Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  26 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Miesięcznik Pani postanowił ocenić wygląd polskich gwiazd i ich wyczucie stylu.

Najlepiej ubranymi Polkami według Pani są: Doda, Anja Rubik i Monika Brodka.



W rankingach znalazły się również: Małgorzata Kożuchowska, Aneta Kręglicka i Hanna Lis. Tytuł "Mocne wejście" należał się zaś podobno w tym roku Mai Ostaszewskiej, Małgorzacie Szumowskiej i Małgorzacie Sosze.








Nie rozumiem dlaczego Socha nie znalazła się w trójce najlepiej ubranych, bo od jakiegoś czasu bardzo ładnie się prezentuje i widać, że wie co na siebie włożyć. I o dziwo zgadzam się z werdyktem co do Dody, bo strój w którym prezentuje się na zdjęciu jest bardzo elegancki a zarazem gustowny, dobrze dobrany do okazji, no i te buty o których było tak głośno. Anja jest za chuda jak dla mnie i wszystko wisi na niej jak na wieszaku. A u Brodki gdzie ten wygląd? Bo mnie chyba wzrok zawodzi.

# Jak Wam się podobają nasze gwiazdy?
# Jak ocenianie ich "wygląd"?
# Słuszny wybór redakcji miesięcznika Pani?

Temat zaczerpnięty z Pudelka.
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
pijana
pijana
  26 sierpnia 2011
KroplaRosy
KroplaRosy: ja rozumiem, że ludzie nie lubią solarium, ale żeby aż w taką skrajność popadać

Zwróć uwagę na to, że przy tak jasnej cerze nawet po kilku minutach wychodzi się poparzonym, a opalenizna pojawia się zazwyczaj skromna i szybko znika. Znowu po samoopalaczu byłaby żółta. Wiem, bo jestem niewiele ciemniejsza od niej. Nie wiem o co ludziom w tym kraju chodzi z tą bladością, opalenizna jest aż taka fajna i KONIECZNIE trzeba ją mieć ? :woot:
Sylvinka
Sylvinka: # Jak Wam się podobają nasze gwiazdy? # Jak ocenianie ich "wygląd"? # Słuszny wybór redakcji miesięcznika Pani?

Zamieniłabym Brodkę na Kożuchowską, a w ogóle czemu nie ma Agnieszki Szulim ? :woot:
Tej Szumowskiej nie znam za bardzo, widziałam tylko jedną jej spoko sesję w "Wysokich obcasach", nie wiem nawet czym ona się zajmuje, pewnie jakaś aktorka...
Ogólnie całkiem niezły wybór.
pijana
pijana
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Zamieniłabym Brodkę na Kożuchowską

Na SOCHĘ, miało być.
Paulinessa
Paulinessa
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem o co ludziom w tym kraju chodzi z tą bladością, opalenizna jest aż taka fajna i KONIECZNIE trzeba ją mieć ?


Trzeba. Nie bądź gupia, bladośc jest fe :nie:

:crylol:
ElContusione
ElContusione
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Zwróć uwagę na to, że przy tak jasnej cerze nawet po kilku minutach wychodzi się poparzonym, a opalenizna pojawia się zazwyczaj skromna i szybko znika. Znowu po samoopalaczu byłaby żółta. Wiem, bo jestem niewiele ciemniejsza od niej. Nie wiem o co ludziom w tym kraju chodzi z tą bladością, opalenizna jest aż taka fajna i KONIECZNIE trzeba ją mieć ?


Zgadzam sie tu z Toba do jednego ALE - bladosc owszem moze byc sexy (nawet bardziej niz pomaranczowa skora na ryju), bladosc kojarzy mi sie z wyzszymi sferami, gdy kobiety szlachetne chowaly sie przed sloncem i pudrowaly noski na bialo. Po opaleniznie bylo mozna poznac chlopki, bo przeciez z parasoleczkami nie beda w polu robic.. Ale mniejsza o wiekszosc - bladosc tez trzeba pielegnowac, pergaminowa skora jest piekna, sina juz nie :nie: A i druga sprawa nieodpowiedni makijaz tez spieprzy sprawe. Nie wiem jak ta cala Brodka wyglada - oceniam po zdjeciach, bo nie mam przyjemnosci jej widziec w TV czy na festynie Lecha :swir: wyglada paskudnie

zara zapodam wam piekna bladosc :zakochany:
Babsy
Babsy
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zara zapodam wam piekna bladosc

Dita von Tease:D?
ElContusione
ElContusione
  26 sierpnia 2011

Piekna bladosc wg mnie wyglada tak:

Mia Wasikowska mi sie nie podoba, ale wg mnie jej bladosc wyglada duzo lepiej niz u Brodki





uwielbiam bladosc Anne Hathaway - to chyba jej znak firmowy :zakochany:

Uwielbiam tez kolor skory Zooey :zakochany:

ElContusione
ElContusione
  26 sierpnia 2011
Babsy
Babsy: Dita von Tease:D?


nie :ziober2:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zara zapodam wam piekna bladosc

[IMG=http://img15.imageshack.us/img15/5262/snapshot201108261.jpg][/IMG]

Uploaded with ImageShack.us
pomoge ci :)

ladnie mam brwi wyregulowane? :w00t:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  26 sierpnia 2011

kuwa

[IMG=http://img15.imageshack.us/img15/5262/snapshot201108261.jpg][/IMG]

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  26 sierpnia 2011

O.o

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

ElContusione
ElContusione
  26 sierpnia 2011
Prinz
Prinz: [IMG=http://img15.imageshack.us/img15/5262/snapshot201108261.jpg][/IMG] Uploaded with ImageShack.us pomoge ci :) ladnie mam brwi wyregulowane?


osz ty suczo :w00t: pieknie :w00t:
przytylo ci sie, czy tak wyszedl ten drugi podbrodek? :pavarotti:
taka pelna buzia jest piekna buzia :zakochany:
Babsy
Babsy
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie

nie mow, ze Ci sie skora Dity nie podoba:D
ElContusione
ElContusione
  26 sierpnia 2011
Babsy
Babsy: nie mow, ze Ci sie skora Dity nie podoba:D


nie o niej pisalam :ziober2: wrzucilam przeciez foty :P
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: przytylo ci sie, czy tak wyszedl ten drugi podbrodek?

tak wyszlo :)

Konto usunięte
Konto usunięte: taka pelna buzia jest piekna buzia

mam kwadratowy ksztal twarzy, uja zrobie czy jestem chudy czy gruby :P

Konto usunięte
Konto usunięte: osz ty suczo pieknie

ile mi lez pocieklo jak mi znajomy wyrywal :rotfl:, co chwile chcialem sie podniec z jego kolan, a ten 'lez!' :rotfl:

nie wiedzialem ze brwi moga tak zmienic twarz :D

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

luk7
luk7
  26 sierpnia 2011

Ogólnie twierdząc,że najlepiej ubrana jest jakiś pajac z tv jest dość prowincjonalne.
Całkowicie nie obchodzą mnie jakieś klauny ubierane przez swoich pracodawców(polsat,tvn czy tez szmaty za darmo od firm,stylistów).

Wolałbym zrobić rozbieg i walnąć głowa o ścianę niż zostać uznany najlepiej ubrana osoba w nie swoje ubrania.

Cze

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.