mmaryjka
mmaryjka
  1 października 2011 (pierwszy post)

zainspirowana artykułem na opiniotwórczym;) portalu pudelek i przeczytaniu komentarzy jakie pod nim widniały postanowiłam założyć temat.

cytat:

Konto usunięte
Konto usunięte: Urbańska od kilku miesięcy pojawia się z podróbką torby Louis Vuitton Artsy Empreinte. Oryginał kosztuje około 7 tysięcy złotych.

zdjęcie poglądowe:


i kilka komentarzy co sądzą nasi rodacy o noszeniu podróbek:


i jeszcze wiele ciekawych, aczkolwiek w wielu padają wszelakie inwektywy etc.

1. A Wy co sądzicie o noszeniu podróbek?
2. Macie jakąś?
3. Uważacie to za coś wiejskiego czy przeciwnie, świadczy to o zaradności i oszczędności?

pozdrawiam:]
EwigerFeind
EwigerFeind
  3 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. A Wy co sądzicie o noszeniu podróbek? 2. Macie jakąś? 3. Uważacie to za coś wiejskiego czy przeciwnie, świadczy to o zaradności i oszczędności?

1. zwisa mi to - jak ktoś chce ,to niech sobie nosi.
2. Chyba nie...
3. W ogóle uwagi na to nie zwracam :D
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: naczelny stylista Polski, Tomasz Jacyków


jak on jest naczelnym stylista to juz nic dziwnego ze w Polsce tak powiewa wiocha na wybiegach :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: pudel złapał jego samego z podróbką jakiejś torby... żenada.


masz linka, chetnie sie posmieje z PAJACYKOWA :lol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

AvantQueTuDis
wpis jest ukryty
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  4 października 2011
massacre
massacre: masz linka, chetnie sie posmieje z PAJACYKOWA


http://www.pudelek.pl/artykul/34091/jacykow_nosi_podrobki_porownajcie/
Denaris
Denaris
  4 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. A Wy co sądzicie o noszeniu podróbek? 2. Macie jakąś? 3. Uważacie to za coś wiejskiego czy przeciwnie, świadczy to o zaradności i oszczędności?


1. Uważam ,że wygląda to co najmniej komicznie. Jak ktoś niema na oryginał kupuje zwykłą torebką i nie szpanuje czymś na co go nie stać.
To jest zwykła forma dowartościowania ,,patrzcie mam LV jestem zayebista". :mrgreen:

2. Nie,nie i nie. :)

3. Uważam ,że to coś wiejskiego.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Uważam ,że to coś wiejskiego.


jestem ciekawa, dlaczego tylko ja poruszylam kwestie zlodziejstwa... to juz nie ma wsrod ludzi zadnej moralnosci?

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.pudelek.pl/artykul/34091/jacykow_nosi_podrobki_porownajcie/


powinien pojsc siedziec albo odrabiac jakies prace spoleczne za takie zlodziejstwo

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 października 2011

jeszcze na pokazie Ralpha Laurena - no kuwa RZAL :crylol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  4 października 2011
massacre
massacre: jestem ciekawa, dlaczego tylko ja poruszylam kwestie zlodziejstwa... to juz nie ma wsrod ludzi zadnej moralnosci?

ja tez poruszylem blacho :fakju:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

HardcoremJestem
HardcoremJestem
  4 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. A Wy co sądzicie o noszeniu podróbek?

Nie noszę , jak ktoś chce to niech nosi - jego sprawa.

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Macie jakąś?

Nie

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Uważacie to za coś wiejskiego czy przeciwnie, świadczy to o zaradności i oszczędności?

na pewno świadczy to o zaradności i oszczędności a w szczególności znalezienie podróbki prawie nie do odróżnienia z oryginalnym produktem.Czy to coś wiejskiego - nie wiem , nie kwestionuje , nie oceniam.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 października 2011
Prinz
Prinz: ja tez poruszylem blacho


podgladasz mnie? a buziak? :fakju:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  4 października 2011
massacre
massacre: podgladasz mnie? a buziak?

[color=violet]:****************

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 października 2011
Prinz
Prinz: :****************


no juz lepiej :ziober2::*

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Denaris
Denaris
  4 października 2011
massacre
massacre: jestem ciekawa, dlaczego tylko ja poruszylam kwestie zlodziejstwa... to juz nie ma wsrod ludzi zadnej moralnosci?


Złodziejstwo złodziejstwem. ;) Oczywiście tę kwestię też można poruszyć. Ale tak samo jak są podróby nike, pumy czy nawet (ostatni szał) DCshoesów - tak samo będą podróbki Chanel i LV.
Prawda jest taka ,że te rzeczy się od siebie znacznie różnią i tylko na pierwszy rzut są do oryginałów podobne.
Dodam ,że masz rację - też uważam ,że to złodziejstwo.
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  4 października 2011

wiocha to dawanie 7 tysi za torebke

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.