Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  26 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Miesięcznik Pani postanowił ocenić wygląd polskich gwiazd i ich wyczucie stylu.

Najlepiej ubranymi Polkami według Pani są: Doda, Anja Rubik i Monika Brodka.



W rankingach znalazły się również: Małgorzata Kożuchowska, Aneta Kręglicka i Hanna Lis. Tytuł "Mocne wejście" należał się zaś podobno w tym roku Mai Ostaszewskiej, Małgorzacie Szumowskiej i Małgorzacie Sosze.








Nie rozumiem dlaczego Socha nie znalazła się w trójce najlepiej ubranych, bo od jakiegoś czasu bardzo ładnie się prezentuje i widać, że wie co na siebie włożyć. I o dziwo zgadzam się z werdyktem co do Dody, bo strój w którym prezentuje się na zdjęciu jest bardzo elegancki a zarazem gustowny, dobrze dobrany do okazji, no i te buty o których było tak głośno. Anja jest za chuda jak dla mnie i wszystko wisi na niej jak na wieszaku. A u Brodki gdzie ten wygląd? Bo mnie chyba wzrok zawodzi.

# Jak Wam się podobają nasze gwiazdy?
# Jak ocenianie ich "wygląd"?
# Słuszny wybór redakcji miesięcznika Pani?

Temat zaczerpnięty z Pudelka.
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
agoosiaaa
agoosiaaa
  30 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie komentuję;) w plotkach i nabijaniu wolę sobie napisać, niż tam. jeszcze kurde usunęli odnośnik do innych działów to już w ogóle

no przypuszczam ze tutaj dostaniesz milion lepszych odpowiedzi niz tam :nie:
ktory odnosnik??
mmaryjka
mmaryjka
  30 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ktory odnosnik?

no był tam na górze, rozwijała się rameczka i można było wybrać dział do którego chciałaś się przenieść
agoosiaaa
agoosiaaa
  30 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no był tam na górze, rozwijała się rameczka i można było wybrać dział do którego chciałaś się przenieść

a no faktycznie, calkiem zapomnialam o tym :P

spadam juz, milej nocki :bye:
mmaryjka
mmaryjka
  30 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: spadam juz, milej nocki

dobranoc!
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  30 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: na pewno czuję się jak dorosła kobieta


tez wlasnie tak mi sie wydaje, ze dorosla, dojrzala kobieta nie czuje na sobie jakies takiej wyimaginowanej presji by byc usilnie akceptowana przez otoczenie - kojarzy mi sie to z podstawowka a wsrod "doroslych" z zasciankowym tokiem myslenia "co ludzie powiedza?" :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: nie czuje przymusu wyglądania idealnie w tak prozaicznych momentach, bo jestem doceniona, spełniona, kochana i dzięki temu czuje się piękna


wszystko w granicach normy - dla mnie najwazniejsze jest, ze wychodze czysta :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  30 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ahahahahahaha


a Ty agoosia przyznaj sie, ile czasu spedzasz przed lustrem zanim wyskoczysz do Asdy po mleko? :crylol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  30 sierpnia 2011
massacre
massacre: a Ty agoosia przyznaj sie, ile czasu spedzasz przed lustrem zanim wyskoczysz do Asdy po mleko?

:rotfl:
tylko do asdy? jak sie przebiore z pizamy jest dobrze, jak ide tylko kupic cos do zarela (nowe slowo) to dzwonie sobie po taksowke i wracam tez taksowka, nie oplaca mi sie przebierac na te pare minut zakupow :rotfl: tak, w domu jak siedze to tez sie nie przebieram z pizamy, piernicze, nie chce mi sie.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  30 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak sie przebiore z pizamy jest dobrze


:crylol:
my sie w sumie nie liczymy, mieszkamy na wsi i niewiele wiemy na temat klasy i elegancji :rotfl:
wieczorem w supermarketach czesto widze matki byle sweter zarzucony na jakies dresy i za reke dziecko w pizamie :crylol: wiesz wygladaja tak jakby zapomnialy czegos i szybko wyskoczyly np. po cebule... wychodza i wsiadaja do nowych mercow :ninja:
moja dalsza sasiadka (pare domow ode mnie mieszka) czesto w kapciach chodzi po fajki, z reszta nasz kolega (Polak) tez w laczkach po piwo lazi :crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: zarela


co to znaczy? :woot:
Konto usunięte
Konto usunięte: tak, w domu jak siedze to tez sie nie przebieram z pizamy, piernicze, nie chce mi sie.


to juz jest szczyt lenistwa :crylol:
ale tak... tez mam czasami dzien trolla, np dzisiaj nie poszlam do pracy, zadzwonilam, ze mlody ma rozwolnienie :ninja: ALE! wzielam prysznic :rotfl: i jestem w sumie ubrana, nie do konca, bo tak sie szwedam z kata w kat, mam spodnie i stanik... po bluzke musze jeszcze sie przejsc do szafy - nawet sobie nie wyobrazasz jaki to wysilek :rotfl: A mlody w pizamie jeszcze trolluje, lezy na kanapie i Dore oglada... zaczyna do mnie mowic po hiszpanski :woot: :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  30 sierpnia 2011
massacre
massacre: co to znaczy?

zarcia, jedzenia.
wiem, brak polskich znakow czasem utrudnia rozszyfrowanie moich wypowiedzi :mrgreen:

massacre
massacre: my sie w sumie nie liczymy, mieszkamy na wsi i niewiele wiemy na temat klasy i elegancji wieczorem w supermarketach czesto widze matki byle sweter zarzucony na jakies dresy i za reke dziecko w pizamie wiesz wygladaja tak jakby zapomnialy czegos i szybko wyskoczyly np. po cebule... wychodza i wsiadaja do nowych mercow moja dalsza sasiadka (pare domow ode mnie mieszka) czesto w kapciach chodzi po fajki, z reszta nasz kolega (Polak) tez w laczkach po piwo lazi

no wiadomo, ja tam nie widze sensu sie szykowac zeby pojsc do sklepu po jedzenie :mrgreen:
walic klase, pizama rules :rock:

massacre
massacre: to juz jest szczyt lenistwa ale tak... tez mam czasami dzien trolla, np dzisiaj nie poszlam do pracy, zadzwonilam, ze mlody ma rozwolnienie ALE! wzielam prysznic i jestem w sumie ubrana, nie do konca, bo tak sie szwedam z kata w kat, mam spodnie i stanik... po bluzke musze jeszcze sie przejsc do szafy - nawet sobie nie wyobrazasz jaki to wysilek A mlody w pizamie jeszcze trolluje, lezy na kanapie i Dore oglada... zaczyna do mnie mowic po hiszpanski

no ja w ogole to spie nago, wiec jak rano sie ubieram w pizame to jednak wkladam w wyglad jakis wysilek :crylol: dzisiaj jest sukces, ze sie przed chwila ubralam :mrgreen:
a po polsku mowi?? :P
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  30 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a po polsku mowi?? :P


tylko dwa slowa: kielbas (nie kielbasa, on ma kielbas w osobie meskiej i jajo)
tak, wiem wyrodna matka jestem, ze nie ucze dziecka ojczystego jezyka, rozumie co do niego mowie, ale on ma na to wyrabane.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.