Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  26 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Miesięcznik Pani postanowił ocenić wygląd polskich gwiazd i ich wyczucie stylu.

Najlepiej ubranymi Polkami według Pani są: Doda, Anja Rubik i Monika Brodka.



W rankingach znalazły się również: Małgorzata Kożuchowska, Aneta Kręglicka i Hanna Lis. Tytuł "Mocne wejście" należał się zaś podobno w tym roku Mai Ostaszewskiej, Małgorzacie Szumowskiej i Małgorzacie Sosze.








Nie rozumiem dlaczego Socha nie znalazła się w trójce najlepiej ubranych, bo od jakiegoś czasu bardzo ładnie się prezentuje i widać, że wie co na siebie włożyć. I o dziwo zgadzam się z werdyktem co do Dody, bo strój w którym prezentuje się na zdjęciu jest bardzo elegancki a zarazem gustowny, dobrze dobrany do okazji, no i te buty o których było tak głośno. Anja jest za chuda jak dla mnie i wszystko wisi na niej jak na wieszaku. A u Brodki gdzie ten wygląd? Bo mnie chyba wzrok zawodzi.

# Jak Wam się podobają nasze gwiazdy?
# Jak ocenianie ich "wygląd"?
# Słuszny wybór redakcji miesięcznika Pani?

Temat zaczerpnięty z Pudelka.
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  26 sierpnia 2011
luk7
luk7: Nie mam,zreszta nie bede sie błaznic w necie

jak duzy to sie nie zblasznisz bejb

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

moonlight28
moonlight28
  26 sierpnia 2011

Socha prawie zawsze wygląda świetnie, więc dziwi ze tak daleko, powinna być znacznie wyżej :ziober2:

luk7
luk7
  26 sierpnia 2011
Prinz
Prinz: jak duzy to sie nie zblasznisz bejb

Na forum przekazuje to co myślę,a nie stertę fotek z genitaliami ;)
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  26 sierpnia 2011
luk7
luk7: Na forum przekazuje to co myślę,a nie stertę fotek z genitaliami ;)

dobrze ze myslisz glowa a nie glowka :tak:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

pijana
pijana
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Trzeba. Nie bądź gupia, bladośc jest fe

Musimy opuścić kraj w trybie natychmiastowym, jesteśmy zbyt blade :swir:
Konto usunięte
Konto usunięte: ElContusione

Dobre przykłady :woot:
Babsy
Babsy: nie mow, ze Ci sie skora Dity nie podoba:D

Ech, ona jest niesamowita :zakochany:
Fieska
Fieska
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A co w tym takiego, iść na zakupy w dresie? Wyjścia to wiadomo, co innego.


W dresie mogę wyjść na jogging do parku, ale nie na zakupy. Nie trzeba się zaraz ubierać elegancko, ale można równie dobrze na luzie i wygodnie i modnie.

Konto usunięte
Konto usunięte: powiem ci ze PRZEDE WSZYSTKIM w dresie wychodze na zakupy - i nie nazwalabym tego "nie zwracaniem uwagi na swoj wyglad" a raczej "zwracaniem uwagi na wygode podczas czynnosci, przy ktorych to szpilki i kiecka sa totalnym passe" :) a tekst "wyjscie na miasto" kojarzy mi sie z jakims wiejskim powiedzonkiem kogos kto nigdzie nie wychodzi, wyjdzie raz od wielkiego strzalu... wtedy to wlasnie idzie "na miasto"


Nie piszę, że zaraz trzeba ubrać mini kieckę i szpilki. Ale dres nie jest odpowiednim strojem na wyjście na miasto czy na zakupy i wcale nie nazwałabym tego wiejskim powiedzonkiem, bo o dziwo jak większość normalnych ludzi, można ubrać się całkiem normalnie na wyjście na miasto.
Darunia511
Darunia511
  26 sierpnia 2011

Brodka w tym miejscu to chyba jakiś dowcip.

CzarownicyPies
CzarownicyPies
  26 sierpnia 2011

Uwielbiam Brodkę ! Ona zawsze wygląda zaskakująco i przy tym nad wyraz pięknie :zakochany:.
Poza tym mistrzynią w doborze ubioru jest Socha, jeny, ją to nieraz tylko schrupać :ziober2:.

