turcji szkaradne Polki
Przeżyć miłosną przygodę z książki

Konto usunięte
Konto usunięte: 1. A Wy co sądzicie o noszeniu podróbek? 2. Macie jakąś? 3. Uważacie to za coś wiejskiego czy przeciwnie, świadczy to o zaradności i oszczędności?

1.Noszenie podróbek jest wieśniackie.
2.Nie mam.
3.To coś wiejskiego,przypomina mi się blondyna po solarze z wielkim dekoltem która chciała seksu,a ja chciałem rzygać.
Jakoś się nie graliśmy temperamentami.
:rotfl:
pijana
pijana
  1 października 2011
Gejszalicious
Gejszalicious: mam nadzieje , że została jeszcze choćby jedna para dla mni

To wyjątkowe okazy, musisz się spieszyć z zamówieniem :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.