Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  26 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Miesięcznik Pani postanowił ocenić wygląd polskich gwiazd i ich wyczucie stylu.

Najlepiej ubranymi Polkami według Pani są: Doda, Anja Rubik i Monika Brodka.



W rankingach znalazły się również: Małgorzata Kożuchowska, Aneta Kręglicka i Hanna Lis. Tytuł "Mocne wejście" należał się zaś podobno w tym roku Mai Ostaszewskiej, Małgorzacie Szumowskiej i Małgorzacie Sosze.








Nie rozumiem dlaczego Socha nie znalazła się w trójce najlepiej ubranych, bo od jakiegoś czasu bardzo ładnie się prezentuje i widać, że wie co na siebie włożyć. I o dziwo zgadzam się z werdyktem co do Dody, bo strój w którym prezentuje się na zdjęciu jest bardzo elegancki a zarazem gustowny, dobrze dobrany do okazji, no i te buty o których było tak głośno. Anja jest za chuda jak dla mnie i wszystko wisi na niej jak na wieszaku. A u Brodki gdzie ten wygląd? Bo mnie chyba wzrok zawodzi.

# Jak Wam się podobają nasze gwiazdy?
# Jak ocenianie ich "wygląd"?
# Słuszny wybór redakcji miesięcznika Pani?

Temat zaczerpnięty z Pudelka.
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
KroplaRosy
KroplaRosy
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Anja powinna byc na 1. miejscu!

:szok:
Fieska
Fieska
  26 sierpnia 2011
KroplaRosy
KroplaRosy:


Dlaczego szok? Mnie sie podoba.
KroplaRosy
KroplaRosy
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego szok? Mnie sie podoba.

jak dla mnie za dużo przepychu w tych jej kreacjach.
no ale są różne gusta :)
KaroIa
KaroIa
  26 sierpnia 2011
Sylvinka
Sylvinka: # Jak Wam się podobają nasze gwiazdy? # Jak ocenianie ich "wygląd"?

Bywają lepiej ubrane niż na tych zdjęciach, ale jakoś tragicznie też nie jest. :)
Biorąc pod uwagę trzy pierwsze zdjęcia, to podoba mi się jedynie Doda.
Paulinessa
Paulinessa
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego szok? Mnie sie podoba.


No widocznie kontrowersyjna opinia jak na gusta tutaj.

;)
Fieska
Fieska
  26 sierpnia 2011
KroplaRosy
KroplaRosy: jak dla mnie za dużo przepychu w tych jej kreacjach. no ale są różne gusta :)


Wedlug mnie jest zawsze dobrze ubrana. A tym bardziej jako modelka mysle, ze jest to oczywiste, aby publicznie dobrze i interesujaco wygladac.
Paulinessa
Paulinessa
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wedlug mnie jest zawsze dobrze ubrana. A tym bardziej jako modelka mysle, ze jest to oczywiste, aby publicznie dobrze i interesujaco wygladac.


zgadzam się w 100 %
Fieska
Fieska
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zgadzam się w 100 %


Podziwiam kobiety, ktore na zakupy, czy wyjscie na miasto nie zwracaja uwagi na swoj wyglad i potrafia nawet wyjsc w dresie. :wtf:
KroplaRosy
KroplaRosy
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wedlug mnie jest zawsze dobrze ubrana. A tym bardziej jako modelka mysle, ze jest to oczywiste, aby publicznie dobrze i interesujaco wygladac.

mi się kojarzy ewidentnie z tego typu kreacjami


i zdecydowanie jestem na nie, aczkolwiek oczywiście są zdjecia na których wygląda dobrze
madzia2143
madzia2143
  26 sierpnia 2011

Brodka... :and: wygląda co najmniej dziwnie..
Doda wygląda najlepiej. Podoba mi się też sukienka Mai Ostaszewskiej.

Martitta
Martitta
  26 sierpnia 2011
Sylvinka
Sylvinka: # Jak Wam się podobają nasze gwiazdy? # Jak ocenianie ich "wygląd"? # Słuszny wybór redakcji miesięcznika Pani?

Mogą być
Doda, Kożuchowska i Socha najlepiej. Ostaszewska - ciekawa kreacja.
Dodę i Anje rozumiem. Brodka ma swój dziwny styl i widocznie to "docenili" ;)
marta0859
marta0859
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Podziwiam kobiety, ktore na zakupy, czy wyjscie na miasto nie zwracaja uwagi na swoj wyglad i potrafia nawet wyjsc w dresie.

A co w tym takiego, iść na zakupy w dresie? :woot:
Wyjścia to wiadomo, co innego.
marta0859
marta0859
  26 sierpnia 2011
Sylvinka
Sylvinka: # Jak Wam się podobają nasze gwiazdy? # Jak ocenianie ich "wygląd"? # Słuszny wybór redakcji miesięcznika Pani?

jakoś niespecjalnie widzi mi się ich ubiór :) aczkolwiek może i są dobrze ubrane, nie wiem, ja preferuję inny styl, wychodzę z założenia, że powinno się czuć wygodnie w tym, w czym się chodzi, jeżeli one dobrze się w tym czują to jest ok.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  26 sierpnia 2011

Szok dla mnie, że nie wygrała Kożuchowska.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

ElContusione
ElContusione
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Podziwiam kobiety, ktore na zakupy, czy wyjscie na miasto nie zwracaja uwagi na swoj wyglad i potrafia nawet wyjsc w dresie.


:wtf:
powiem ci ze PRZEDE WSZYSTKIM w dresie wychodze na zakupy - i nie nazwalabym tego "nie zwracaniem uwagi na swoj wyglad" a raczej "zwracaniem uwagi na wygode podczas czynnosci, przy ktorych to szpilki i kiecka sa totalnym passe" :)

a tekst "wyjscie na miasto" kojarzy mi sie z jakims wiejskim powiedzonkiem kogos kto nigdzie nie wychodzi, wyjdzie raz od wielkiego strzalu... wtedy to wlasnie idzie "na miasto" :crylol:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.