KroplaRosy
KroplaRosy
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Zwróć uwagę na to, że przy tak jasnej cerze nawet po kilku minutach wychodzi się poparzonym, a opalenizna pojawia się zazwyczaj skromna i szybko znika. Znowu po samoopalaczu byłaby żółta. Wiem, bo jestem niewiele ciemniejsza od niej. Nie wiem o co ludziom w tym kraju chodzi z tą bladością, opalenizna jest aż taka fajna i KONIECZNIE trzeba ją mieć ?

nie, jasne że nie.
poza tym ona w rzeczywistości pewnie tak nie wygląda, myślę, że to zdjęcie po prostu jest strasznie niekorzystne.
w sumie ja lubię taką 'ciepłą' skórę, delikatnie opaloną, bo tak aż za bardzo to tragedia w zasadzie. taki efekt możne uzyskać jakimś balsamem lekko brązującym, bez większych ceregieli i odwiedzania solarium.
pokahontazz
pokahontazz
  26 sierpnia 2011

Doda tutaj rzeczywiście błysnęła strojem, jedna z gorszych stylizacji, jesli o nia chodzi, na tym zdjęciu...
brakuje Sochy, Kożuchowska rzeczywiście zawsze wyglada pięknie i świeżo no i mi się bardzo podoba styl Kasi Tusk, więc to by była moja trójka...

Sylvinka
Sylvinka: Małgorzacie Szumowskiej

hu is szi?
pijana
pijana
  26 sierpnia 2011
KroplaRosy
KroplaRosy: w sumie ja lubię taką 'ciepłą' skórę, delikatnie opaloną, bo tak aż za bardzo to tragedia w zasadzie. taki efekt możne uzyskać jakimś balsamem lekko brązującym, bez większych ceregieli i odwiedzania solarium.

Ty lubisz, ona nie :)
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  27 sierpnia 2011

Przecież tam nikt nie jest ładnie ubrany :zonk:

368212:
to nie był na pewno ranking na najgorzej ubrane pokraki?

Dokładnie.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

ElContusione
ElContusione
  27 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ta, czyli ty odpadłas


Bzdura, jeszcze nie tak dawno kręciła Cie myśl seksu z laska z siusiakiem
ElContusione
ElContusione
  27 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale dres nie jest odpowiednim strojem na wyjście na miasto czy na zakupy


U mnie w ten sposób poznaje sie dziewczyny z prowincji - wymuskane, wypacykowane i po co? Zeby sie pobujac w supermarkecie miedzy regalami po cukier i proszek? Czy paradujac w galerii? Robiąc zakupy często robi sie ładne kilometry, dobrze jest miec wygodne buty... A co najwazniejsze wygodne ciuchy by w przebieralni je łatwo ściągać i szybko zakładać z powrotem.
Dla mnie takie strojnisie to w gruncie rzeczy wiesniary ktore na sile w KAZDYM jednym miejscu chcą pokazać klasę której tak naprawdę nie posiadają. Co wiecej najwyraźniej maja ubogie zycie towarzyskie i zapewne nie wychodzą do restauracji, na wystawy, musicale czy nawet do kina - zakupy to taka przyziemna czynność. Tylko w Polsce panny sie stroja na shopping. Twoje zdanie jest wiec oparte na bardzo ograniczonych horyzontach myślowych i mylnej interpretacji znaczenia słów "kobieta z klasa".
BYC moze ty nie, ale ja mam klasę nawet w dresie :crylol:
asiulcia1
asiulcia1
  27 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko w Polsce panny sie stroja na shopping

właśnie chyba tylko w Polsce panuje taka 'moda' :nie:
juz wiele razy slyszalam, ze w innych krajach nikt nie patrzy na to kto jak jest ubrany w sklepie czy dres czy stroj roboczy
a ja jak wyskocze szybko do sklepu w dresie po blahostke to niektorzy patrza na mnie takim wzrokiem jakby z innej planety przybyla :nie: przeciez nie bede sie specjalnie na 5- max 10 min przebierala :crylol:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.